چگونه بهترین شرکت های سرمایه گذاری را انتخاب کنم؟

ساخت وبلاگ

برای یافتن بهترین شرکت های سرمایه گذاری ، مهم است که ابتدا تصمیم بگیرید که از یک شرکت سرمایه گذاری چه نوع خدماتی را انتظار دارید. سه کار وجود دارد که ابتدا باید انجام دهید: اهداف خود را مشخص کنید ، در مورد اعتبار و پیشینه شرکت تحقیق کنید و نوع رابطه ای را که می خواهید با شرکت تعیین کنید. زمان لازم برای به دست آوردن این اطلاعات را سرمایه گذاری کنید زیرا این روند به روشن شدن انتظارات شما و بهبود شانس موفقیت شما کمک می کند.

اهداف شما مهمترین بخش هر تصمیم سرمایه گذاری است. انتخاب یک شرکت سرمایه گذاری کاملاً بستگی به آنچه می خواهید به آن برسید بستگی دارد. لیستی از سه کار را که می خواهید شرکت ارائه دهد و به دنبال بنگاهی باشد که نیازهای شما را برآورده کند ، تهیه کنید. بسیاری از افراد اهداف مشترکی دارند و بنابراین انتظارات اساسی به اشتراک گذاشته می شود. بیشتر مردم به دنبال افزایش ثروت ، به حداقل رساندن ضرر و سرمایه گذاری در همه فرصت ها هستند.

به صورتهای مالی شرکت ها ، مواد بازاریابی و سوابق معاملات عمومی نگاه کنید. از شرکت هایی که با آنها سرمایه گذاری دارند ، از آنها بخواهید. عملکرد آنها را در پنج سال گذشته و نحوه عملکرد آنها هنگام بالا و پایین بودن بازار مرور کنید. در مورد استراتژی سرمایه گذاری آنها ، فرایند ارزیابی ریسک و اندازه صندوق احتمالی آنها بحث کنید.

علاوه بر این ، زمان را برای مقایسه نتایج خود با سایر شرکت های سرمایه گذاری سرمایه گذاری کنید. تنها راه برای رتبه بندی یک شرکت مقایسه آن با سایر بنگاه هایی است که در همان بازارها فعالیت می کنند و همان خدمات را ارائه می دهند. به نام ده کارگزار برتر نگاه کنید و مسیر شغلی آنها را بررسی کنید. این غیر معمول نیست که کارگزاران بین شرکت ها جابجا شوند. عملکرد را در هر دو شرکت در حدود زمان انتقال بررسی کنید.

نوع بنگاهی که شما انتخاب می کنید باید بتواند نیازهای شما را برآورده کند. نوع رابطه ای که با شرکت دارید ، رضایت بلند مدت شما با آنها را تعیین می کند. شما دو گزینه دارید: فعال و منفعل. اگرچه ممکن است نیازهای شما با گذشت زمان تغییر کند ، مشخصات شما یکسان خواهد بود.

سرمایه گذاران فعال مانند ارتباط منظم با شرکت خود در مورد فرصت های جدید ، معاملات سهام و فروش و عملکرد کلی. آنها می خواهند کارگزار آنها نام و اهداف خود را بشناسد. سرمایه گذاران منفعل گزارش های منظم در مورد فعالیت حساب خود را می خواهند اما علاقه ای به شرکت در فرایند تصمیم گیری ندارند. تصمیم بگیرید که چه نوع سرمایه گذار را دارید و شرکتی را انتخاب کنید که تخصصی ارائه نوع خدمات مورد نظر خود را داشته باشد.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

توصیه شده

همانطور که در نمایش داده شده است:
همانطور که در نمایش داده شده است:

مقالات مرتبط

  • یک شرکت سرمایه گذاری منفعل خارجی چیست؟
  • یک شرکت سرمایه گذاری ثبت شده چیست؟
  • یک شرکت سرمایه گذاری تنظیم شده چیست؟
  • درآمد سرمایه گذاری چیست؟
  • سرمایه گذاری های استراتژیک چیست؟
  • کارگزاری چیست؟
  • خانه کارگزاری چیست؟

نظرات بحث

من به یک سرمایه گذار نیاز دارم که مایل به سرمایه گذاری در اختراع خود برای ایمنی باشد.comfyshoes 30 اکتبر 2010

صندوق های سوگند Suntan12 در هر دو شرکت سرمایه داری سرمایه گذاری که شرکت های جدیدی در بازار هستند که آینده های امیدوارکننده را ارائه می دهند ، یا سهام خصوصی که در آن مشاغل بزرگتر که ممکن است به سرمایه نیاز داشته باشند ، سرمایه گذاری می کنند زیرا در حال حاضر مشکلات مالی دارند.

