Nightcafe nft خالق با ژنراتور AI NFT ما هنر زیبایی ایجاد کنید

ساخت وبلاگ

Nightcafe یک ژنراتور AI NFT است. به راحتی آثار هنری دیجیتال را برای فروش به عنوان NFT با استفاده از قدرت هوش مصنوعی ایجاد کنید.

من تقریباً در تمام NFT های خود از Nightcafe استفاده کرده ام - این آسان ، سریع ، ارزان است و نتایج بسیار خوبی می دهد. من عاشق روشی هستم که به نظر می رسد آهنگ های قانع کننده از هیچ جا بیرون نمی آیند!

- Anne Spalter به کار Anne در Superrare مراجعه کنید

با ما اجتماعی شوید

خود را در تجربه هنری هوش مصنوعی غوطه ور کنید. به یکی از جوامع آنلاین ما بپیوندید ، و یا حساب های رسمی ما را دنبال کنید.

به جوامع ما بپیوندید

Nightcafe را دنبال کنید

WATCH: چگونه می توان هنر NFT را تولید کرد

هنر باورنکردنی NFT فقط چند کلیک فاصله دارد!

ایجاد هنر NFT. سریع. با کمک هوش مصنوعی.

ایجاد شگفت انگیز ، عاری از کد و فله هنر NFT در چند دقیقه.

با خالق Nightcafe یک هنرمند رمزنگاری شوید. قدرت AI را به سرعت و به راحتی آثار هنری تولید کنید که می توانید به عنوان NFT بفروشید.

Nightcafe Creator برنامه ای است که از الگوریتم های یادگیری ماشین برای ایجاد هنر NFT استفاده می کند. با استفاده از الگوریتم انتقال سبک ما ، می توانید با یک عکس شروع کنید ، آن را با یک سبک مخلوط کنید و به ژنراتور هنری AI NFT ما اجازه دهید کار را انجام دهد. یا با هنر AI متن به تصویر ، می توانید هنر NFT را از چیزی جز متن متن ایجاد کنید.

خلاقیت های NFT شما متعلق به شما هستند (مشروط بر اینکه شما از مالکین حق چاپ تصاویر اصلی استفاده کنید) و آماده فروش به عنوان NFT هستند. با وضوح بالا (حداکثر 64 مگاپیکسلی ، این تقریباً با وضوح دو برابر 8K است) تصاویر NFT قابل بارگیری را ایجاد کنید. هنگامی که کارهای هنری NFT خود را از طریق یک blockchain نعناع می کنید ، می توانید آن را در بازارهای NFT بفروشید.

یا به حساب خود وارد شوید.

عاری از رمز

برای تهیه NFT از طریق نرم افزار ما هیچ برنامه نویسی لازم نیست. پارامترهای الگوریتم AI را با چند کلیک تنظیم کنید.

دستگاه

آثار هنری NFT خود را از دسک تاپ ، لپ تاپ ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود ایجاد ، مشاهده و مدیریت کنید.

ردیف رایگان

حداکثر 28 اثر هنری NFT در روز را به صورت رایگان تولید ، ترفند و بارگیری کنید. بدون علامت در خلاقیت های رایگان یا پرداخت شده!

فله ایجاد

100 آثار هنری NFT تولید شده را در چند دقیقه با حالت "ایجاد فله" ایجاد کنید.

ابزارهای ایجاد منحصر به فرد

چندین سبک را با هم مخلوط کرده و با هم مخلوط کنید تا چیزی واقعاً فردی و دیدنی ایجاد کنید.

ابزاری برای کاربران برق

خلاقیت های NFT خود را تکراری و ترفند کنید ، از هر تصویر ورودی یا سبک استفاده مجدد کنید ، در صورت آماده شدن خلاقیت ها ، مطلع شوید.

ایجاد هنر NFT با انتقال سبک

الگوریتم اصلی AI ART ، سبک انتقال ، یک روش عالی برای تولید هنر NFT است. شما با یک عکس شروع می کنید ، سپس یک سبک (یا سبک های مختلف را در حالت فله) انتخاب می کنید ، و هوش مصنوعی عکس شما را به آن سبک بازآفرینی می کند.

انتقال سبک برای ایجاد مجموعه های NFT بسیار عالی است زیرا می توانید کارهایی مانند ایجاد 100 اثر هنری را بر اساس همان تصویر محتوا در سبک های مختلف یا برعکس انجام دهید - 100 اثر هنری NFT را بر اساس تصاویر محتوای مختلف ایجاد کنید ، که به همان سبک هنری بازسازی می شوند.

متن به تصویر ژنراتور ai nft

آخرین تکنیک هنری AI به عنوان متن به تصویر AI شناخته شده است. با استفاده از AI متن به تصویر ، می توانید آثار هنری NFT زیبایی را از چیزی جز متن متن ایجاد کنید.

AI متن به تصویر Nightcafe دارای سه الگوریتم مختلف است که می توانید از آن انتخاب کنید. اولین ، "هنری" در ایجاد بافت های زیبا بر اساس کلمات کلیدی مانند "نقاشی روغن" یا "کوبیسم" بسیار عالی است. در حالی که دوم ، "منسجم" در آهنگسازی تصاویر واقع بینانه NFT به روشی باورنکردنی خوب است. سرانجام ، جدیدترین و بزرگترین الگوریتم ایجاد NFT متن به تصویر ، "انتشار پایدار" حتی منسجم تر است در حالی که هنوز هم بسیار هنری است. خلاقین عاشق انعطاف پذیری این سه گزینه در هنگام ایجاد NFT هستند.

نحوه ایجاد هنر با برنامه NFT Creator ما

از صفر NFTS به فروش در سه مرحله بروید

مرحله 1. ایجاد

یک تصویر پایه و یک سبک را انتخاب کنید ، سپس روی "ایجاد" کلیک کنید.

مرحله 2. صبر کنید

بشربرای چند دقیقه در حالی که هوش مصنوعی جادوی خود را کار می کند.

مرحله 3. فروش

آثار هنری خود را بارگیری کنید و آن را به عنوان NFT در بازار انتخاب شده خود بفروشید.

سؤالات متداول NFT Art Generator

درباره هنر NFT تولید شده بیشتر بدانید

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 27 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 17:41