سرمایه گذاری و فوق العاده

ساخت وبلاگ

با طیف وسیعی از گزینه های سرمایه گذاری ، فوق مالی و بازنشستگی ، آینده خود را کنترل کنید.

سرمایه گذاری

با سرمایه گذاری متناسب با نیازهای خود ، آینده مالی ایمن ایجاد کنید. مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟راهنمای ما برای انجام اولین سرمایه گذاری خود را بخوانید.

girl with laptop

سرمایه گذاری در پول نقد

در صورت نیاز به پول نقد خود دسترسی پیدا کنید یا آن را قفل کنید و با طیف وسیعی از حساب های پس انداز و گزینه های سپرده گذاری ، بازده ثابت کسب کنید.

سرمایه گذاری را با CommSec به اشتراک بگذارید

با 25 سال خدمات و تجربه پیشرو در صنعت ، ارائه بهترین راه حل های سرمایه گذاری آنلاین و موبایل استرالیا Commsec اولین انتخاب هنگام بررسی سرمایه گذاری سهم است.

CommSec pocket

شروع به سرمایه گذاری با Commsec Pocket

همیشه می خواستم سرمایه گذاری کنم - ایده ای برای شروع از کجا نیست؟Commsec Pocket یک برنامه سرمایه گذاری ساده است که بازار سهم را در دسترس شما قرار می دهد.

سرمایه گذاری در املاک

به سرمایه گذاری در املاک فکر می کنید؟ما دانش و ابزارهایی برای کمک به شما در یافتن و برنامه ریزی سرمایه گذاری خود داریم.

سهام

اگر تازه سفر سرمایه گذاری خود را شروع کرده اید ، سهام پر از پشتیبانی ، اطلاعات و منابع مورد نیاز برای ایجاد اعتماد به نفس خود است.

مشاوره مالی

ما با رفاه مالی AIA برای کمک به استرالیایی ها در تصمیمات مالی خود همکاری کرده ایم.

man shaking hand

یک برنامه ریز مالی واجد شرایط می تواند به شما در تعریف استراتژی های سرمایه گذاری خود کمک کند ، برای آینده خود برنامه ریزی کرده و با ارائه مشاوره مناسب به اهداف ثروت خود برسید.

بازنشستگی

girl with red hair

فوق العاده ضروری

Essential Super در حال حاضر برای مشتریان جدید در دسترس نیست. اگر از قبل فوق العاده ضروری دارید ، می توانید به مدیریت حساب خود از طریق NetBank یا برنامه Commbank ادامه دهید.

حساب های نقدی SMSF

در یک مکان از نقدی فوق العاده صندوق خود مدیریت شده ، حرکت و مدیریت کنید.

حساب نقدی SMSF (CDIA)

CDIA SMSF ما یکپارچه با CommSec ، پیشرو در تجارت سهام آنلاین استرالیا کار می کند. 1 دسترسی آسان به وجوه را حفظ کنید و کارگزاری آنلاین با تخفیف را با CommSec دریافت کنید.

حساب معامله تجاری برای SMSFS

یک حساب نقدی روزمره با معاملات الکترونیکی نامحدود و گزینه هزینه حساب ماهانه 0 دلار برای کمک به شما در مدیریت کمک های فوق العاده و جمع آوری خود.

فرم ها و اسناد فوق العاده مهم

به دنبال فرم ها و اسناد مهم برای حساب پس انداز فوق مالی مشترک المنافع و محصولات صندوق سرمایه گذاری مشترک المنافع هستید؟

Different types of investments

انواع مختلف سرمایه گذاری

نکاتی برای تقویت فوق العاده شما

با قرار دادن کمی اضافی اکنون ، می توانید به نوعی به سمت ایجاد تغییر در آینده بروید.

ما می توانیم کمک کنیم

چیزهایی که باید بدانید

هرگونه توصیه ای در این صفحه بدون در نظر گرفتن اهداف ، وضعیت مالی یا نیازهای شما تهیه شده است ، شما باید قبل از انجام مشاوره ، مناسب بودن آن را نسبت به شرایط خود در نظر بگیرید.

1 برای واجد شرایط بودن برای کارگزاری تخفیف ، شما برای تجارت آنلاین ، از شطرنج حمایت می کنید و CDIA SMSF خود را برای تسویه حساب مرتبط می کنید. اوراق بهادار مشترک المنافع محدود ABN 60 067 254 399 AFSL 238814 (Commsec) یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به اما غیر ضمانت از بانک مشترک المنافع استرالیا ABN 48 123 124 AFSL 234945 و شرکت کننده گروه ASX و CHI-X استرالیا است. بانک مشترک المنافع استرالیا و شرکتهای تابعه آن تعهدات یا عملکرد اوراق بهادار مشترک المنافع محدود یا محصولات یا خدماتی را که ارائه می دهند تضمین نمی کنند.

