دیپلم موجود در بورس - 1 سال

ساخت وبلاگ

درخت فکر بهترین دوره مدرک دیپلم 1 ساله در بورس را فراهم می کند. دانشجویان در سراسر هند برای یادگیری بازار سهام از متخصصان با ما ارتباط برقرار می کنند.

مربیگری فردی |تسهیلات اقساطی هزینه |معلم باتجربه |100 ٪ کارآموزی تضمین شده |قرار دادن شغل |بوت کامپ ماهانه |مجوزها

دیپلم موجود در بورس - 1 سال

جزئیاتدوره تجزیه و تحلیل اساسی
هزینه تحلیل اساسیINR 1،00،000INR 85،000-/
مدت زمان1 سال
گواهی15 گواهینامه
استحکام دسته10-15 دانش آموز
تسهیلات اقساط هزینهدر دسترس
تخفیف ویژه5 ٪ تخفیف اضافی برای زنان
برای اطلاعات بیشتر با آن تماس بگیرید+91 9116134572

چرا باید دوره دیپلم بازار سهام را انتخاب کنید

Experienced Teachers

Job Opportunity

Variety of Courses

Certifications

1-Year Membership

درباره دیپلم در دوره بورس

دیپلم در دوره بورس اوراق بهادار یک دوره جامع بازار سهام است که به منظور آموزش همه شما در مورد نحوه کار بازارهای سرمایه به شما آموزش می دهد. سهام ، پیشنهادات عمومی اولیه (IPO) ، مشتقات ، تجزیه و تحلیل فنی بورس سهام ، اقتصاد کلان و برنامه ریزی مالی همه در این مدرک در دوره بورس سهام پوشش داده شده است. این یک ترکیب فوق العاده از تجزیه و تحلیل بنیادی و تجزیه و تحلیل فنی است که به سرمایه گذار کمک می کند تا شرکت مناسب را انتخاب کند و از طریق مطالعه نمودارها زمان و زمان خروج و قیمت گذاری بهینه را ارائه دهد.

دیپلم موجود در دوره بورس سهام این است که به دانشجویان آموزش دهد که چگونه از دانش بورس سهام برای کسب درآمد در بازار سهام با ارائه دانش نظری و عملی استفاده کنند. هنگام یافتن و تجزیه و تحلیل بنگاهها ، تعیین خطرات مرتبط با سرمایه گذاری سهام یا معاملات ، زمان بهینه ورود و خروج سهام و دلایل حرکات بازار همه در این دوره پوشش داده می شود. اگر به دنبال شغل در بورس سهام هستید ، انجام دیپلم در بورس سهام انتخاب بسیار مناسبی است.

دلایل انتخاب درخت فکری؟

بیش از هشت نوع مختلف از دوره های بورس سهام BSE که توسط درخت فکر ارائه می شود وجود دارد و هر دوره گواهینامه هایی را ارائه می دهد. این گواهینامه ها در این صنعت به خوبی جمع شده و به عنوان یک پله پله در حرفه شما در بازار سهام کار می کنند.

درخت فکر برای دانشجویانی که در یک مدرک دیپلم در بورس سهام ثبت نام کرده اند ، کارآموزی را فراهم می کند. هدف اصلی فراهم کردن فرصت های کارآموزی برای دانشجویان ، کمک به آنها در کشف بازار با استفاده از اعتبار و مهارت های تدریس شده توسط دانشکده های آموزشی منحصر به فرد درخت فکر است. ثانیا ، آنها مهارت های اساسی را تحت حرفه ای توسعه می دهند.

امکانات تجارت زنده را به همراه جدیدترین فناوری تجربه کنید. درخت فکر به خوبی با جدیدترین فناوری برای پوشش شکاف ارتباطی بین معلم و دانش آموز مجهز است. تجارت زنده به دانش آموز کمک می کند تا بازار را راحت تر و سریعتر درک کند و از این رو دانش عملی دانش آموز را افزایش می دهد.

Thought Tree صدور گواهینامه تحت دیپلم در دوره بورس سهام (آنلاین و آفلاین) را ارائه می دهد. این گواهینامه به دانشجویان در دستیابی به بهترین مشاغل موجود در بازار کمک می کند.

