چگونه می توانم پول را از Exness برداشت کنم؟

ساخت وبلاگ

Exness یک کارگزار معتبر است که دارای مزایای برجسته ای از جمله گسترش کم ، حساب های تجاری متنوع و پشتیبانی از مشتری مؤثر است. علاوه بر این ، سرعت سپرده و برداشت از Exness نیز در مقایسه با سایر کارگزاران یک مزیت قابل توجه است. شما می توانید روش پرداخت را برای برداشت در منطقه شخصی Exness انتخاب کنید. مراحل خاص به شرح زیر است:

چگونه می توان پول را از Exness برداشت کرد

مرحله 1. ورود به سیستم را وارد کنید

به صفحه اصلی Exness بروید ، سپس دکمه ورود به سیستم را فشار دهید.

مرحله 2. یک روش برداشت را از Exness انتخاب کنید

در بخش برداشت ، روش پرداخت مورد نظر را انتخاب می کنید.

How do I withdraw money from Exness

مرحله 3. حساب تجارت و مبلغی را که می خواهید برداشت کنید انتخاب کنید

حساب MT4/MT5 را که می خواهید برداشت کنید انتخاب کنید ، مبلغ را وارد کنید ، سپس روی "Next" کلیک کنید.

خلاصه ای از معامله نمایش داده می شود. بسته به نوع امنیت در منطقه عضو خود ، کد تأیید ارسال شده از طریق ایمیل یا پیام کوتاه را برای شما وارد کنید. سپس روی "تأیید" کلیک کنید.

توجه: مبلغ برداشت وارد شده همیشه باید در ارز حساب باشد.

How do I withdraw money from Exness

مرحله 4

اگر به بانکداری آنلاین برداشتید ، باید بانک را از لیست مناسب انتخاب کنید. سپس شماره حساب و نام دارنده حساب را وارد کرده و روی "تأیید" ضربه بزنید.

بنابراین شما مراحل برداشت پول از کارگزار Exness را انجام داده اید. پس از دریافت اعلان Exness "پول شما می آید" ، فقط چند دقیقه بعد وجوه را در حساب بانکی خود دریافت خواهید کرد.

چیزهایی که باید در مورد برداشت ها در نظر داشته باشید

شما می توانید در هر زمان وجوه خود را از حساب خود پس از برداشت در منطقه عضو خود برداشت کنید. با این حال ، لطفاً به قوانین زیر توجه داشته باشید:

  • به هر شکلی واریز کنید ، به آن شکل برداشت کنید. این آیین نامه ای است که توسط اکثر کارگزاران فارکس برای اجرای قوانین ضد پولشویی اعمال می شود.
  • وجوه فقط می تواند به حساب شخصی دارنده حساب ثبت شده Exness منتقل شود. این امر برای اطمینان از امنیت مالی و جلوگیری از پولشویی است.
  • اگر با استفاده از روشهای مختلف به حساب exness خود واریز می کنید ، مبلغ باید متناسب با مبلغ سپرده شده پس گرفته شود. به عنوان مثال ، شما 1000 دلار را به حساب معاملاتی خود واریز می کنید ، که از این تعداد 700 دلار با کارت ویزا/کارشناسی ارشد واریز می شود و 300 دلار به Neteller واریز می شود. پس از تجارت ، 500 دلار سود می برید ، بنابراین مانده موجود شما 1500 دلار خواهد بود. هنگامی که شما عقب نشینی می کنید ، فقط به شما اجازه داده می شود 70 ٪ از کل مبلغ موجود (به ترتیب 1،050 دلار) را با کارت ویزا/کارشناسی ارشد و 30 ٪ (450 دلار) با نتلر برداشت کنید.
  • مبلغی که می توانید برداشت کنید بیشتر از حاشیه موجود در حساب تجارت نمایش داده شده در منطقه عضو خود نیست.
  • با برخی از اشکال ، شما نمی توانید بدون تکمیل تأیید حساب ، وجوه را پس بگیرید. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که حساب تجارت شما تأیید شده است تا بتوانید پول را پس بگیرید و از امنیت حساب خود اطمینان حاصل کنید.

اگر در خروج از Exness مشکلی دارید ، لطفاً با تیم پشتیبانی Exness در تماس باشید و اثبات لازم را ارائه دهید.

1. هزینه برداشت

Exness هزینه برداشت را پرداخت نمی کند. اشخاص ثالث (دروازه های پرداختی که برای واریز و پس گرفتن از آن استفاده می کنید) هزینه هایی را که هنگام واریز و برداشت ظاهر می شوید ، پرداخت می کنند.

2. زمان پردازش برداشت

Exness دارای یک سیستم پرداخت اتوماتیک 24/7 است ، نه یک بررسی دستی مانند بسیاری از کارگزاران دیگر. در نتیجه ، بیشتر برداشت ها از طریق روش های پرداخت الکترونیکی فوراً ، طی چند ثانیه (تا 24 ساعت) پردازش می شوند.

اگر دوره عقب نشینی فوق به پایان رسیده است و بودجه خود را دریافت نکرده اید ، برای حل مسئله با پشتیبانی Exness با پشتیبانی از Exness روبرو نشوید.

3. حداقل برداشت از Exness چقدر است؟

بسته به نوع حساب ، حداقل حد در مورد برداشت وجود خواهد داشت. به طور مشخص:

 

روش های پرداختحداقل مبلغ برداشتسرعت
بانکداری اینترنتی15 دلارظرف 3 ساعت
کارت بانکی$3تا 72 ساعت
نیتولر$4فوری
چلیک10 دلارفوری
بیت کوین10 دلارتا 72 ساعت
پندار100 دلارتا 72 ساعت

در بالا دستورالعمل های برداشت پول برای کارگزار Exness وجود دارد. در مقاله های زیر ، ما همچنان شما را در مورد نحوه استفاده و تجارت در کارگزار راهنمایی خواهیم کرد.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 13 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:15