10 شغل تجاری با پردرآمد

ساخت وبلاگ

بالاترین شغل پرداخت کننده بدون مدرک چهار ساله چیست؟با نگاهی به برخی از معاملات بالاترین حقوق ، یک پاسخ به این سؤال پیدا می شود. بالاترین شغل مدرسه تجارت ، جایگزین خوبی برای کالج است و گزینه های شغلی عالی را ارائه می دهد. مشاغل مدارس تجاری و به ویژه بالاترین مشاغل تجاری ، همچنین دستمزد بالاتر از متوسط و زندگی راحت را نیز در اختیار دارد.

مشاغل مدرسه تجارت همچنین گزینه های متنوعی را ارائه می دهند که برخی از بالاترین مشاغل تجاری با پرداخت طیف وسیعی از صنایع و خدمات را پوشش می دهد. از موقعیت های سخت تر کار تا کارآیی ، بالاترین مشاغل تجاری می تواند گزینه های شغلی فوق العاده ای را برای افراد با مهارت ها و ویژگی های متنوعی فراهم کند.

به عنوان مثال ، کسانی که از نظر مکانیکی تمایل دارند ، ممکن است بخواهند مدارس تجارت مکانیک را بررسی کنند. برخی دیگر ، که ممکن است برای مهندسی کارآیی داشته باشند ، ممکن است به خوبی توصیه کنند که برای مهندسی عمران به دنبال مدارس تجاری باشند ، یا شاید مناطقی مانند لوله کشی ، برق یا ساخت و ساز مناسب تر باشند؟شانس خوب است که مشاغل مدرسه تجاری وجود دارد که متناسب با مهارت ها و استعدادهای تقریباً همه است. بنابراین آیا شما مجذوب اپراتورهای نیروگاه یا تکنسین های خط برق هستید ، پیدا کردن یک مدرسه برای کمک به شما در رسیدن به هدف شغلی کاملاً قابل دستیابی است!

بنابراین بالاترین شغل پرداخت کننده بدون مدرک چیست و کدام مشاغل مدرسه تجاری ارزش نگاه دوم را دارد؟در اینجا نگاهی به برخی از این پاسخ ها و آن مشاغل مدارس تجاری ، از جمله برخی از بالاترین مشاغل مدرسه تجارت می پردازیم. مانند انتخاب هر برنامه کالج یا دانشگاهی ، پیدا کردن برنامه مناسب مدرسه تجارت با انتخاب حرفه ای آغاز می شود. اکنون ، بدون آزار و اذیت بیشتر ، اینها معدودی از محبوب ترین و پر سود ترین شغل ها و مشاغل مدرسه تجارت هستند

1. تکنسین HVAC

air conditioner 1185041 1920

کار یک تکنسین HVAC شامل کار با هر تعداد سیستم گرمایشی و سرمایش است. اینها می توانند سیستم های تبرید ، واحدهای گرمایشی و انواع دیگر ماشین ها و سیستم ها باشند. تکنسین های HVAC یا به طور معمول روزهای خود را در یکی از دو مکان می گذرانند. بسیاری از تکنسین ها روزهای خود را در مغازه می گذرانند ، که بسته به نوع فروشگاه و تجهیزات مورد نظر ، ممکن است خیلی گرم یا بسیار سرد باشد. براساس آمار وزارت کار ایالات متحده ، دستمزد متوسط برای این نوع مشاغل تجاری 50،590 دلار در سال است.

بسیاری از فناوری های HVAC نیز سفر می کنند و روزهای خود را در محل کار می گذرانند. این ممکن است تماس های خدماتی یا نصب یا تعمیرات در مکانهایی مانند مدارس ، خانه ها ، کارخانه ها یا دفاتر باشد. در حالی که برخی از تکنسین های HVAC آموزش شغلی را به عنوان شاگرد آموختند ، این که راهی برای تبدیل شدن به یک تکنسین HVAC با فناوری های جدیدتر و پیشرفت در HVAC امروز به طور فزاینده ای سخت تر می شود. امروزه بیشتر تکنسین های HVAC در حال فارغ التحصیلی از برنامه های مدرسه تجارت هستند که اغلب با ارائه کارآموزی.