فرصت های شغلی یکی از بهترین مواردی است که در دوره دیپلم در دوره بورس سهام گنجانده شده است. درخت فکر می کند بهترین مکان ها را برای دانش آموزان خود فراهم کند.

راهنمایی های یک به یک همیشه هدف اصلی درخت اندیشه بوده است. مربیان ما در اینجا اعتقاد دارند که دانش آموزان را برای باز کردن و پاک کردن همه شک و تردیدها و سؤالات خود بدون هیچ گونه تردید.

تأسیسات کتابخانه باز نیز در درخت فکر موجود است. دانش آموزان می توانند احساس راحتی کنند که هر کتاب مورد نظر خود را بخوانند. آنها حتی می توانند این کتابها را برای خواندن در خانه وام بگیرند یا حتی ضمن داشتن یک فنجان قهوه با طراوت و پرانرژی ، آنها را در محل مربیگری بخوانند و در مورد محتوای کتاب با مربیان و معلمان بحث کنند.

درخت فکر برخی از بهترین دانشکده های تدریس در هند را دارد که به دلیل تجربه خود در این صنعت مشهور است. معلمان در اینجا به راهنمایی هر دانش آموز شخصاً اختصاص دارند. هر وقت دانش آموز در هر یک از مباحث مشکل پیدا کند ، معلمان به راحتی در دسترس هستند.

رویکرد ما

Counselling & Registration

با یکی از مشاوران ما مشاوره رایگان دریافت کرده و سپس در دوره دیپلم بورس سهام ثبت نام کنید.

Attend Stock Market Classes

در کلاس های دیپلم بازار سهام شرکت کنید. در صورت از دست رفتن کلاس ها ، کلاس های ضبط شده ارائه می شود. از مربی خود بپرسید که آیا شک دارید.

Live Trading Practice

با کارشناسان عمل تجارت زنده را انجام دهید. دانش عملی در بازار سهام از اهمیت بیشتری برخوردار است. پس از کلاس ها عقب بمانید و معلمان را به سود خود برسانید.

Ea Certificate & Grab a Job

تکمیل پست ، گواهینامه ها را از T3 بدست آورید. این موارد را به پروفایل های خود مانند LinkedIn اضافه کنید و استعدادهای خود را به نمایش بگذارید. کارآموزی و کار را بگیرید.

Rajan Tiwari

B.com و LLB |9+ سال تجربه |تخصصی معتبر مدل سازی مالی |کارشناس مدیریت نمونه کارها |برنامه ریز مالی |Algo Trader |کار روی میز Algo در اوراق بهادار Kotak |آموزش دیده در بازاریابی دیجیتال و واردات-صادرات |مدیر مشاوره رودرا

Shrawan Yadav

معلم IAS |معلم RAS (متوسط انگلیسی) |متخصص پولیت |متخصص جغرافیا |متخصص جامعه شناسی |کارشناس بازار مالی |متخصص بازار سهام |5+ سال تجربه تدریس |CMD درخت فکر |B. Tech |جامعه شناسی M. A |علوم سیاسی M. A

توصیفات

من یک دوره مشترک مدیریت سرمایه گذاری و مدیریت تجارت داشتم. درخت فکر بهترین دوره دیپلم در بورس را ارائه می دهد. اعضای هیئت علمی با نگرش متوسط بسیار عالی هستند و همیشه آماده هستند تا همه را پاک کنند ... بیشتر بخوانید

من یک دوره مشترک مدیریت سرمایه گذاری و مدیریت تجارت داشتم. درخت فکر بهترین دوره دیپلم در بورس را ارائه می دهد. اعضای هیئت علمی با نگرش متوسط بسیار عالی هستند و همیشه آماده هستند تا تمام شک و تردیدهای شما را پاک کنند. راجان آقا دانش زیادی دارد. او بهترین معلم است. من به عنوان یک سرمایه گذار تازه کار ، مکان خوبی برای شروع کار تجاری خود پیدا کردم.

