cryptocurrency/بیت کوین برای مبتدیان - دست به آموزش (100 ٪ قابل ادعا توسط SkillSfuture)

ساخت وبلاگ

Cryptocurrency/Bitcoin for Beginners - Hands On Training (100% Claimable by SkillsFuture)

در پایان این دوره ، شرکت کنندگان قادر خواهند بود:

  1. چشم انداز فعلی ، روندها و فرصت های ارزهای رمزپایه را درک کنید
  2. برای کیف پول ، سیستم عامل و مبادلات حساب کنید
  3. استراتژی ها و الگوهای اساسی را برای حفظ ثروت درک کنید
  4. فعالیت های مشکوک ، MLM و کلاهبرداری را شناسایی کرده و از آنها جلوگیری کنید
  5. برای مقابله با صنعت cryptocurrency اطمینان داشته باشید

هزینه شامل می شود

قیمت منظم: 500 دلار

100 ٪ قابل ادعا تحت SkillSfuture تأیید شده توسط WDA Pic واجد شرایط IRAS

سؤالاتی در مورد این کلاس؟از متخصص آگاه کمک بگیرید.

توجه: برای شهروندان سنگاپور بالای 25 سال ، هیچ پرداخت نقدی لازم نیست. شما می توانید با استفاده از اعتبار SkillsFuture خود مستقیماً پرداخت کنید.

بررسی اجمالی

میلیونر جان مک آفی پیش بینی می کند که بیت کوین تا پایان سال 2020 به "500،000 دلار خواهد رسید"

میلیاردرهای مشهور مانند پیتر تیل (بنیانگذار پی پال). استیو وزنیاک (بنیانگذار اپل). و شریک سابق گلدمن ساکس ، مایک Novogratzhave ، همگی نیز به طور علنی اعلام کردند که آنها پول را در بیت کوین و ارزهای رمزنگاری می کنند.

در حال حاضر هیچ سرمایه گذاری دیگری در بازار وجود ندارد که سود خود را در هر جایی نزدیک به آنچه می توانید از ارزهای رمزپایه کسب کنید ، کسب کند. جای تعجب نیست که همه می خواهند درگیر شوند.

در این دوره 1 روزه ، همه چیز را در مورد ارزهای رمزنگاری ، ساده شده خواهید آموخت ، به طوری که حتی اگر یک مبتدی کامل باشید ، می توانید با دانستن اینکه چگونه سفر سرمایه گذاری رمزنگاری خود را آغاز کنید ، ترک کنید. این دوره با استفاده از اعتبار SkillsFuture کاملاً قابل ادعا است!

اگر علاقه مند به یادگیری نحوه تولید درآمد ثانویه هستید ، دوره تجارت الکترونیکی QOO10 ، Lazada و Carousell ما را در اینجا ببینید.

بررسی اجمالی برنامه درسی

(الف) آشنایی با cryptocurrency ، blockchain & Bitcoin - رمزنگاری چیست؟- blockchain چیست؟- بیت کوین چیست؟- تاریخچه بیت کوین - بیت کوین چگونه کار می کند؟- مضرات بیت کوین چیست؟- چگونه بیت کوین ارزش خود را دریافت می کند؟

(ب) اعتیاد به Cryptocurrency - چرا اینقدر اعتیاد به مواد مخدره در مورد رمزنگاری وجود دارد؟- نمای کلی از Big 3 (بیت کوین ، اتریوم ، Litecoin & Ripple) - مفهوم کلیدی #1: نهنگ ها - مفهوم کلید #2: Mooning - مفهوم کلید #3: HODL - مفهوم کلید #4: FOMO & FUD - مفهوم کلید #5: شیلینگ

ج) چگونه می توان در ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرد؟- cryptocurrency معدن (سرمایه گذاری بلند مدت: 1-3 سال) - معدن چگونه کار می کند؟- اثبات کار (POW) چیست - اثبات سهام (POS) چیست - مقایسه بین POW و POS - معدن ابر ، استخرهای معدن و معدن فردی: کدام یک برای شما است؟- محاسبه سودآوری معدن - تجارت Cryptocurrency (سرمایه گذاری کوتاه مدت: کمتر از 1 سال) - تنظیم یک حساب Coinbase برای خرید BTC & ETH - گزینه های جایگزین Coinbase (نحوه انتخاب یک بستر خرید) - تنظیم فیات به سیستم های رمزنگاری - تنظیمیک کیف پول دسک تاپ - گزینه های دیگری برای کیف پول دسک تاپ (نحوه انتخاب کیف پول) - تنظیم یک حساب binance - گزینه های جایگزین برای binance (نحوه انتخاب مبادله) - cryptocur ارزهای رمزنگاری شده (سرمایه گذاری بلند مدت: 1-3 سال) - وام رمزنگاری (وام های رمزنگاری (وام) (وام)سرمایه گذاری میان مدت: 1-6 ماه)