آنچه مشاغل بدون مدرک بیشترین هزینه را پرداخت می کنند ، اغلب به نظر می رسد مانند مشاغل مدرسه تجارت. و مشاغل مانند یک تکنسین HVAC یک بازار کار قوی ، دستمزد خوب و فرصتی برای داشتن یک حرفه طولانی و موفق ارائه می دهد.

2. لوله کشی

pipes 2672184 1920

موقعیت دیگر در بین بالاترین مشاغل ماهر کار ، خدمات لوله کشی است. لوله کشی و صنعت خدمات لوله کشی امنیت و امنیت شغلی خوبی را ارائه می دهند. لوله کش ها را می توان در مکان ها و محیط های مختلفی از جمله مشاغل ، خانه ها ، امکانات تولید و تولید و هر مکانی که ممکن است لوله کشی داخلی یا خارجی وجود داشته باشد ، پیدا کنند. براساس داده های گروه آمار آمار آمریكا آمار آمار آمریكا به طور متوسط 56330 دلار حقوق کسب می كند.

از تماس های اضطراری گرفته تا تعمیرات و نصب لوله کشی جدید ، نیاز به این تجارت ماهر برابر با امنیت شغلی و فرصت است. دو راه اصلی برای تبدیل شدن به لوله کش وجود دارد. برخی از آنها در دبیرستان در مدرسه حرفه ای ثبت نام می کنند تا سپس به آموزش های شغلی بپردازند. در بیشتر موارد ، ایالت ها هنوز هم برای کسانی که تصمیم می گیرند این مسیر را دنبال کنند ، به مجوز نیاز دارند. گزینه محبوب دیگر شرکت در یک مدرسه تجارت است و بیشتر برنامه های معتبرتر ، روند صدور مجوز دولتی را در برنامه درسی دوره ایجاد می کنند.

با رشد سریعتر یا کندتر از بیشتر مشاغل ، پیش بینی شغل برای لوله کش ها محکم به نظر می رسد و نیاز به لوله کش های معتبر معتبر نیز امنیت شغلی را تضمین می کند. تمام این موارد منجر به تجارت ماهر لوله کشی می شود و این لیست را به عنوان یکی از بهترین و بالاترین شغل های تجاری امروز امروز می کند.

3. برق

electrician 2755683 1920

کار به عنوان یک برق به معنای مسئولیت وظایفی مانند حفظ انرژی الکتریکی ، مدیریت تاسیسات الکتریکی و تعمیرات است. این شامل برخورد با سیستم های روشنایی و ارتباطات به تابلوهای برق و سیستم های کنترل است. و این به معنای کار در یکی از بالاترین مشاغل کارگری ماهر است. با استناد به اداره نیروی کار ایالات متحده ، برق به طور متوسط 56. 900 دلار دستمزد دریافت می کند.

یک برق معمولی می تواند در هفته های اضافه کاری زیادی انجام دهد و در طیف وسیعی از تنظیمات ، موقعیت ها و محیط ها می توان سیستم های الکتریکی را سرویس داد. در حالی که هیچ روز معمولی برای یک برق متوسط وجود ندارد ، اما مزایا و دلایل زیادی برای در نظر گرفتن شغل به عنوان یک برق وجود دارد.

برق نه تنها درآمد خوبی کسب می کند بلکه در یک صنعت ضد رکود اقتصادی کار می کند. بسیاری از مدارس تجاری برنامه هایی برای برق دارند ، از جمله کمک به الزامات صدور مجوز دولتی. مدارس تجاری همچنین راه اصلی برای تبدیل شدن به یک برقکار و شروع یک حرفه با ارزش هستند.

