مدیریت ارز و ریسک |سرمایه گذاری بینش |سرمایه گذاری بینش

ساخت وبلاگ

این بخش از وب سایت برای استفاده از سرمایه گذاران عمده فروشی (طبق قانون شرکت ها) فقط در استرالیا ساکن است و برای سرمایه گذاران خرده فروشی برای آن مناسب نیست و یا به آنها اعتماد نمی شود. اگر سرمایه گذار عمده فروشی در استرالیا نیستید ، لطفاً این بخش از وب سایت را ترک کرده و بخش دیگری از وب سایت را که برای شما مناسب است ، از طریق صفحه اصلی وارد کنید.

لطفاً اطلاعات مهم زیر را در مورد استفاده از این بخش از وب سایت بخوانید. این اطلاعات مهم باید در کنار آن خوانده شود و علاوه بر این ، شرایط و ضوابط قانونی (با کلیک بر روی پیوند "شرایط و حریم خصوصی" در پایین هر صفحه از وب سایت قابل دسترسی باشد).

با پذیرش این سلب مسئولیت می توانید به منطقه منتخب این وب سایت خود پیشرفت کنید. با کلیک بر روی "پذیرش" شما تأیید می کنید که این اطلاعات مهم را برای استفاده از این بخش از وب سایت و شرایط و ضوابط قانونی به طور کامل خوانده اید و پذیرفته اید (هر زمان به طور هر از گاهی اصلاح می شود). اگر با این اطلاعات مهم یا شرایط و ضوابط قانونی موافق نیستید ، نباید از این بخش از وب سایت استفاده کنید.

در این بخش از وب سایت حاوی اطلاعاتی در مورد وجوه و خدماتی است که ممکن است فقط در استرالیا فروخته شود ، ارائه شود یا تحویل داده شود. اطلاعات موجود در این بخش از وب سایت یا پیشنهادی برای فروش ، درخواست یا پیشنهادی برای خرید در کشوری نیست که در آن این نوع پیشنهاد یا درخواست غیرقانونی باشد ، یا در آن شخصی که چنین پیشنهادی یا دادخواست را ارائه می دهدمجوز لازم برای انجام این کار را ندارد. همچنین به سرمایه گذاران هدایت نمی شود ، در مواردی که قانون این نوع پیشنهاد یا درخواست را ممنوع می کند. هرگونه درخواست یا درخواست برای کسب اطلاعات بیشتر از افرادی که در حوزه قضایی ساکن نیستند ، در جایی که صندوق مورد نظر برای آنها (یا در رابطه با آنها به دنبال اطلاعات) ثبت شده است ، ممکن است از اختیار Insight رد شود.

اطلاعات مربوط به صفحات این بخش از وب سایت ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. بخشی از این بخش از وب سایت شامل محصولاتی است که فقط برای سرمایه گذاران حرفه ای و نهادی مناسب است. مهم است که برای تصمیمات سرمایه گذاری به محتوای این وب سایت اعتماد نکنید. لطفاً قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری یا مالی با یک مشاور مالی تماس بگیرید.

افشای مهم

نظرات بیان می کند که آیا به طور کلی ، در مورد عملکرد وجوه فردی یا در یک زمینه اقتصادی گسترده تر ، نظرات مشارکت کننده را در زمان آماده سازی نشان می دهد. آنها در معرض تغییر هستند و نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری تعبیر شوند ، که سرمایه گذاری بینش مجاز به ارائه نیست.

اتفاقات گذشته راهنمایی برای اتفاقات آینده نیست. ارزش سرمایه گذاری و هرگونه درآمد حاصل از آنها نوسان خواهد داشت و تضمین نمی شود (این ممکن است تا حدودی به دلیل نوسانات نرخ ارز باشد). سرمایه گذاران ممکن است مبلغ کامل سرمایه گذاری شده را برنگردند. سرمایه گذاری شامل ریسک است ، از جمله از دست دادن احتمالی مدیر. هیچ تضمینی نمی توان به این نتیجه رسید که اهداف عملکرد یک استراتژی معین حاصل می شود.

اگر در مورد مناسب بودن یک سرمایه گذاری شک دارید ، لطفاً با مشاور مالی خود تماس بگیرید.

اطلاعات نظارتی و دفاتر ثبت شده

در استرالیا تجارت بینش توسط Insight Investment Australia Pty Ltd. انجام می شود ، که توسط کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (مجوز شماره 230541) تنظیم شده و در استرالیا ثبت شده است (ABN 69 076 812 381). خدمات در استرالیا نیز توسط IIIL و IIMGL انجام می شود ، و هرکدام از الزام به نگهداری مجوز خدمات مالی استرالیا در رابطه با خدمات مالی که برای سرمایه گذاران عمده فروشی در استرالیا ارائه می دهد معاف است و توسط (انگلیس) مالی مجاز و تنظیم می شودتحت قوانین انگلستان ، که با قوانین استرالیا متفاوت است. در کانادا خدمات بینش توسط IIIL و IIMG ارائه می شود.