درخت فکر بهترین دوره بازار سهم را در جیپور ارائه می دهد. این یک تجربه فوق العاده برای گرفتن آموزش از راجان آقا بود. من در تجارت مبتدی بودم و او هر مفهوم و الگوی را در یک شفاف توضیح داد ... بیشتر بخوانید

درخت فکر بهترین دوره بازار سهم را در جیپور ارائه می دهد. این یک تجربه فوق العاده برای گرفتن آموزش از راجان آقا بود. من مبتدی در تجارت بودم و او هر مفهوم و الگوی را به روشی شفاف توضیح داد. من قبلاً مطمئن نبودم ، اما اکنون دانش بسیار بیشتری دارم و مطمئناً قصد دارم این برنامه آموزشی را به همه دوستانم توصیه کنم.

درخت فکر بهترین دوره دیپلم در بورس را ارائه می دهد. من در دوره مدیریت سرمایه گذاری و مدیریت تجارت ثبت نام کردم. آنها ترکیب درستی از عملی و نظریه را ارائه می دهند. اعضای هیئت علمی شگفت انگیز هستند و ... بیشتر بخوانید

درخت فکر بهترین دوره دیپلم در بورس را ارائه می دهد. من در دوره مدیریت سرمایه گذاری و مدیریت تجارت ثبت نام کردم. آنها ترکیب درستی از عملی و نظریه را ارائه می دهند. اعضای هیئت علمی شگفت انگیز هستند و از یک رویکرد عملی برای تدریس پیروی می کنند. عمل تجارت زنده به من بی نهایت کمک کرد و من تجربه زیادی کسب کردم.

درخت فکر بهترین دوره بازار سهام را در جیپور فراهم می کند. دانشکده کار بسیار خوبی در آموزش دانشجویان به روشی شفاف و منسجم انجام می دهد. آنها از کارکنان مدیریت و تعاونی خوبی برخوردار هستند. اگر نمی خواهید ... بیشتر بخوانید

درخت فکر بهترین دوره بازار سهام را در جیپور فراهم می کند. دانشکده کار بسیار خوبی در آموزش دانشجویان به روشی شفاف و منسجم انجام می دهد. آنها از کارکنان مدیریت و تعاونی خوبی برخوردار هستند. اگر نمی دانید بازار سهام چگونه کار می کند ، باید قبل از ورود به بازار به این دوره بپیوندید.

من درخت فکر را پیشنهاد می کنم زیرا این موسسه برجسته و بهترین بازار سهام در جیپور است. این یک موسسه عالی با دانشکده با تجربه است. راجان آقا تخصص حرفه ای در تدریس دارد. هر گل میخ ... بیشتر بخوانید

من درخت فکر را پیشنهاد می کنم زیرا این موسسه برجسته و بهترین بازار سهام در جیپور است. این یک موسسه عالی با دانشکده با تجربه است. راجان آقا تخصص حرفه ای در تدریس دارد. هر دانش آموز مساوی می شود و آنها به سرعت به هر سؤالی که دانش آموزان دارند پاسخ می دهند.

گواهی

گواهی خود را بدست آورید

درخت فکر پس از گذراندن دوره های فراز و نشیب ، گواهینامه هایی را ارائه می دهد. این اثبات این است که شما مهارت کار در پروژه ها و مطالعات موردی را توسعه داده اید. این شما را از رقابت جلو می برد.

گواهی شناخته شده در سراسر جهان

گواهی ارائه شده توسط درخت فکری دارای گواهی ISO است. این گواهینامه در سراسر جهان معتبر خواهد بود. برای تقویت اصالت خود می توانید این گواهی را در LinkedIn یا رزومه خود به اشتراک بگذارید.

