چگونه پس انداز کنیم و ثروت بیشتری جمع کنیم

ساخت وبلاگ

آزادی مالی به شخصی می رسد که می داند چگونه می تواند 10 ٪ یا بیشتر از درآمد خود را در طول زندگی خود صرفه جویی کند.

یکی از باهوش ترین کارهایی که می توانید برای خودتان انجام دهید این است که عادت صرفه جویی در بخشی از حقوق خود ، هر چک پرداخت کنید.

افراد ، خانواده ها و حتی جوامع تا حدی که پس انداز می کنند پایدار و مرفه هستند. پس انداز امروز همان چیزی است که امنیت و امکانات فردا را تضمین می کند.

در اینجا 4 روش برای کمک به شما در صرفه جویی در پول و جمع آوری ثروت آورده شده است.

بزرگترین دلیل این که بسیاری از افراد فقیر بازنشسته می شوند - و چگونه می توانید از این امر جلوگیری کنید. 5 دلیل را بیاموزید که بیشتر ثروتمند نمی شوند.

1) ابتدا به خودتان پرداخت کنید

اولین نتیجه قانون پس انداز و تبدیل شدن به یک متخصص پس انداز پول از کتاب ثروتمندترین مرد بابل توسط جورج کلاسون ناشی می شود. این است که "اول خود را بپردازید".

از امروز شروع کنید تا ده درصد از درآمد خود را صرفه جویی کنید ، از بالا خارج شوید و هرگز آن را لمس نکنید. این صندوق شما برای تجمع مالی طولانی مدت است و شما هرگز به دلیل اطمینان از آینده مالی خود هرگز از آن استفاده نمی کنید.

نکته قابل توجه این است که وقتی ابتدا به خودتان پرداخت می کنید و خود را مجبور می کنید در 90 ٪ دیگر که زندگی غیرقانونی را ارتقا می بخشد ، زندگی کنید ، به زودی به آن عادت خواهید کرد.

شما موجودی عادت هستید.

وقتی مرتباً 10 ٪ از درآمد خود را کنار می گذارید ، به زودی زندگی خود را در 90 ٪ دیگر راحت خواهید کرد. بسیاری از افراد با صرفه جویی در 10 ٪ از درآمد خود شروع می کنند و سپس فارغ التحصیل 15 ٪ ، 20 ٪ و حتی بیشتر می شوند. و در نتیجه زندگی مالی آنها به طرز چشمگیری تغییر می کند. شما هم همینطور

2) از برنامه های پس انداز و سرمایه گذاری معوق مالیاتی استفاده کنید

نتیجه دوم قانون پس انداز و تبدیل شدن به یک کارشناس صرفه جویی در پول ، می گوید: "از پس اندازهای معوق مالیاتی و برنامه های سرمایه گذاری استفاده کنید."

به دلیل نرخ مالیات زیاد و حتی متعدد ، پولی که بدون پرداخت مالیات پس انداز یا سرمایه گذاری می شود ، سریعتر از پولی که مشمول مالیات است ، جمع می شود.

میلیونرهای خودساخته ، مطابق کتاب "دکتر توماس استنلی" در کنار هم ، تقریباً وسواس نسبت به جمع آوری وجوه خود در دارایی هایی مانند املاک و مستغلات ، مشاغل خود متعلق به خود و سهام که بدون ایجاد بدهی مالیاتی افزایش می یابد ، وسواس دارند.

سرمایه گذاری در برنامه های بازنشستگی و بازنشستگی شرکت ، برنامه های 401 (k) ، Roth IRA ، حساب های سرمایه گذاری آموزش ، برنامه های گزینه سهام و هر چیز دیگری که توسط IRS برای تجمع مالی طولانی مدت تأیید شده است.

هر دلار را حساب کنید!

چگونه ثروت بیشتری جمع کنیم

من می خواهم دو تاکتیکی را که می توانید در زندگی خود شروع کنید با شما به اشتراک بگذارم تا بتوانید ثروت بیشتری را شروع کنید.

10 ٪ از درآمد خود را پس انداز کنید

اول ، امروز شروع کنید تا 10 ٪ از درآمد خود را کنار بگذارید. برای این منظور یک حساب ویژه تنظیم کرده و با همان احترامی که هر ماه اجاره یا پرداخت وام خود را انجام می دهید ، با این حساب با همان احترامی رفتار کنید.

تبدیل شدن به یک دانشجوی یادگیری مادام العمر در مورد نحوه صرفه جویی در هزینه

دوم ، به یک دانشجوی مادام العمر در نحوه پس انداز پول تبدیل شوید. بهترین کتاب ها را بخوانید ، دوره ها را بگیرید و در مفیدترین مجلات مشترک شوید. بدانید که چه کاری انجام می دهید ، بنابراین همیشه می توانید هنگام سرمایه گذاری وجوه خود تصمیمات هوشمندانه بگیرید.

من می خواهم شما را با فکر کردن با دوستان و پیروان خود ترک کنم:

"آزادی مالی به شخصی می آید که به طور فعال کنترل امور مالی خود را به دست می گیرد."

حالا دوست دارم از شما بشنوم. امروز چه کاری را شروع می کنید تا شروع به صرفه جویی در هزینه های بیشتر برای آینده خود کنید؟نظر خود را در زیر بگذارید و من حتماً با شما پیگیری خواهم کرد.

5 دلایلی را که بیشتر مردم در گزارش رایگان من ثروتمند نمی شوند ، کشف کنید. این اشتباهاتی است که مردم را از دستیابی به ثروت واقعی باز می دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سرمایه گذاری پول ، به این نکات عملی از سرمایه گذاران موفق نگاهی بیندازید.

فیلم را ببینید

نقل قول پول قابل اشتراک

Brian-Tracy-Money-is-hard

درباره برایان تریسی - برایان امروز به عنوان بهترین آموزش فروش و اقتدار موفقیت شخصی در جهان شناخته می شود. وی بیش از 60 کتاب را تألیف کرده است و بیش از 500 برنامه یادگیری صوتی و تصویری را در مورد فروش ، مدیریت ، موفقیت تجاری و توسعه شخصی از جمله پرفروش ترین جهان The Psychology of Achievement تولید کرده است. هدف برایان این است که به شما در دستیابی به اهداف شخصی و تجاری خود سریعتر و آسان تر از آنچه تصور می کردید کمک کند. می توانید او را در توییتر ، فیس بوک ، پینترست ، لینکدین و یوتیوب دنبال کنید.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 17 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:32