(د) ساختن سبد رمزنگاری خود

- 5 درس کلیدی که از تجربه من آموخته شده است - درس شماره 1: احساسات را قطع کنید (بگویید نه به FOMO یا FUD) - درس شماره 2: متنوع کردن نمونه کارها - درس شماره 3: ایجاد یک استراتژی - درس شماره 4: با دقت خود را انجام دهید- درس شماره 5: با اصل ASAP خارج شوید - altcoin های برتر که چشم سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است - تنظیم ردیابی نمونه کارها - شرایط اساسی در مورد Binance - خواستار و اجرای معاملات در Binance

(ه) مشکلات مربوط به ارزهای رمزپایه - سرقت بیت کوین ، هک های اتریوم و گمشده سکه ها - چنگال های رمزنگاری و چگونگی تأثیر آن - cryptocurrency mlms - کلاهبرداری های cryptocurrency - مشکل بلوک معدن و بازپرداخت ها: چه چیزی را جستجو کنید و چگونه می توان بهترین نتیجه را پیدا کرد و چگونه می توان بهترین نتیجه را به دست آورد و چگونه می توان بهترین نتیجه را جستجو کردشرط بندی ممکن است

(ز) آینده ارزهای رمزپایه و بیت کوین - متخصصان چگونه cryptocurrency را می بینند؟- آیا مقررات دولت بیت کوین را متوقف می کند؟- برنامه های آینده blockchain - از اینجا به کجا می رویم؟

بیش از 2 هفته قبل از تاریخ دوره: 100 ٪ بازپرداخت یا انتقال به تاریخ بعدی موجود

1-2 هفته قبل از تاریخ دوره: 50 ٪ بازپرداخت یا انتقال به تاریخ بعدی موجود

کمتر از 1 هفته قبل از تاریخ دوره: بدون بازپرداخت

سوالات متداول

سوالی در مورد درس درس دارید؟ما تمام سوالات شما و پاسخ های شما را در یک لیست مناسب در اینجا جمع آوری کرده ایم. اگر سوالی دارید ، لطفاً از ارسال ایمیل به آدرس [email protected]. sg دریغ نکنید

س: درسی درس چیست؟پاسخ: درسهای. انه.com. sg (LGW) اولین بازار آنلاین سنگاپور است که دوره های حضوری را در لیست ، کشف و رزرو قرار می دهد. شما می توانید درس های LGW را در زمینه های LGW ، در سراسر مناطقی مانند پخت ، پخت و پز ، موسیقی ، تناسب اندام ، یوگا و حتی درسهای عجیب و غریب خریداری ، مقایسه و مرور کنید!

س: آیا کلاسهایی که من در درس های آنلاین درس می بینم یا در زندگی واقعی انجام می شوند؟پاسخ: تمام کلاسهایی که می توانید در Hoseonswhere پیدا کنید درسهایی است که در زندگی واقعی و توسط افراد واقعی انجام می شود. ما صمیمانه به اهمیت لمس انسان اعتقاد داریم و می توانیم از طریق احساسات مشترک پیوند و روابط برقرار کنیم. آیا دوست دارید غواصی Scuba را از طریق یک آموزش آنلاین یاد بگیرید؟ما چنین فکر نکردیم.

س: معلمان کلاسهای موجود در درس درس چه کسانی هستند؟پاسخ: کلاسهای درس درس توسط مربیان حرفه ای ، مربیان ، سرآشپزها و مربیان و همچنین افراد پرشور که می خواهند تجربه و دانش خود را به اشتراک بگذارند ، آموزش داده می شود. درسی درس درس درس از آزادگان یا سایر افراد واجد شرایط را محدود نمی کند. با این حال ، ما در مورد کیفیت دروس بسیار سختگیر هستیم و اگر شکایتی در مورد کیفیت دروس کاربران خود دریافت کنیم ، در از بین بردن دروس و ممنوعیت ارائه دهنده درس از اقدامات خود دریغ نخواهیم کرد.