مزایای گواهینامه ها:

  1. اعتبار سنجی دانش
  2. افزایش قدرت درآمد
  3. مزیت رقابتی
  4. شهرت بهبود یافته
  5. اعتماد به نفس
  6. احترام از همسالان

برنامه درسی دوره

مبانی اقتصاد- خرد و کلان

نمای کلی از بازار مالی هند

تأثیر سیاست های پولی ، سیاست مالی و بودجه

شاخص اصلی بازار اوراق بهادار

محصول و شرکت کنندگان

اصلاحات در بازارهای اوراق بهادار هند

سرمایه گذاران سلول و داوری خدمات

کد تبلیغات

سیستم تجارت ، سفارش و مدیریت تجارت ، حراج ها

پاکسازی ، تسویه حساب و مدیریت ریسک

مفاهیم ارزیابی اساسی

اساسی مشتقات

درک فهرست

معرفی به جلو و آینده

آشنایی با گزینه ها

فرآیند پاکسازی و تسویه حساب در بازار مشتقات

چارچوب قانونی و نظارتی

حسابداری و مالیات

معرفی تحلیل فنی

نقاط قوت و ضعف تحلیل فنی

سر و شانه

پایین بالا

شاخص و نوسان سازها

اساسی بازارهای ارز

جفت های اصلی ارز

مشتق ارزی

استراتژی های محافظت ، داوری و گمانه زنی ها

تجارت در ارز

مدیریت ریسک ، پاکسازی و تسویه حساب

گزینه های ارزی مبادله ای

حسابداری و مالیات

شرکت کنندگان در محصول و عملکرد

تکامل کالا

نظرسنجی قیمت نقطه

پاکسازی و تسویه حساب

پیامدهای مالیات

اصلی گزینه ها

معرفی تجزیه و تحلیل اصول

قدم در تجزیه و تحلیل اصول

تجزیه و تحلیل صورتهای مالی

DU - تجزیه و تحلیل نقطه

مورد خاص ارزیابی

معرفی اساسی بازار سهام

بازار پول و سایر محصولات

شرکت کنندگان در بازار اوراق بهادار

سرمایه گذاران شکایت و داوری

معرفی حرفه تحلیلگر تحقیق

تجزیه و تحلیل بازار اوراق بهادار

سهام عدالت و بدهی

اصول تحقیق

اقتصاد خرد و اقتصاد کلان

اصول ریسک و بازده

محیط قانونی و نظارتی

بازارهای مالی هند

بخش بازار اوراق بهادار

محاسبات بازده سرمایه گذاری

تخصیص دارایی برنامه ریزی مالی و استراتژی سرمایه گذاری

برنامه ریزی مالیات و املاک نظارتی محیط زیست و اخلاق

بازارهای اوراق بهادار و عملکرد

جنبه های عملیاتی معاملات مالی

برنامه ریزی مالی شخصی

برنامه ریزی مالی جامع

تجزیه و تحلیل محصول و انتخاب

جنبه های نظارتی و انطباق

مطالعات موردی در مشاوره مالی جامع

معرفی وجوه متقابل

ساختار و مؤلفه ها

محیط قانونی و نظارتی

توزیع صندوق و مدیریت کانال

ارزیابی حسابداری و مالیات

ریسک ، بازده و عملکرد وجوه

انتخاب سرمایه گذاری درست

برنامه های نمونه کارها و برنامه های مالی

معرفی مدل سازی مالی

بیانیه درآمد مدل سازی درآمد "

هزینه مستقیم و تجزیه و تحلیل حاشیه ناخالص

تجزیه و تحلیل سرمایه در گردش

صورت درآمد پیش بینی

صورت جریان نقدی

امور مالی بلند مدت

مدل تخفیف سود سهام

مقدمه ای برای استارتاپ

انواع کارآفرینی

مراحل اصلی بنیاد راه اندازی

تجزیه و تحلیل مشتری و تقسیم بندی

مبانی رمزنگاری

انواع مختلف ارزهای رمزپایه

درک فناوری زنجیره بلوک

مقررات و دستورالعمل های RBI

آینده ارز رمزنگاری

معرفی سرمایه گذاری ارزش

قوانین خروجی را وارد کنید

معرفی بازار جهانی

تجارت و سرمایه گذاری

چرخه تجارت و پرداخت

قبل از مصاحبه- از سرگیری نوشتن

پس از برنامه ریزی مصاحبه- تحقیق شرکت

آشنایی با انواع مختلف مصاحبه

ایجاد یک برداشت اول عالی

استراتژی هایی برای پاسخ به س questions الات

نکات و ترفندهای زبان بدن

مصاحبه های مسخره توسط کارشناسان

سوالات معمولاً پرسیده شده

آیا می توانم قبل از پیوستن با معلمان ملاقات کنم؟

بله ، می توانید برای مشاوره و ملاقات با معلمان به موسسه مراجعه کنید. با این حال ، بسیاری از معلمان ما نیز استادان مهمان دانشگاه ها هستند ، بنابراین لطفاً قبل از آن به ما اطلاع دهید تا جلسه ای را با دانشکده برگزار کنیم.

