تعداد ایده آل سهام در یک نمونه کارها چیست؟

ساخت وبلاگ

مشارکت کنندگان Investopedia از طیف وسیعی از پیشینه ها آمده اند و بیش از 20+ سال هزاران نویسنده و ویراستار خبره وجود داشته اند که مشارکت داشته اند.

سامر جی اندرسون CPA ، دکتر حسابداری و استاد حسابداری و دارایی است که بیش از 20 سال در صنایع حسابداری و دارایی کار می کند. تخصص وی طیف گسترده ای از حسابداری ، امور مالی شرکت ها ، مالیات ها ، وام ها و مناطق مالی شخصی را در بر می گیرد.

ویکی ولاسکز یک محقق و نویسنده است که سازمان های مختلف جامعه و غیرانتفاعی را مدیریت ، هماهنگ و کارگردانی کرده است. وی تحقیقات عمیق در مورد مسائل اجتماعی و اقتصادی انجام داده است و همچنین مواد آموزشی را برای منطقه بزرگ ریچموند تجدید نظر و ویرایش کرده است.

تعداد ایده آل سهام در یک نمونه کارها چیست؟

در حالی که به نظر می رسد بسیاری از منابع در مورد تعداد "حق" سهام برای مالکیت در یک نمونه کارها نظر دارند ، واقعاً هیچ پاسخ صحیحی برای این سوال وجود ندارد.

تعداد صحیح سهام برای نگه داشتن نمونه کارها شما به عوامل مختلفی بستگی دارد ، مانند کشور محل سکونت و سرمایه گذاری ، افق زمانی سرمایه گذاری شما ، شرایط بازار و تمایل شما به خواندن اخبار بازار و به روز نگه داشتن دارایی های خودبشر

غذای اصلی

  • در حالی که بسیاری از منابع در مورد تعداد "حق" سهام برای مالکیت نظر دارند ، واقعاً هیچ پاسخ صحیحی برای این سوال وجود ندارد.
  • تعداد صحیح سهام برای نگه داشتن بستگی به عوامل مختلفی دارد ، مانند افق زمانی سرمایه گذاری ، شرایط بازار و تمایل شما برای به روزرسانی در دارایی های خود.
  • در حالی که هیچ پاسخ اجماع وجود ندارد ، یک فکر مشترک وجود دارد که تنوع در بازده های بلند مدت کاملاً مهم است.
  • یک نمونه کارها متنوع ، قرار گرفتن در معرض خطر غیر سیستماتیک را کاهش می دهد-خطر مرتبط با یک شرکت یا صنعت خاص.
  • با این حال ، هزینه های معامله برای نگه داشتن تعداد فزاینده ای از سهام را در نظر بگیرید. به طور کلی نگه داشتن حداقل تعداد سهام لازم برای از بین بردن موثر در معرض خطر غیر سیستماتیک آنها بهینه است.

درک تعداد ایده آل سهام در یک نمونه کارها

سرمایه گذاران سرمایه خود را به دلیل اصلی به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ریسک خود ، در بسیاری از وسایل نقلیه سرمایه گذاری مختلف متنوع می کنند. به طور خاص ، متنوع سازی به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا میزان قرار گرفتن در معرض آنچه را که به عنوان ریسک غیر سیستماتیک گفته می شود ، کاهش دهند ، که می تواند به عنوان خطر مرتبط با یک شرکت یا صنعت خاص تعریف شود.

سرمایه گذاران قادر به متنوع سازی ریسک سیستماتیک نیستند ، از جمله خطر رکود اقتصادی که کل بازار سهام را پایین می آورد ، اما تحقیقات دانشگاهی در زمینه نظریه مدرن نمونه کارها نشان داده است که یک سبد سهام به خوبی متنوع می تواند به طور موثری خطر غیر سیستماتیک را به نزدیک کاهش دهد. سطح Zero ، در حالی که هنوز هم سطح بازده مورد انتظار یک نمونه کارها را با ریسک اضافی حفظ می کند.

به عبارت دیگر ، در حالی که سرمایه گذاران باید ریسک سیستماتیک بیشتری را برای بازده بالقوه بالاتر (معروف به مبادله بازگرداندن ریسک) بپذیرند ، آنها به طور کلی از افزایش پتانسیل بازده برای تحمل ریسک غیر سیستماتیک برخوردار نیستند.

هرچه سهام بیشتری در سبد خود داشته باشید ، قرار گرفتن در معرض خطر غیر سیستماتیک شما کمتر است. نمونه کارها از 10 یا بیشتر سهام ، به ویژه در بخش ها یا صنایع مختلف ، بسیار خطرناک تر از نمونه کارها تنها دو سهام است.

