مدیریت تجارت چند کاناله در تجارت نساجی

ساخت وبلاگ

دنیای تجارت بین المللی امروز ستون اصلی فعالیت های جهانی تجارت و اقتصادی است که هم نیاز و هم امکان قرار دادن و هدایت ساختارهای بسیار پیچیده را به فرآیندهای کارآمد امکان پذیر می کند. در تجارت نساجی - بخشی که سرعت آن سریعتر است و فردیت نیازهای مشتری همیشه در حال افزایش است - شناسایی روندهای جدید در مراکز شهری که تحول مد را هدایت می کند بسیار مهم است ، اما در حال توسعه مجموعه های متناسب با گروه های هدف مشتری در سراسر کشورقاره ها و فروش آنها از طریق طیف گسترده ای از کانال ها ، از فروشگاه های فیزیکی گرفته تا تجارت الکترونیکی ، برای موفقیت در کسب و کار طولانی مدت کمتری ندارند.

زمینه مدیریت تجارت چند کاناله ، تعادل کتاب ها را با جلب توجه به روندها در هنگام وقوع پیوند می زند. به متخصصان بسیار آموزش دیده نیاز دارد که برای ایده های خلاقانه یک سر برای چهره ها و حس شغلی با یک استعداد را ترکیب می کنند. بر این اساس ، این دوره مدرک ماژول هایی را در موضوعات مربوط به طراحی ، منسوجات و تجارت جمع می کند. فارغ التحصیلان ما از نظر ایده آل برای مشاغل موفق در بخش منسوجات مناسب هستند.

دلایل خوب برای مطالعه مدیریت تجارت چند کاناله در هایم هامبورگ

دوره درجه مبتنی بر همکاری است که در سال 2008 آغاز شده است ، بین هایم هامبورگ و گروه اتو ، یک سازمان خرده فروشی چند کانال فعال در سراسر جهان. به همین ترتیب ، این فرصت ها را برای دانش آموزان فراهم می کند تا از یادگیری نظری خود در زمینه های دنیای واقعی از مرحله اولیه استفاده کنند. شرکت های شرکت کننده گروه Otto به دانشجویان ما اجازه می دهند تا به کارآموزی و تجربه عملی در سراسر آلمان دسترسی پیدا کنند. فارغ التحصیلان ما ما را با یک آموزش عالی دانشگاهی با کیفیت بالا که توسط طیف وسیعی از تجربیات دست و پاگیر تقویت شده است ، ترک می کنند و مجریان قوی این فرصت را دارند که با ایفای نقش مهیج در یکی از شرکت های خود ، ارتباط خود را با گروه Otto ادامه دهند.

دوره مناسب برای شما؟

این دوره کارشناسی ارشد از نظر ماهیت بسیار بین رشته ای است. بر این اساس ، ما از فارغ التحصیلان از انواع سوابق تحصیلی استقبال می کنیم. اگر درجه اول خوبی در تجارت یا اقتصاد ، فناوری پوشاک ، مدیریت منسوجات یا طراحی مد داشته باشید ، منتظر درخواست شما هستیم.

محتوای و ساختار دوره

این دوره مدرک کارشناسی ارشد سه ترم متمرکز بر کاربردهای عملی است و مستقیماً در دوره لیسانس خاص ایجاد نمی شود. در ترم اول این دوره ، ما اصول خرید خرده فروشی ، بازاریابی و مدیریت زنجیره تأمین را در کنار موضوعاتی در CSR و روش های ارزیابی لباس آموزش می دهیم. ماژول های بیشتر به دنبال این هستند که به دانشجویان درک تجارت و تجارت بین المللی و آموزش صلاحیت های بین فرهنگی و مهارت زبان خود را ارائه دهند. مثالها ماژول های ما در زمینه تجارت و جهانی سازی بین المللی ، مهارت های مدیریت بین فرهنگی و تجارت بین المللی و حقوق تجاری است.

دانش آموزان ترم دوم یادگیری خود را در کلاسهای مربوط به چرخه زندگی نساجی ، مدیریت محصول و توسعه جمع آوری و حسابداری مدیریت پیش می برند ، با یک ماژول بین رشته ای در مدیریت تجارت چند کاناله این مضامین متنوع را جمع می کند. ما از متخصصان متنوعی با سوابق آهنگ قوی در این زمینه دعوت می کنیم تا مذاکره کنند و مطالعات موردی را روشن کنیم تا ببینید که چگونه نظریه ای که می آموزید به واقعیت های روزانه و شغلی ترجمه می شود.

شما دو مرحله تجربه کار عملی را در طول دوره سه ترم خود انجام خواهید داد ، که با پایان نامه کارشناسی ارشد شما نتیجه می گیرد ، یک قطعه قابل توجه از کار دانشگاهی است که در مورد ایده آل شما با همکاری یکی از شرکت های گروه شرکت کننده شرکت می کنید.

شرایط پذیرش

  • درجه اول با موفقیت تکمیل شده ، از جمله مدرک لیسانس (7 ترم) (یا معادل غیر آلمانی) یا یک دیپلم آلمانی (یا معادل غیر آلمانی) ، از جمله حداقل یک ترم/تجربه عملی شش ماهه (مدرک شما باید در آن باشد. حداقل 3. 5 سال طول ؛ با حداقل درجه 2. 59 یا "خوب" مطابق سیستم آلمان)
  • یا مدرک لیسانس شش ترم به علاوه یک کارآموزی صنعتی ، که در دانشکده تجارت و علوم اجتماعی ، گروه تجارت ، در هایم هامبورگ تحصیل کرده است. لطفاً مکمل دیپلم و لیستی از کلیه ماژول های گرفته شده را با تمام نمرات و نقاط اعتباری به دست آمده (= رونوشت) ارسال کنید. ما ارزیابی خواهیم کرد که آیا این مدرک دارای یک تجارت ، مهندسی نساجی یا تأکید بر طراحی مد است.
  • مکمل دیپلم/متن سوابق
  • متقاضیان بین المللی موظفند از طریق یک آزمون زبان شناخته شده ، مهارت را در زبان آلمانی نشان دهند ، که باید یکی از موارد زیر باشد: موسسه گوته C1 ، TestDAF 4 ، Telc C1 Hochschule ، DSH2 ، Deutsches Sprachdiplom صادر شده توسط KMK (KultusministerKonferenz) ، یا Kleinesیا Großes Sprachdiplom که توسط موسسه گوته صادر شده است.
  • همه داوطلبان موظفند از طریق آزمون زبان شناخته شده ، یعنی TOEFL (حداقل امتیاز: 220/550/83) یا IELTS (حداقل نمره 6) یا از طریق Abitur آلمانی خود ، مهارت را در زبان انگلیسی نشان دهند (حداقل امتیاز 6)، حداقل 13 امتیاز برای Fachhochschulreife).

اسناد مورد نیاز بیشتر:

  • نامه انگیزه
  • CV

N. B: متقاضیانی که مدرک لیسانس آنها معادل 180 امتیاز اعتباری است ، برای ثبت نام کامل در این دوره کارشناسی ارشد ، به 30 امتیاز اعتباری دیگر نیاز دارند. این بخش به شما خواهد گفت که کدام دوره ها و امتحانات را برای انجام آن خواسته می شود. اگر این موضوع برای شما صدق کند و درخواست شما موفقیت آمیز باشد ، شما برای یک دوره ثابت اولیه یک ترم ثبت نام می کنید و تصمیم در مورد ثبت نام کامل در پایان این ترم گرفته می شود.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 18 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:31