آیا امکانات اقساطی هزینه وجود دارد؟

بله ، لطفا برای اطلاعات بیشتر با میز جلو تماس بگیرید.

اگر کلاس را از دست بدهم چه می شود؟

ما اکیداً توصیه می کنیم که هیچ کلاس را از دست ندهید. با این حال ، در صورت اضطراری ، می توانید با یک دسته دیگر در کلاس از دست رفته شرکت کنید.

روش ثبت نام چیست؟

1. برای دانستن در دسترس بودن دسته ای با میز جلو ما تماس بگیرید. 2. فرم ثبت نام را پر کنید 3. هزینه های پرداخت 4. جزئیات دسته ای را جمع کنید و برای کلاس ها نمایش دهید.

نحوه پرداخت هزینه ها چیست؟

ما انواع پرداخت را می پذیریم. می توانید پرداخت نقدی ، پرداخت کارت ، بانکداری خالص و انواع دیگر پرداخت را انتخاب کنید.

آیا می توانم بدون مراجعه به دفتر فرم ثبت نام را پر کنم؟

بله ، برای تکمیل روند ثبت نام به صورت آنلاین با +91 9116134572 تماس بگیرید.

دیپلم موجود در بورس چیست؟

دیپلم در بورس سهام دوره ای است که به شما در یادگیری اصول بازار اوراق بهادار در ماژول های مختلف کمک می کند که طیف گسترده ای از دوره های صنعت مالی را پوشش می دهد. همچنین جنبه های قابل توجهی از شیوه های بازار و تحولات بازار در زمینه امور مالی را در بر می گیرد. دیپلم در بورس سهام شما را آماده شغلی خواهد کرد.

این شامل تجزیه و تحلیل فنی ، تفسیر روندها و الگوهای متمایز ، یادگیری و تفسیر بازنمایی های مختلف گرافیکی مورد استفاده در بازار سهام ، تلاش برای انجام تحقیقات کامل در مورد شرکت ها ، بخش ها ، بررسی مشتقات مالی مختلف برای کمک به شما در تصمیم گیری های تحصیل کرده و حفظیک نمونه کارها متنوع.

اهمیت دیپلم در بورس سهام؟

آموزش در بورس سهام نیاز به دانش کاملی در مورد بسیاری از جنبه های بازار دارد. این دیپلم موجود در بورس به شما کمک می کند تا در مورد آموزش در مورد اصول بازارهای مالی ، از جمله قوانین ، مقررات ، چارچوب ها و استراتژی ها یاد بگیرید. از آنجا که هر استعدادی بر اساس قبلی ایجاد می شود و منجر به سطح مهارتی از مهارت می شود ، دیپلم موجود در بورس می تواند به شما در کسب موفقیت یک شبه به عنوان یک معامله گر کمک کند.

سهام ، سهام یا سهام تنها چیزی نیست که هنگام سرمایه گذاری در بورس سهام در نظر بگیرید. صندوق های متقابل ، سود سهام ، ارز ، اوراق قرضه و مشتقات همه تحت این اصطلاح چتر قرار می گیرند. دیپلم در دوره بورس سهام بسیار مهم است زیرا در یادگیری سرمایه گذاری در بورس سهام کمک می کند و به شما می آموزد که چگونه از همه این محصولات مالی برای متنوع سازی نمونه کارها خود استفاده کنید. در نتیجه ، شما می توانید با یادگیری تمام ابزارهای مالی با انجام دیپلم در بازار سهام ، یک نمونه کارها متنوع را توسعه دهید.

