نحوه خرید بیت کوین در ترکیه

ساخت وبلاگ

ما 5 مبادله رمزنگاری آنلاین مورد اعتماد در ترکیه از جمله Binance ، Kraken و Cex.io را پیدا کردیم.

ممکن است هنگام کلیک بر روی محصولات خاص ، جبران خسارت دریافت کنیم. قبل از شروع کار ، افشای مهم

محبوب ترین مبادلات بیت کوین در ترکیه

محبوب

Binance محبوب ترین بورس بیت کوین در ترکیه با 90،000،000 کاربر است

وابسته به کاربرپسند

Kraken اجازه خرید و فروش بیت کوین را با 3 فرم پرداخت می دهد

اطراف

Cex.io کاربران و پرداخت های 178 کشور را می پذیرد

Binance

دوجنشی

طی 8 ماه از راه اندازی در ژوئیه 2017 ، Binance به سرعت با حجم معاملات ، به بزرگترین مبادله رمزنگاری جهان رسید و روزانه بیش از 1 میلیارد دلار پردازش کرد.

طی 8 ماه از راه اندازی در ژوئیه 2017 ، Binance به سرعت با حجم معاملات ، به بزرگترین مبادله رمزنگاری جهان رسید و روزانه بیش از 1 میلیارد دلار پردازش کرد. این افزایش محبوبیت را می توان به تعداد چشمگیر ارزهای رمزنگاری شده آنها ، نگرش حرفه ای ، مدیرعامل دوستانه و شفاف و هزینه های پایین تجارت نسبت داد.

Binance یک مبادله رمزنگاری ایمن محسوب می شود. Binance احراز هویت 2 عاملی را ارائه می دهد و هم کیف پول چند امضا و هم گزینه های ذخیره سازی سرد را ارائه می دهد.

Kraken

کراک

با داشتن میلیون ها کاربر فعال ، یک بازار بین المللی و سرمایه گذاران استراتژیک در هیئت مدیره ، Kraken ، به Coinbase و Binance می پیوندد تا به سه مبادله بزرگ رمزنگاری در بازار جهانی تبدیل شود.

Kraken Trusted

با داشتن میلیون ها کاربر فعال ، یک بازار بین المللی و سرمایه گذاران استراتژیک در هیئت مدیره ، Kraken ، به Coinbase و Binance می پیوندد تا به سه مبادله بزرگ رمزنگاری در بازار جهانی تبدیل شود. Kraken Cryptocurrency را برای تجارت فیات فراهم می کند و اطلاعات قیمت را به ترمینال بلومبرگ ارائه می دهد. در فوریه 2019 ، کراکن اعلام کرد که 100 میلیون دلار در یک پیشنهاد مستقیم به بزرگترین مشتریان خود با ارزش 4 میلیارد دلاری جمع آوری کرده است.

سپرده سپری SEPA (رایگان) - کشورهای EEA فقط سپرده سیم بانکی USD (5 دلار) - فقط سپرده سیم بانک یورو (10 یورو) - در خارج از ما فقط سپرده سیم بانکی USD (10 دلار)، 5000 پوند حداقل سپرده) - فقط سپرده سیم CAD ژاپن (رایگان)

cryptocurrency: هزینه های مختلف برداشت SEPA (0. 09 یورو) - کشورهای EEA فقط برداشت سیم بانکی USD (5 دلار) - تنها برداشت سیم بانکی USD ایالات متحده (60 دلار) - در خارج از ما فقط خروج سیم بانک یورو (60 یورو) - فقط در خارج از ماانصراف بانک JPY (20 پوند) - ژاپن فقط برداشت CAD EFT (10 دلار CAD)

Kraken یکی از امن ترین مبادلات بیت کوین در اطراف است. این پلتفرم اثبات تأیید رمزنگاری از ممیزی های ذخیره را ارائه می دهد. این ممیزی ها میزان کل رمزنگاری را که توسط Kraken برگزار می شود ، تأیید می کند. به نظر می رسد این شرکت به خوبی سرمایه گذاری شده و از آن بسیار ایمن است.

CEX.io

cex.io

Cex.io در سال 2013 به عنوان ارائه دهنده مبادله بیت کوین و ارائه دهنده فروش ابر آغاز شد که از آن زمان به یک مبادله چند منظوره تبدیل شده است و به بیش از نیم میلیون کاربر اعتماد دارد.