مدیریت سرمایه گذاری بینش (جهانی) محدود توسط سازمان رفتار مالی مجاز و تنظیم می شود (شماره 119308). ثبت شده در انگلیس و ولز. شماره ثبت شده: 00827982. دفتر ثبت شده: 160 ملکه ویکتوریا خیابان لندن EC4V 4LA. تعداد مالیات بر ارزش افزوده GB 577 7181 95.

Insight Investment Funds Management Limited توسط سازمان رفتار مالی مجاز و تنظیم می شود (شماره 122259). ثبت شده در انگلیس و ولز. شماره ثبت شده: 01835691. دفتر ثبت شده: 160 ملکه ویکتوریا خیابان لندن EC4V 4LA. تعداد مالیات بر ارزش افزوده GB 577 7181 95.

Insight Investment Inteational Limited توسط سازمان رفتار مالی مجاز و تنظیم می شود (شماره 416024). ثبت شده در انگلیس و ولز. شماره ثبت شده: 03169281. دفتر ثبت شده: 160 ملکه ویکتوریا خیابان لندن EC4V 4LA. تعداد مالیات بر ارزش افزوده GB 577 7181 95.

مدیریت سرمایه گذاری بینش (اروپا) محدود توسط بانک مرکزی ایرلند مجاز و تنظیم می شود.(شماره شماره C154503). ثبت شده در ایرلند. شماره ثبت شده 581405. دفتر ثبت شده: Riverside Two ، 43-49 Sir John Rogerson's Quay ، Dublin ، D02 KV60.

Insight Investment یک مارک شرکت برای شرکت هایی است که توسط Insight Investment Management Limited مدیریت یا اداره می شوند. سرمایه گذاری بینش شامل مدیریت سرمایه گذاری بینش (جهانی) محدود (IIMG) و Insight Investment Inteational Limited (IIIL) است که هر یک از آنها خدمات مدیریت دارایی را ارائه می دهند. این شرکت ها ممکن است به عنوان "بینش" یا "سرمایه گذاری بینش" شناخته شوند. در انگلستان تجارت بینش توسط IIMG ، Insight Investment Funds Management Limited و IIIL انجام می شود که به ترتیب در انگلیس ثبت شده اند (شماره 00827982 ، 01835691 و 03169281). دفتر ثبت شده این شرکت ها در خیابان 160 ملکه ویکتوریا ، لندن ، EC4V 4LA است. این شرکت ها توسط مرجع رفتار مالی مجاز و تنظیم می شوند. در برخی از کشورهای اروپایی خدمات بینش توسط Insight Investment Management (اروپا) محدود ارائه می شود که در ایرلند (شماره 581405) ثبت شده و توسط بانک مرکزی ایرلند تحت شماره مرجع C154503 تنظیم شده است. در ایالات متحده خدمات بینش توسط IIIL و Insight North America LLC (INA) ، با نام تجاری Insight Investment ارائه می شود. در ژاپن خدمات بینش توسط IIIL ارائه می شود.

گروه سرمایه گذاری بینش شرکتهای بین المللی کاملاً متعلق به شرکت بانک نیویورک ملون هستند. BNY Mellon برند شرکتی شرکت بانک نیویورک ملون است و همچنین ممکن است به عنوان یک اصطلاح عمومی برای مراجعه به شرکت به عنوان یک کل یا شرکت های تابعه مختلف آن به طور کلی مورد استفاده قرار گیرد. محصولات و خدمات ممکن است تحت نام های مختلف تجاری و در کشورهای مختلف توسط شرکتهای تابعه ، شرکت های وابسته و سرمایه گذاری های مشترک شرکت ملون بانک نیویورک ارائه شود که در هر حوزه قضایی مجاز و تنظیم شده است. مگر اینکه بر خلاف آن مطلع شوید ، محصولات و خدمات ذکر شده توسط FDIC (یا توسط هر نهاد دولتی) بیمه نمی شوند و به واسطه تعهدات بانک نیویورک ملون یا هر یک از شرکت های وابسته آن تضمین نمی شوند. شرکت بانک نیویورک هیچ مسئولیتی در قبال صحت یا کامل بودن داده های فوق بر عهده نمی گیرد و همه ضمانت های بیان شده یا ضمنی را در رابطه با آن رد می کند.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 15 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 2:41