هزینه های معامله را در نظر بگیرید

البته ، هزینه های معامله برای نگه داشتن سهام بیشتر می تواند اضافه شود ، بنابراین به طور کلی داشتن حداقل تعداد سهام لازم برای حذف موثر در معرض خطر غیر سیستماتیک آنها به طور کلی بهینه است. این شماره چیست؟هیچ پاسخ اجماع وجود ندارد ، اما دامنه معقول وجود دارد.

یک نمونه کارها سهام عدالت متنوع می تواند به طور موثری خطر غیر سیستماتیک را در سطح نزدیک به صفر کاهش دهد ، در حالی که هنوز هم همان سطح بازده مورد انتظار را حفظ می کند.

تحقیقات اخیر نشان می دهد که سرمایه گذاران با بهره گیری از هزینه های پایین معامله که توسط کارگزاران آنلاین ارائه می شود ، می توانند با نگه داشتن تعداد زیادی سهام که می خواهند ، اوراق بهادار خود را به بهترین وجه بهینه کنند. با این حال ، یک مغالطه صرفه جویی در وقت وجود دارد و بیشتر سرمایه گذاران می دانند که اوراق بهادار با انتخاب اوراق بهادار مبتنی بر شاخص ، می توانند در صورت بهتر بهتر عمل کنند. به این صندوق های مبادله ای مبادله (ETF) گفته می شود.

اگر از این ایده برای تحقیق ، انتخاب و حفظ آگاهی از بسیاری از سهام های مختلف فردی مرعوب شده اید ، ممکن است بخواهید از صندوق های شاخص یا ETF استفاده کنید تا تنوع سریع و آسان در بخش های مختلف و گروه های کلاه بازار ارائه دهید ، زیرا این وسایل نقلیه سرمایه گذاریبه طور مؤثر به شما اجازه می دهد یک سبد سهام با یک معامله خریداری کنید.

چند سهام باید برای یک نمونه کارها متنوع داشته باشید؟

تعداد جادویی وجود ندارد ، اما به طور کلی توافق می شود که سرمایه گذاران باید سبد سهام خود را نسبت به بخش هایی که می خواهند در معرض آن قرار دهند ، متنوع کنند ، در حالی که یک تخصیص سالم در ابزارهای با درآمد ثابت نگه می دارند تا در برابر رکودهای شرکت یا بخش شخصی محافظت کنند. این حداقل حداقل 10 سهام حداقل است.

چند سهام و اوراق قرضه باید در یک نمونه کارها باشد؟

پاسخ به رویکردی که در تخصیص دارایی خود اتخاذ کرده اید بستگی دارد. اگر یک رویکرد فوق العاده تهاجمی را اتخاذ کرده اید ، می توانید 100 ٪ از نمونه کارها خود را به سهام اختصاص دهید. نسبتاً پرخاشگر بودن. 80 ٪ از نمونه کارها خود را به سهام و 20 ٪ به پول نقد و اوراق منتقل کنید. در صورت تمایل به رشد متوسط ، 60 ٪ از نمونه کارها خود را در سهام و 40 ٪ در پول نقد و اوراق قرضه نگه دارید. سرانجام ، یک رویکرد محافظه کارانه را اتخاذ کنید ، و اگر می خواهید سرمایه خود را حفظ کنید نه اینکه بازده بالاتری کسب کنید ، بیش از 50 ٪ در سهام سرمایه گذاری نکنید. یک قاعده خوب این است که درصدی از سهام و افزایش اوراق قرضه با کیفیت بالا با افزایش سن ، به منظور محافظت بهتر از رکودهای بالقوه بازار ، مقیاس بندی کنید. به عنوان مثال ، یک سرمایه گذار 30 ساله 70 ٪ سهام و 30 ٪ اوراق قرضه را در اختیار دارد ، در حالی که یک کودک 60 ساله 40 ٪ سهام و 60 ٪ در اوراق قرضه دارد.

چند سهام باید با 10،000 دلار در اختیار داشته باشم؟

سرمایه گذاران بیشتر از این که سرمایه گذاری های خود را با استفاده از ETF متنوع کنند ، بیشتر انتخاب می کنند. این امر به آنها امکان دسترسی به شرکتهای بیشتری را می دهد تا اینکه بتوانند در صورت خرید سهام جداگانه آن شرکت ها به آنها دسترسی پیدا کنند. ده هزار دلار سرمایه گذاری در تعدادی از ETF می تواند منجر به قرار گرفتن در معرض هزاران اوراق بهادار شود.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 14 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 8:02