نگرش شما به تجارت و سرمایه گذاری در بورس سهام برای موفقیت بلند مدت شما بسیار مهم است. برای به حداکثر رساندن سود ، بسیاری از افراد با کمک نکات یا با دنبال کردن معامله گران یا سرمایه گذاران باتجربه ، مبالغ زیادی را در بورس سهام خرج می کنند. از طرف دیگر ، چنین استراتژی کوتاهی است. بنابراین ، برای یادگیری استراتژی مناسب برای سرمایه گذاری ، پیوستن به یک دوره دیپلم در بازار سهام برای شما مهم است.

در نتیجه ، یک استراتژی مبتنی بر مطالعه کامل و قضاوت های مطمئن بر اساس اطلاعات قابل اعتماد در بازار ، چشم انداز موفقیت شما را افزایش می دهد. این مدارس آموزشی به شما کمک می کنند تا با آموزش در مورد بازارهای سهام از طریق دوره های خود ، این طرز فکر را پرورش دهید.

چه کسی باید دیپلم در بورس سهام را انجام دهد؟

آلبرت انیشتین مشهور گفت: "هنگامی که شما از یادگیری متوقف می شوید ، می میرید."ذهن انسان به گونه ای طراحی شده است که انعطاف پذیر و سازگار با موقعیت های جدید باشد. هیچ چیز دیگری مانند یادگیری چیزهای جدید در جهان وجود ندارد.

مبتدیان در تجارت سهام از آنجایی که فاقد درک اساسی از فرآیندها و اصطلاحات بورس سهام هستند ، دارای یک منحنی یادگیری شیب دار هستند و باید به یک دوره دیپلم بپیوندند. قبل از سرمایه گذاری مبالغ زیادی در بازار سهام ، درک ابعاد بسیار آن مهم است. بنابراین ، کسانی که در سطح واسطه ای در دنیای بورس سهام قرار دارند نیز می توانند در دوره بورس اوراق بهادار به دیپلم بپیوندند. اگر می خواهید یک کار در بورس سهام انجام دهید ، این دوره مناسب برای شما است.

علاوه بر این ، از آنجا که تجربه ، موقعیت مکانی و سایر عوامل یک شخص عاملی برای تعیین صلاحیت شرکت در بازار تجارت نیست ، هرکسی که مایل به مشارکت در تجارت سهام باشد می تواند این کار را بدون القاء و ارتباط انجام دهد. با این حال ، آموزش فنی مناسب ، دانش عمیق در مورد استراتژی های معاملاتی و یک استراتژی برای کاهش خطر بسیار مهم است. قبل از ورود به بازار زنده و شروع تجارت ، این مرحله بسیار مهم است.

فرصت های شغلی بعد از دیپلم در بورس سهام؟

کارگزار

تجارت و سرمایه گذاری در بورس سهام نیاز به یک حساب تجارت و DEMAT ، که توسط کارگزار شما ارائه شده است ، نیاز دارد ، زیرا ممکن است قبلاً با آن آشنا باشید. گرفتن یک کشتی کارگزار از چنین کارگزار فعلی ، روش خوبی برای خیس شدن پاهای شما است. در این سناریو ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای کسب درآمد ، حساب کارگزاری را به مصرف کننده می فروشید. به یک کارگزار فرعی تبدیل شوید و هیچ وقت در راه آزادی مالی خواهید بود.

مشاور مالی/مشاور سرمایه گذاری

گواهینامه مشاور سرمایه گذاری و یک مشاغل مشاوره نیز در این بازار امکان پذیر است. یک برنامه ریز مالی معتبر می تواند مهارت های خود را به عنوان مشاور ارائه دهد یا شرکت خود را در ارائه خدمات برنامه ریزی مالی به شرکت ها و افراد معرفی کند. این آزمون صدور گواهینامه برای کسانی که می خواهند مشاوران مالی ثبت شده SEBI شوند ، الزامی است. در صورت تحقق کلیه الزامات مندرج در SEBI ، می توانید برای مجوز مشاوره سرمایه گذاری به SEBI مراجعه کنید.