4. بازرس خانه

electrician 1080554 1920

کار یک بازرس خانه یکی دیگر از مشاغل تجاری است که پیشنهادات زیادی دارد و در لیست کوتاه پاسخ به این سؤال قرار دارد ، بالاترین شغل تجاری پرداخت می شود؟بازرسان خانه موظفند توانایی درک و بازرسی انواع ساختارها را داشته باشند. بازرسان خانه برای اطمینان از یکپارچگی ساختاری و صداقت ساختمانها ، خانه ها ، دفاتر و سایر سازه ها به آموزش ، دانش مهندسی و اصول ساختاری محکم متکی هستند. براساس آمار فوق الذکر آمریكا آمریكا و متوسط درآمد برای بازرسان خانه 63،150 دلار در سال است.

علاوه بر تأمین یکی از بالاترین حقوق شغلی تجاری ، بازرسان خانه نیز از مزایای امنیت شغلی برخوردار هستند ، همانطور که توسط یک بازار کار پایدار و پیش بینی بازار مشهود است. مدارس تجاری جایی است که راه برای تبدیل شدن به یک بازرس خانه آغاز می شود و این جاده می تواند به یک حرفه امیدوار کننده و پاداش منجر شود.

5. مدیر ساخت و ساز

architect 3979490 1920 1

نقش مدیر ساخت و ساز یکی از دشوارترین مشاغل تجاری در مدارس است ، اما وقتی صحبت از مشاغل مدرسه فنی با پرداخت بالا می شود ، در صدر این لیست قرار دارد. وظایف یک مدیر شامل همه جنبه های پروژه های ساختمانی است. این شامل برنامه ریزی پروژه ، هماهنگی و بودجه بندی و نظارت بر روند ساخت و ساز در بین سایر خواسته های شغلی است. گروه آمار کار ایالات متحده گزارش می دهد که مدیران ساخت و ساز متوسط 97180 دلار حقوق می گیرند.

مدیران ساخت و ساز غالباً بخش اعظم وقت خود را بین یک دفتر و مکان های موجود در محل که پروژه های در حال انجام است ، تقسیم می کنند. این مواضع همچنین در معرض خواسته های بسیاری قرار دارد ، آنها باید به آژانس های متعدد پاسخ دهند و مستعد ابتلا به ساعات طولانی هستند.

تبدیل شدن به یک مدیر ساخت و ساز اغلب به مدرک لیسانس نیاز دارد ، در حالی که می توان از برنامه های آموزش مدرسه تجارت نیز برای شروع این روند استفاده کرد و حتی آن را با استفاده از کارآموزی یا آموزش شغلی تسریع کرد. گروه نیروی کار ایالات متحده همچنین رشد بازار کار را برای مدیران ساخت و ساز و بازرسان ساخت و ساز و ساختمان برای پیشی از سایر افراد پیش بینی می کند ، و تنها یک دلیل دیگر برای دنبال کردن این حرفه در یک مدرسه حرفه ای اضافه می کند.

6. Pipefitter/SteamFitter

plumbing 840835 1920

مانند لوله کش ها ، لوله کشی ها (یا Steamfitters) مسئولیت بسیاری از همان کارها از جمله نصب و انجام تعمیر سیستم های فیکسچر و لوله کشی موجود را بر عهده دارند. تجارت دیگری که شبیه به لوله کش و لوله کشی است ، لوله های لوله است. این مشاغل شامل تنظیم سیستم های لوله کشی برای زهکشی ، فاضلاب و اصلی است. بر اساس شماره های گروه کار ایالات متحده ، لوله های لوله به طور متوسط 43،210 دلار دستمزد دریافت می کنند.

پیش بینی موقعیت هایی مانند لوله کش و لوله کشی همچنان ثابت است و فواید امنیت شغلی و فرصت باعث می شود این مشاغل حرفه ای مدرسه حتی بیشتر جذاب باشد.

