بسیاری از مهاجران هندی برای بازپرداخت پول به Crypto روی می آورند

ساخت وبلاگ

ردیاب های صنعت می گویند که شیوه گرم شدن هندی ها به دارایی های رمزنگاری و همچنین امور مالی غیر متمرکز ، حواله ها از طریق دارایی های رمزنگاری شده فقط در حال رشد هستند ، به ویژه به این دلیل که انتقال مقادیر کوچکتر می تواند از طریق خدمات سنتی گران باشد.

Untitled-13

کارشناسان آژانس ها می گویند اگرچه بیت کوین انتخاب ارجح برای حواله ها بود اما هزینه های معاملات آن در حال افزایش است ، ارزهایی مانند Ripple و Dash به دلیل هزینه های قابل توجهی پایین تر جایگزین های خوبی هستند.

مربوط

ابیر روچوداری ، مهندس 39 ساله که در قطر کار می کند ، هر ماه با استفاده از بازیکنان سنتی مرزی و متقابل ، هر ماه 2 پوند لک را به خانواده خود مستقر در بمبئی منتقل کرده است.

آزمایش NRIS با Cryptos برای حواله ها: رمزگشایی خطرات و فرصت ها

حواله در هند حدود 80 میلیارد دلار جمع می شود ، که عمدتا از طریق بانکداری یا سایر کانال های مالی منتقل می شود. به تازگی ، بسیاری از هندی ها در حال آزمایش با ارزهای رمزپایه هستند تا بتوانند به خانواده های خود برگردند و در کمیسیون هایی که توسط شرکت های انتقال سیم و سایر واسطه ها متهم شده اند ، پس انداز کنند. Sachin Dave ET خطرات رمزنگاری و فرصت های رمزنگاری و حواله های رمزنگاری شده را رمزگشایی می کند.

در ماه اکتبر برای اولین بار ، Roychaudhary ارزهای رمزپایه به ارزش نیمی از این مقدار - 1 پوند - و همسرش که به کیف پول خود دسترسی دارد ، می تواند در صورت لزوم از این مبلغ استفاده کند.

Roychaudhary مانند بسیاری از مهاجران هندی ، پاکستانی ، بنگلادشی و فیلیپینی به طور فزاینده ای در حال آزمایش با ارزهای رمزنگاری شده برای بازگرداندن پول به خانواده های خود در خانه و صرفه جویی در کمیسیون های متهم شده توسط شرکت های انتقال سیم و سایر واسطه ها هستند.

ردیاب های صنعت می گویند که رشد ناگهانی در سرمایه گذاری های رمزنگاری حتی در شهرهای کوچکتر در سراسر هند نیز باعث شده است تا مردم در حال بررسی کاربردهای مختلف باشند.

Untitled-12

آژانس ها

چیزهایی که باید هنگام شرط بندی در یک بازار دیوانه مانند این به خود یادآوری کنید

معامله مالیاتی جهانی برای صدمه زدن به هندی هایی که اعتماد به امارات را منتقل کردند

سرمایه گذاری مانند یک حرفه ای: متخصص ما بهترین گزینه های بلند مدت برای NRIS را تجزیه می کند

ادول پاتل ، مدیرعامل Mudrex ، یک سرمایه گذاری جهانی رمزنگاری گفت: "روند حواله ها از طریق ارزهای رمزنگاری به هند بسیار کارآمدتر و سریعتر از فرآیند معمولی است و کلیه معاملات از نظر نظارتی در شبکه blockchain قابل مشاهده است."سکو.

"با نگاهی به اعتیاد به مواد مخدره فعلی در دارایی های رمزنگاری مانند بیت کوین ، اتریوم ، سکه Binance ، امور مالی کشاورزان متحد و غلات ، باید به راحتی پول را به هند و در هر جای دنیا بازگردید ، بیشتر از این می توانید با استفاده از این رمزنگاری بیشتر از این رمزنگاری کسب کنیدبا ارائه نقدینگی در اکوسیستم ما ، "گفت: Santhosh Bhhandarii ، بنیانگذار ، United Farmers Finance ، یک بستر کشاورزی رمزنگاری.

حواله در هند حدود 80 میلیارد دلار است که عمدتاً از طریق بانکداری یا سایر کانال های مالی منتقل می شوند.

ردیاب های صنعت می گویند که شیوه گرم شدن هندی ها به دارایی های رمزنگاری و همچنین امور مالی غیر متمرکز ، حواله ها از طریق دارایی های رمزنگاری شده فقط در حال رشد هستند ، به ویژه به این دلیل که انتقال مقادیر کوچکتر می تواند از طریق خدمات سنتی گران باشد.

در سطح جهانی ، چندین راه اندازی blockchain مانند Satoshi Citadel در فیلیپین شروع به ارائه خدمات برای تسهیل حواله های بیت کوین به روشی کاربر پسند کرده است.

نزدیک به 1. 5 سرمایه گذار رمزنگاری کرور در هند وجود دارد که دارایی های دیجیتالی به ارزش 15،000 پوند کرور دارند. تمام مبادلات بزرگ رمزنگاری شده در چند ماه گذشته حداقل 100 ٪ در تجارت و سرمایه گذاری خود افزایش یافته است.

کارشناسان می گویند اگرچه بیت کوین انتخاب ارجح برای حواله ها بود اما هزینه معاملات آن در حال افزایش است ، ارزهایی مانند Ripple و Dash به دلیل هزینه های قابل ملاحظه ای جایگزین خوبی هستند.

حواله های cryptocurrency پس از آنکه وسترن اتحادیه پس از عقب نشینی ایالات متحده از افغانستان ، برای مدتی عملیات را برای افغان ها به دست آورد.

کارشناسان همچنین می گویند که Crypto در مکانهایی با تورم بالا مانند لبنان ، ترکیه و ونزوئلا محبوبیت پیدا می کند.

کارشناسان خاطرنشان می کنند که حواله های رمزنگاری در حال یافتن لطف هستند زیرا مردم می خواهند خود را در برابر بیش از حد تورم محافظت کنند.

ردیاب های صنعت می گویند ، بسیاری از کسانی که به دنبال بازپرداخت پول هستند ، این کار را از طریق برخی از دارایی های رمزنگاری کمتری مانند Stablecoins انجام می دهند."در حالی که پول را از بین می برید ، کاربران می خواهند این ارزش را همانطور که در نظر گرفته شده است باقی بماند ، بدون اینکه از نوسانات بازار جلوگیری شود. Stablecoins که به دلار آمریکا می چسبند ، انتخاب ارجح برای انجام چنین معاملات است. کاربران بیشتر از ارزهای پایدار مانند USDT/USDC برای انجام این نقل و انتقالات استفاده می کنند."گفت پاتل.

RBI در گذشته با صرافی های رمزنگاری شده چهره ای داشته است. این بانک از بانک ها خواسته بود که از معامله با مبادلات رمزنگاری دست بکشند ، اما پس از حکم دیوان عالی مجبور به عقب نشینی شدند.

دولت قصد دارد ارزهای رمزنگاری شده را در پیش نویس لایحه جدید تعریف کند و می تواند آن را به عنوان دارایی/کالایی برای همه اهداف از جمله مالیات رفتار کند.

NRI-QR-label

et آنلاین

داستان های ET Prime را از دست ندهید! دوز روزانه به روزرسانی های تجاری خود را در WhatsApp دریافت کنید. اینجا کلیک کنید!

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 9 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:11