مدیریت یک نمونه کارها

این مهم است که بدانید که سرمایه گذاری های صندوق متقابل شما توسط مدیران نمونه کارها انجام می شود که سابقه اثبات موفقیت را دارند. سازمان های مدیریت ثروت در هند مدیران صندوق را برای مدیریت دارایی های مشتریان خود استخدام می کنند. اگر درک خوبی از بازارهای مالی دارید ، مدیریت نمونه کارها بهترین انتخاب شغلی است. برای ورود به این صنعت ، صلاحیت های حرفه ای مانند CA ، CFA و MBA (مالی) لازم است. اگر می خواهید مدیر نمونه کارها باشید ، ابتدا باید قبل از حرکت به مدیریت نمونه کارها ، تخصص تحقیق و بازاریابی را دریافت کنید.

تحلیلگر تحقیقات سهام

اگر در حال بررسی شغل در بورس سهام هستید ، یک تحلیلگر تحقیق در مورد سهام ممکن است یک انتخاب بسیار ارزشمند باشد. دو نوع تحقیق در بازار سهام وجود دارد: طرف خرید و فروش ، و هر دو به تحلیلگران تحقیق سهام نیاز دارند. برای مدیریت صندوق ، خرید و فروش سهم قابل توجهی از سهام ، در حالی که معاملات سمت فروش در بازاریابی ، ایجاد و فروش سهام به بازار سرمایه گذاری کرده و خریداری می کند. با تبدیل شدن به یک تحلیلگر تحقیق در مورد سهام ، می توانید نام های CFA یا CA را دنبال کنید ، که اغلب به عنوان بهترین اعتبار برای کار در نظر گرفته می شوند.

چرا باید در بازار سهام دیپلم انجام دهید؟

اگر می خواهید در مورد هر چیزی مانند متخصصان بودجه و کنترل مالی ، تحلیلگران سهام خصوصی ، مدیران نمونه کارها ، تحلیلگران درآمد ثابت ، مدیران صندوق های تامینی ، مدیران روابط سرمایه گذار ، حسابرسان داخلی و متخصصان در عملیات مالی ، تخصص داشته باشید ، باید یک دیپلم در سهام انجام دهیدبازار. پس از اتمام این برنامه ، شما می توانید سطح بالایی از تخصص را به همکاران و مشتری های خود نشان دهید ، و آنها برای پیشرفت در موقعیت های مسئولیت بیشتر موقعیت خوبی خواهند داشت.

بسته به علایق و اعتبار شما ، بازار سهام طیف گسترده ای از گزینه های شغلی را ارائه می دهد. درک کامل از بازارهای مالی برای موفقیت در بازار سهام ضروری است. مهمتر از اعتبارنامه های دانشگاهی یا حرفه ای تجربه واقعی در بخش مالی است. شما گزینه های گسترده ای در بازار سهام دارید ، اما موفقیت شما بیشتر به توانایی شما در برقراری ارتباط موثر و تجزیه و تحلیل داده ها بستگی دارد.

بعد از اتمام دیپلم خود در بورس ، چه چیزی دریافت خواهید کرد؟

بیش از ده ها گواهینامه دانشگاهی.

در مجموع 15+ گواهینامه ممکن است به راحتی بدست آید. در نتیجه ، بازار اشتغال به شما پاداش می دهد. شاید برای اولین بار ، یک موسسه هندی یک دوره دیپلم با بیش از 15 گواهینامه مختلف را ارائه می دهد.

کارآموزی ضمانتی است

در دوره دیپلم موجود در بورس ، شما یک فرصت کارآموزی مطمئن را در T3 یا یکی از شرکت های همکار آن دریافت می کنید. فارغ التحصیلان می توانند آنچه را که در کلاس آموخته اند در موقعیت های دنیای واقعی اعمال کنند.

پشتیبانی از زندگی

پس از اتمام دیپلم در بورس سهام ، به عنوان بخشی از عضویت خود به تعداد نامحدودی از کلاس های T3 برای سال آینده دسترسی خواهید داشت. حتی پس از عضویت ، اگر می خواهید کمک کنید ، ما همیشه در آنجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 18 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 1:53