اوراق بهادار مشترک المنافع محدود ABN 60 067 254 399 AFSL 238814 (COMMSEC) یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به اما غیر ضمانت از بانک مشترک المنافع استرالیا ABN 48 123 124 AFSL 234945 و شرکت کننده بازار ASX Limited و Cboe Inustala Pty Pty Limited ، یک پاکسازی. شرکت کننده ASX Clear Pty Limited و شرکت کننده حل و فصل ASX Settlement Pty Limited. شما می توانید شرایط و ضوابط معاملاتی سهم CommSec و راهنمای خدمات مالی ما را مشاهده کنید و قبل از تصمیم گیری در مورد این محصولات و خدمات ، آنها را در نظر بگیرید. حساب سرمایه گذاری مستقیم مشترک المنافع محصولی از بانک است و توسط CommSec به بازار عرضه می شود. لطفاً شرایط و ضوابط کامل موجود در صورت درخواست را در نظر بگیرید. هزینه ها و هزینه ها اعمال می شود.

برای اداره یک حساب جیب Commsec ، به یک حساب معامله واجد شرایط Commbank نیاز دارید. لطفاً شرایط و ضوابط کامل موجود در صورت درخواست را در نظر بگیرید.commsec Pocket برای بارگیری رایگان است ، اما ارائه دهنده شبکه تلفن همراه شما ممکن است شما را برای دسترسی به داده های تلفن خود شارژ کند. شرایط و ضوابط جیب Commsec در برنامه موجود است.commsec Pocket برای دستگاه های سازگار iOS (iOS نسخه 11+) و Android (سیستم عامل 5+) در دسترس است.

Avanteos Investments Limited ABN 20 096 259 979 ، AFSL 245531 (AIL) معتمد مشترک المنافع Super ABN 56 601 925 435 و صادرکننده منافع در Super Essential است. Essential Super توسط بانک مشترک المنافع استرالیا ABN 48 123 123 124 ، AFSL 234945 (بانک) توزیع می شود. ایالت اول استعمار (CFS) فوق العاده و سرمایه گذاری Holdco Pty Limited ABN 64 644 660 882 (Holdco) و شرکت های تابعه آن است که شامل AIL است. این بانک از طریق علاقه اقلیت قابل توجه خود به هولکو ، علاقه به CFS دارد.

این اطلاعات توسط AIL صادر می شود و ممکن است شامل مشاوره کلی محصول مالی باشد اما اهداف فردی ، وضعیت مالی ، نیازها یا شرایط مالیاتی شما را در نظر نمی گیرد. تعیین بازار هدف (TMD) برای Super Essential را می توان در cfs.com.au/tmd یافت و شامل توضیحی در مورد اینکه چه کسی محصول مالی مناسب است و هر شرایطی در مورد نحوه توزیع محصول به مشتریان است. شما باید بیانیه افشای محصول (PDS) و راهنمای مرجع Super Essential Super را بخوانید و در نظر بگیرید که آیا اطلاعات قبل از تصمیم گیری در مورد این محصول برای شما مناسب است یا خیر. راهنمای PDS و مرجع را در commbank.com.au/essentialsuper-document بارگیری کنید یا برای کپی با شماره 13 4074 با ما تماس بگیرید. نه بانک ، AIL ، CFS و نه هیچ یک از شرکتهای تابعه مربوطه ، عملکرد Super Essential یا بازپرداخت سرمایه توسط Super Essential را تضمین نمی کنند. سرمایه گذاری در این محصول منوط به ریسک ، از دست دادن درآمد و سرمایه سرمایه گذاری شده است. یک سرمایه گذاری در Essential Super از طریق اعتماد فوق العاده ای انجام می شود و بنابراین یک سرمایه گذاری در ، واریز با مسئولیت بانک یا سایر شرکتهای تابعه آن نیست. جایی که ما به "ما" ، "ما" یا "ما" اشاره می کنیم ، منظور ما از این است.

ارائه دهنده بیمه AIA استرالیا محدود ABN 79 004 837 861 ، AFSL 230043 (AIA استرالیا) است. AIA استرالیا بخشی از گروه بانک مشترک المنافع نیست. پوشش بیمه تحت سیاست هایی که به متولی صادر شده است ارائه می شود.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 18 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:29