7. فناوری مهندسی عمران

worksite 2458150 1280

بسیاری از دانشکده های فناوری و تجارت دوره ها و مسیرهای مهندسی را برای تبدیل شدن به مهندس عمران ارائه می دهند. مهندسان عمران مسئولیت و درگیر توسعه پروژه هایی از جمله جنبه های زیرساخت معمولی مانند طراحی ساختاری هستند. این مشاغل همچنین جزء بالاترین مشاغل مدرسه ای در مدرسه فناوری است و مزایای بسیاری را ارائه می دهد. وزارت آمار کار ایالات متحده متوسط درآمد سالانه مهندسان عمران را 54،080 دلار ذکر می کند.

مهندسان عمران زمان قابل توجهی را در دفتر کار می کنند که روی طرح ها ، طرح ها ، برنامه های پروژه و اجرای فن آوری های مختلف ساخت و ساز در دسترس امروزه کار می کنند. مهندسان عمران همچنین ملزم به گذراندن وقت در سایت های شغلی برای بازرسی های مختلف ، به روزرسانی ها و سایر نگرانی های مهندسی هستند.

مسیر تبدیل شدن به یک مهندس عمران به طور معمول به مدرسه حرفه ای ، مدرک دانشیار یا دیپلم یا گواهینامه یک مدرسه تجارت با تحصیلات در زمینه مهندسی عمران و فناوری مهندسی نیاز دارد. چشم انداز بازار مهندسان عمران محکم است و پیش بینی می شود رشد متوسط را مشاهده کند. امنیت شغلی ، فرصت و درآمد بالاتر از متوسط چند مورد از دلایلی است که مهندسی عمران می تواند یک انتخاب شغلی عالی باشد.

8. فناوری کابل/فیبر نوری

fiber 4814456 1920

نصب و راه اندازی ارتباطات از راه دور یا تکنسین های کابل/فیبر نوری همانطور که به آنها نیز گفته می شود ، علاوه بر نصب تجهیزات یا خطوط جدید ، مسئولیت هرگونه تعمیر خط یا تجهیزات را نیز بر عهده دارند. این موارد می تواند از راه اندازی و تعمیرات برای نیازهای خانه و تجاری گرفته تا مراکز اصلی خدمات و امکانات نصب بزرگتر باشد. براساس داده های درآمد از گروه آمار کار ، دستمزد متوسط برای تکنیک های کابل/فیبر نوری 61،470 دلار است.

این مواضع به طور سنتی به ساعات طولانی و امکان کار در انواع مختلف هوای غافلگیر نیاز دارد. تکنسین های کابل همچنین ممکن است در مواقعی مانند کوهنوردی یا خزیدن کارهای فیزیکی انجام دهند. علاوه بر حقوق قوی ، این مشاغل همچنین یک بازار شغلی قوی ، فرصت های رشد با فناوری و مشاغل پاداش دهنده را ارائه می دهند.

مطالعات در مناطقی مانند الکترونیک و ارتباطات از راه دور به عنوان بخشی از برنامه مدرسه برای نصب کنندگان تجهیزات ارتباطات از راه دور رایج ترین مسیر برای شروع این حرفه است. تکنیک های کابل معمولاً ضمن حضور در برنامه های مدرسه ، آموزش های مربوط به کار را دریافت می کنند. حرفه ای به عنوان یک تکنسین کابل/فیبر نوری یکی دیگر از بالاترین مشاغل مدرسه تجارت امروز است و پتانسیل یک فرد حتی روشن تر را ارائه می دهد.

9. مکانیک هواپیما

aircraft 2438799 1920

دنیای حمل و نقل هوایی به مکانیک نیاز دارد و کار مکانیک هواپیما آماده شدن قبل ، حین و بعد از هر پرواز است. مکانیک هواپیما معمولاً در ایستگاه های تعمیر واقع در میدان های هوایی در چوب لباسی کار می کند. این یک حرفه عالی مشاغل تجاری عالی برای هر کسی است که از نظر مکانیکی متمایل است یا عشق به هواپیما دارد - یا هر دو. علاوه بر ارائه سریعتر از متوسط رشد شغلی ، گروه آمار کار ایالات متحده همچنین میانگین درآمد مکانیک هواپیما را 66440 دلار در سال گزارش می دهد.