این شرکت ها شرکت های کاملاً شناخته شده ای هستند که احتمال موفقیت در آینده بالاتری دارند. به همین دلیل مدیر صندوق پرچین سرمایه را در این نوع شرکت ها به خطر می اندازد.

با این حال ، صندوق های پرچین نیاز به حداقل ورودی بسیار بالا دارند. بیشتر صندوق های پرچین نیاز به سرمایه گذاری اولیه حداقل 1،000،000 دلار دارند.

مدیر صندوق پرچین غالباً حدود 20 ٪ از سود را به دست می آورد و اگر صندوق پول کسب نکند ، مدیر صندوق نیز انجام نمی شود. دولت این وجوه را تنظیم نمی کند و مدیر صندوق نیازی به افشای استراتژی صندوق خود ندارد.

این امر باعث می شود این سرمایه گذاری ها با ریسک بالا ، اما سرمایه گذاری های بالایی داشته باشند.

MUTSY-شرکت های سرمایه گذاری مالی وجود دارند که به شرکت های سرمایه گذاری کوچک تجاری که شرکت های سرمایه گذاری سهام در نظر گرفته می شوند ، نگاه می کنند.

این شرکت های صندوق سرمایه گذاری به شدت در شرکت های سرمایه داری سرمایه گذاری یا شرکت های سرمایه گذاری خصوصی سرمایه گذاری می کنند. معمولاً صندوق های پرچین در این گروه قرار می گیرند. Mutsy 30 اکتبر 2010

مترو 11-من شرکت های سرمایه گذاری مالی مانند Vanguard یا T Rowe Price را دوست دارم. این شرکت های سرمایه گذاری آنلاین کارگزاران تخفیف هستند که صندوق های شاخص خوبی را با حداقل هزینه ارائه می دهند.

نسبت هزینه های 20 ٪ در بسیاری از صندوق های پیشتاز غافل نیست. صندوق های شاخص تنوع زیادی را ارائه می دهند زیرا آنها یک فهرست یا بخش کل یک بازار را نشان می دهند ، در حالی که وجوه مدیریت شده ممکن است همان سطح بازده را به همراه داشته باشد اما شما باید کمیسیون کارگزار را در نظر بگیرید.

این وجوه پس از عنوان صندوق با سهام A یا B ذکر شده است. سهام یک صندوق به کمیسیون سال اول حدود 5 ٪ نیاز دارد. سهام B هر سال تا هفتمین سال مالکیت صندوق ، کمیسیون افزایشی ارائه می دهد. اگر قبل از سال هفتم سهام خود را قبل از یک سال یا سهام B بفروشید ، بلافاصله با کل کمیسیون مورد اصابت قرار می گیرید.

به همین دلیل من در وجوه مدیریت شده سرمایه گذاری نمی کنم زیرا وقتی کمیسیون را عامل می کنید ، با نرخ بازده کمتری باقی می مانند.

بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری مستقیم وجود دارند که امکان خرید مستقیم سهام از آنها را ارائه می دهند. غالباً این سهام امکان سرمایه گذاری فقط 10 دلار را در یک زمان فراهم می کند.

یک خبرنامه به نام Money Paper اطلاعاتی راجع به شرکت های شرکت کننده و نحوه سرمایه گذاری در این شرکت ها ارائه می دهد.

بسیاری از این شرکت ها Fortune 500 شرکت هایی مانند MC Donald's ، Coke Cola و Dell هستند. این یک راه عالی برای سرمایه گذاری کودکان در بازار سهام است.

کودکان اینس به طور معمول مبلغ کمی برای کمک هزینه خود دریافت می کنند ، این یک روش جالب برای آنها خواهد بود که هنگام سرمایه گذاری در آینده خود ، بازار سهام را درک کنند.

تنها اشکال در این روش سرمایه گذاری این است که فروش سهام شما حدود یک هفته طول می کشد زیرا این کار از طریق نامه انجام می شود ، بنابراین نمی توانید از سودهای فوری استفاده کنید. این شرکت های سرمایه گذاری سهام یک آموزش مالی عالی برای کودکان ارائه می دهند.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 17:01