Cex.io در سال 2013 به عنوان ارائه دهنده مبادله بیت کوین و ارائه دهنده فروش ابر آغاز شد که از آن زمان به یک مبادله چند منظوره تبدیل شده است و به بیش از نیم میلیون کاربر اعتماد دارد. مبادله یک سیستم حساب چند سطحی با رویکرد فردی برای هر مشتری ، از مبتدیان بیت کوین گرفته تا معامله گران نهادی ایجاد کرده است. پوشش در سراسر جهان ، گزینه های پرداخت متعدد و پشتیبانی 24/7 با ثبات پلت فرم ارائه شده با زمان همراه است که ایمنی دارایی ها و داده ها را تضمین می کند.

ویزا/مستر کارت: * USD - 2. 99 ٪ * GBP - 2. 99 ٪ * یورو - 2. 99 ٪ * مالش - 5 ٪ + 15. 57 ₽ انتقال بانکی: هیچ یک از SEPA: هیچکدام

CEX به عنوان MSB توسط Fincen مجاز است و دارای سطح امنیت داده PCI DSS سطح 2 است. CEX سطح امنیتی و دقت لازم را برای ذخیره ، پردازش و انتقال داده های کارت پرداخت نشان می دهد.

بهترین کیف پول بیت کوین برای ترکیه

پس از خرید بیت کوین از مبادله ، مهم است که برای امنیت ، حریم خصوصی و کنترل کامل بر روی بیت کوین خود به کیف پول غیر حضانت خود برگردید.

سیار

Zengo یک کیف پول آسان iOS و Android Crypto و NFT است. خرید ، فروش و خودآموزی را مستقیماً از برنامه خریداری ، بفروشید.

سخت افزار

Ledger Nano X یک کیف پول سخت افزاری امن است که از طریق USB به رایانه شما متصل می شود

دسکتاپ

Electrum یک کیف پول بیت کوین دسک تاپ محبوب است که با ویندوز ، مک و لینوکس سازگار است

Coinmama

سکه

Coinmama یک مبادله cryptocurrency پیشرو است که به شما امکان می دهد با کارت اعتباری و/یا نقل و انتقالات بانکی بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را خریداری و بفروشید.

Coinmama یک مبادله cryptocurrency پیشرو است که به شما امکان می دهد با کارت اعتباری و/یا نقل و انتقالات بانکی بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را خریداری و بفروشید. از زمان بنیاد خود در سال 2013 ، به خدمت بیش از 2 میلیون مشتری در 188 کشور جهان افزایش یافته است و امروز بیش از 40 کارمند دارد. Coinmama یک مبادله بسیار ساده است که یک بستر مناسب برای معاملات ایمن ، ایمن و سریع ایجاد می کند.

Coinmama یک بستر معتبر برای خرید بیت کوین در نظر گرفته می شود.

Changelly

چاودار

Changelly به فرد اجازه می دهد تا یک رمزنگاری را برای دیگری مبادله کند و همچنین با استفاده از کارت بانکی خریداری کند.

Changelly به فرد اجازه می دهد تا یک رمزنگاری را برای دیگری مبادله کند و همچنین با استفاده از کارت بانکی خریداری کند. همه این کارها از طریق یک رابط کاربری مناسب و تمیز و ثبت سریع از طریق ایمیل یا حساب رسانه های اجتماعی انجام می شود. مکانیسم تبدیل Changelly در برخی از بزرگترین سیستم عامل های رمزنگاری مانند Poloniex ، Bittrex و Binance ادغام شده است. هیچ محدودیتی جغرافیایی برای خدماتی که چانگل ارائه می دهد وجود ندارد ، بنابراین می توان از هر نقطه جهان به آن دسترسی پیدا کرد.

Changelly به دلیل نوسانات ارزهای رمزپایه هزینه تعیین نمی کند. Changelly با نداشتن هزینه های ثابت در معاملات ، از پاسخگویی به ریسک و نوسانات خودداری می کند. علاوه بر این ، بدون نرخ ثابت ، Changelly قادر به پرداخت هزینه های کمیسیون است.

Changelly احراز هویت دو عاملی و پروتکل امنیتی HTTPS را ارائه می دهد. هیچ بودجه کاربری توسط Changelly ذخیره نمی شود زیرا تمام سکه های ارسال شده برای رد و بدل و انتقال به کیف پول های کاربر پردازش می شوند.

خرید بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده در ترکیه

خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری در ترکیه یک فرآیند ساده است و معمولاً برای تنظیم کامل کمتر از 10 دقیقه طول می کشد.

اولین قدم ثبت نام در یک پلتفرم ، برنامه یا مبادله و تکمیل فرآیند مشتری خود (KYC) است.

مبادله ای که انتخاب می کنید با اکثر دستگاه ها ، دسک تاپ و موبایل قابل تعامل خواهد بود و به شما امکان می دهد تا به کیف پول سخت افزاری شخصی خود برگردید.