مکانیک هواپیما در محیط های پر سر و صدا کار می کند ، و مسئولیت های بسیاری ، لیست های چک و کارهای نگهداری را در قبال رسیدگی به آنها دارند. ساعت مکانیک هواپیما به طور معمول برنامه های تمام وقت استاندارد است ، اگرچه تماس های اضطراری بخشی طبیعی از مکانیک بودن است. این مشاغل از لحاظ تاریخی همچنین ثبات شغلی و امنیت را ارائه می دهند که فقط این گزینه شغلی جذاب تر را ایجاد می کند.

تبدیل شدن به یک مکانیک هواپیما نیاز به حضور در یک مدرسه فنی تأیید شده FFA (اداره حمل و نقل هوایی فدرال) دارد. این اعتبارنامه ها نیز برای بررسی و تأیید بسیار آسان هستند و یک مدرسه تجارت راهی عالی برای شروع کار به عنوان مکانیک هواپیما است. یک بازار کار با پیش بینی رشد قوی و حقوق بالاتر از متوسط ، کار یک مکانیک هواپیما را به یک حرفه ای بالاتر از متوسط تبدیل می کند. ممکن است کسانی که هدف بالایی دارند ، بخواهند مکانیک هواپیما را تبدیل کنند ، جایی که آسمان به معنای واقعی کلمه ممکن است حد مجاز باشد.

10. لاینر برقی

electrician 3645069 1920

قدرت زیادی وجود دارد که هنگام کار به عنوان یک لاینر برقی با آن برخورد می شود. نصب کننده های خط وظیفه نصب ، نگهداری ، تعمیر و عیب یابی خطوط برقی ، سیستم های برق الکتریکی و حتی ارتباطات از راه دور و قطع فیبر نوری را متهم می کنند. کار نصب کننده های خط برقی همچنین شامل مسافرت های قابل توجهی ، پتانسیل کار در شرایط و نیاز به صعود ، حمل یا انجام کارهای فیزیکی است. براساس آمار وزارت کار ایالات متحده ، میانگین درآمد سالانه برای یک لاینر برقی 75،030 دلار است.

همچنین می توان از Lineman Electric استفاده کرد تا در محیط های مختلف ، از ساختمان های اداری و مدارس گرفته تا مشاغل یا حتی گیاهان و کارخانه ها کار کند. در حالی که خطرات بالقوه جدی وجود دارد که ذاتی این نوع مشاغل تجاری (علاوه بر ساعات طولانی و حتی مشاغل شبانه) است ، بسیار پاداش دهنده هستند.

مدارس تجاری برای برق و لاینن ها مکان مناسبی برای شروع هستند ، علاوه بر این ، علاوه بر اینکه به دنبال برنامه های کارآموزی برای کسانی است که به دنبال شروع کار به عنوان یک لاینر برقی هستند. علاوه بر تأمین درآمد خوب ، پیش بینی می شود که پیش بینی شغل ثابت باقی بماند ، که این تنها خبر خوب تری برای هر کسی است که حرفه ای را به عنوان یک خط الکتریکی در نظر بگیرد.

آیا درجه بالاتری در حقوق و دستمزد تجارت تفاوت ایجاد می کند؟

وقتی نوبت به پیدا کردن شغل و کارهایی می رسد که حقوق خوبی را ارائه می دهند ، مشاغل مدرسه تجارت گزینه های هوشمندانه ای هستند. تقریباً مانند یک مدرک می تواند نه تنها در فرصت بلکه در درآمد نیز تغییر کند ، فارغ التحصیل شدن از یک مدرسه تجارت بسیاری از مزایای یکسان را ارائه می دهد. برای دانش آموزان شاغل ، مشاغل مدرسه تجارت می تواند منجر به آموزش شغلی ، پیشرفت ، تبلیغات و حتی فرصت های بیشتر در زمینه آنها شود.

بالاترین مشاغل تجاری نه تنها در افزایش فرصت ها و حقوق فارغ التحصیلان مدارس تجاری تفاوت ایجاد می کند ، بلکه می تواند جنبه هایی مانند امنیت شغلی و اشتغال را تحت تأثیر قرار دهد. بسیاری از مشاغل مدارس تجاری نیز می توانند در مدت زمان نسبتاً کوتاهی به اتمام برسند ، که می تواند این گزینه های مدرسه را حتی جذاب تر کند.

آیا درجه بالاتر ، تحصیلات دانشگاهی یا مدارس تجاری در حقوق و دستمزد تغییر می کند؟پاسخ به وضوح بله است ، اما بازده سرمایه گذاری در مورد مشاغل مدرسه تجارت مطمئناً یکی از بهترین ها است. علاوه بر توانایی کسب گواهینامه مدرسه تجاری یا دیپلم در مدت زمان کمتری نسبت به برنامه های کالج یا دانشگاه ، مدارس تجاری نیز گزینه های مقرون به صرفه تری هستند.

تصمیم گیری در مورد مراجعه به یک مدرسه تجارت نیز تحت تأثیر ملاحظاتی مانند بالاترین شغل مدرسه تجارت است. مشاغل مدرسه تجارت ، بسته به چندین عامل ، در نهایت می تواند از نظر مالی بیشتر از تعقیب کالج های سنتی باشد. بخش قابل توجهی از این معادله و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا مدرسه تجارت بهترین گزینه برای شما به پتانسیل حقوق و درآمد بستگی دارد. حتماً در مورد دسترسی به آموزش شغلی نیز اطلاعاتی کسب کنید!

آیا مشاغل تجاری بخش خصوصی بهتر از عموم پرداخت می شود؟

مانند هر نوع کار ، برای مشاغلی که به مدرک دانشگاهی برای تجارت در مدارس نیاز دارند ، بسیاری از متغیرها بر حقوق و درآمد و درآمد هر موقعیت خاص تأثیر می گذارد. این موارد شامل عواملی مانند موقعیت شغلی ، رقابت و بسیاری دیگر است. یکی دیگر از این موارد دیگر عامل کارفرما است و سؤالاتی مانند این است که کارفرما یک کارفرمای بخش دولتی یا خصوصی است؟

برای فارغ التحصیلان مدرسه تجارت ، این یک خبر خوب است - وضعیت خبر خوب. نه تنها فرصت های عالی ، از جمله اکثر مشاغل ، برای یافتن با کارفرمایان بخش خصوصی وجود دارد ، بلکه کارهای کافی در بخش دولتی نیز وجود دارد. علاوه بر در دسترس بودن شغل در بخش دولتی ، این مشاغل به طور سنتی بیش از کار تجاری معادل برای کارمندان بخش خصوصی پرداخت می کنند. نکته جالب اینجاست که بسیاری از مشاغل بخش دولتی و پروژه های دولتی دقیقاً همین پروژه های کوتاه مدت هستند.

بالاترین شغل و مشاغل تجاری با حقوق و دستمزد یک تعقیب ارزشمند است و می تواند زندگی فوق العاده و اقتصادی امن را ارائه دهد. این مشاغل ، به ویژه بسیاری از مشاغل مدارس تجاری که به طبیعت نیاز به مهارت فیزیکی دارند ، احساس موفقیت و غرور را ارائه می دهند. همراه با کار در مشاغل که از لحاظ تاریخی نیز ثبات و امنیت شغلی را ارائه می دهند ، بسیاری از کارفرمایان بخش خصوصی بسته ها و برنامه های بازنشستگی محکمی را ارائه می دهند.

مشاغل مدرسه تجارت ، چه بخش خصوصی و چه دولتی ، این فرصت را دارند که یک حرفه موفق و با ارزش داشته باشند. انواع مختلفی از مدارس تجاری و انواع مختلفی از تجارت وجود دارد و حق می تواند دنیای تفاوت را نیز ایجاد کند. تبریک می گویم برای تصمیم گیری برای شرکت در یک مدرسه تجارت و در تمام تلاشهای آینده شما.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 17 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 5:55