در اینجا همچنین چندین گزینه برای خرید و فروش بدون تأیید در مبادلات P2P در دسترس است ، اگرچه آنها بسیار کمتر کاربر پسند هستند و برای کاربران پیشرفته تر توصیه می شوند.

مورد نیاز برای خرید cryptocurrency در ترکیه

قبل از خرید ، چند مورد مهم وجود دارد که باید آنها را آماده کنید:

  • گذرنامه ، کارت شناسایی ملی یا راننده برای تکمیل روند KYC.
  • یک اتصال اینترنتی خصوصی و ایمن ، WiFi عمومی توصیه نمی شود زیرا ممکن است مشکلات امنیتی ایجاد شود.
  • یک تلفن همراه برای تأیید هویت شما با استفاده از احراز هویت دو عاملی (2FA).
  • یک حساب بانکی یا کارت اعتباری که می توانید برای تهیه سپرده های ارزی Fiat برای خرید ارزهای رمزنگاری شده استفاده کنید.
  • یک کیف پول رمزنگاری برای ذخیره دارایی های خود. تقریباً همه صرافی ها کیف پول های داخلی را ارائه می دهند ، اما مهم است که رمزنگاری خود را به کیف پول سرد شخصی خود برای امنیت بهینه برگردانید.

مراحل خرید cryptocurrency در ترکیه

1. یک حساب کاربری با مبادله ایجاد کنید

ترکیه دارای 5 مبادله قابل اعتماد برای ثبت نام در دسترس شما است که محبوب ترین آنها Binance و Kraken است که 96،000،000 کاربر فعال را به خود اختصاص می دهد.

هر دو مبادله دوستانه مبتدی محسوب می شوند و روشهای سپرده گذاری متعدد و انواع ارزهای رمزنگاری را ارائه می دهند.

مبادلات با هزینه ، امنیت ، روش های پرداخت و سایر ویژگی ها متفاوت خواهد بود ، بنابراین برگه "اطلاعات" را در صرافی های ذکر شده در بالا کشف کنید تا پیدا کنید کدام یک مناسب برای شما است.

سکویی که شما در پایان انتخاب می کنید به ترجیحات شما و ارزهای رمزنگاری شده و روشهای پرداختی که از آنها پشتیبانی می کنند بستگی دارد.

همچنین ذکر این نکته حائز اهمیت است که شما همیشه می توانید بعداً در صرافی های دیگر ثبت نام کنید.

2. روند تأیید KYC را تکمیل کنید

پس از ثبت نام در مبادله ، باید هویت و آدرس خود را تأیید کنید ، که بخشی از فرآیند Know Your Customer (KYC) است. این یک الزام قانونی غیرقابل اجتناب برای تقریباً همه صرافی ها در ترکیه است.

برای تکمیل این مرحله ، به شناسه عکس خود به راحتی در دسترس خواهید بود تا از هر دو طرف جلو و عقب سند عکس بگیرید.

در بیشتر موارد ، تأیید شما فوراً تأیید می شود و حداکثر می تواند 1-2 روز طول بکشد.

3. یک سپرده فیات درست کنید

برای شروع خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده برای پیوند یک حساب بانکی یا کارت اعتباری به مبادله نیاز دارید.

برخی از روش های پرداخت ارائه شده توسط Binance و Kraken عبارتند از: کارت اعتباری ، کارت بدهی ، انتقال بانکی (SEPA) ، Swift.

بسته به روش پرداخت ، می تواند از چند دقیقه تا روز به هر جایی برسد تا وجوه به مبادله برسد.

4- cryptocurrency را بخرید

پس از تأمین بودجه حساب شما ، شما آماده خرید اولین بیت کوین خود هستید. توجه به این نکته مهم است که نیازی به خرید کامل بیت کوین ندارید.

بیشتر مبادلات به شما امکان می دهند به اندازه چند دلار ارزش بیت کوین یا هر رمزنگاری دیگر خریداری کنید.

5. بیت کوین خود را به یک کیف پول شخصی ارسال کنید

هنگامی که بیت کوین یا رمزنگاری مورد نظر خود را خریداری کرده اید ، مهم است که آن را به کیف پول شخصی امن خود برگردانید.

ترک سکه های خود در مبادله ، خطر امنیتی را ایجاد می کند زیرا بسیاری از صرافی ها برای هکرها برای سرقت وجوه کاربر هستند. ذخیره سکه های شخصی خود بر روی کیف پول سخت افزار شخصی شما این خطر را کاهش می دهد.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 12 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:17