س: چه نوع درسهایی در درس درس ارائه می شود؟پاسخ: طیف گسترده ای از دروس در مورد موضوعات و زمینه های مختلف مورد علاقه LGW وجود دارد. دسته اصلی در حال حاضر پخت ، آشپزی ، موسیقی ، ورزش ، هنر ، یوگا و درس های عجیب و غریب است. با این حال ، ما همیشه به دنبال درس های بیشتری برای افزودن به بازار هستیم. اگر یک دسته خاص از درسهایی وجود دارد که می خواهید ببینید ، لطفاً دریغ نکنید که در [email protected]. sg به ما اطلاع دهید

س: آیا درسها واقعی هستند؟آیا اگر کلاس های LGW را رزرو کنم ، کلاهبرداری می کنم؟پاسخ: درس ها قطعاً واقعی هستند. تمام درس ها توسط تیمی از الف های زحمتکش (بنیانگذاران LGW) که خستگی ناپذیر و تا اواخر شبها کار می کنند بارگذاری و بررسی می شود تا اطمینان حاصل شود که جزئیات دقیق هستند. کلیه ارائه دهندگان درس نیز برای ارائه درس با LGW قرارداد دارند. ما با یک سیاست بازپرداخت 100 ٪ درس های خود را پشت سر می گذاریم. در سناریویی که یک درس لغو شده است ، ما تضمین می کنیم که 100 ٪ از FESS پرداخت شده را به شما بازپرداخت خواهیم کرد. امنیت مشتریان ما اولویت شماره 1 ما است. اگر در مورد دروس یا امنیت وب سایت سؤالی دارید ، از ارسال ایمیل به ما در [email protected]. sg دریغ نکنید

س: چرا باید فوراً پرداخت کنم؟پاسخ: ما نیاز داریم که شما قبل از صدور تأیید ایمیل از رزرو خود برای درس ، به طور کامل درس بپردازید. قبل از شروع درس ، هزینه هایی که مربی متحمل شده است ، وجود خواهد داشت و پرداخت شما نه تنها بلافاصله رزرو شما را تأیید می کند ، بلکه ما را قادر می سازد تا فوراً ارائه دهنده درس را بپردازیم!

س: چرا باید درس های خود را در Bhishonsgowhere.com. sg رزرو و پرداخت کنم؟پاسخ: در موارد اختلاف بین شما و ارائه دهنده درس ، LGW نسخه ای از جزئیات رزرو شما را با ما وارد کرده و همچنین می تواند از ارائه دهنده درس پرداخت کند. در صورت بروز هرگونه اختلاف از نظر رزرو و پرداخت ، جزئیات رزرو شما مفید خواهد بود. همچنین ، با طیف گسترده ای از درس های LGW ، می توانید فوری را با هم مقایسه کرده و انتخاب کلاس های خود را به راحتی انتخاب کنید! شما همچنین می توانید با بررسی کلاس ها و درسهایی که در آن شرکت کرده اید ، به امتیازات پاداش و همچنین کمک به دانش آموزان بالقوه در انتخاب های بهتر در جامعه کمک کنید و بررسی های آنها نیز به نفع شما خواهد بود!

س: بعد از پرداخت هزینه چه اتفاقی می افتد؟پاسخ: پس از تأیید پرداخت برای درس های مورد نظر خود ، تأیید ایمیل از ما دریافت خواهید کرد و به شما امکان می دهد تاریخ ، زمان و مکان درس را بدانید. در روز خود ، به سادگی تأیید ایمیل را به ارائه دهنده درس ارائه دهید و قادر خواهید بود در این درس شرکت کنید!

س: اگر نتوانم در درس شرکت کنم چه اتفاقی می افتد؟پاسخ: در این مورد که بعد از رزرو درس خود ، اما قادر به حضور در آن نیستید ، فوراً به ما اطلاع دهید. به ما در [email protected]. sg ایمیل کنید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا رزرو شما را به یک زمان دیگر یا اگر ترجیح می دهید به یک دوست منتقل کنیم. در حالی که اگر نتوانید شرکت کنید ، نمی توانیم پرداخت شما را بازپرداخت کنیم ، به ما اطلاع دهید و ما بهترین تلاش خود را برای اسکان شما خواهیم کرد!

س: اگر ارائه دهنده درس هنگام ورود پول بیشتری بخواهد ، چه می شود؟پاسخ: اطلاعات قیمت گذاری برای هر درس به وضوح در هر لیست بیان شده است و همچنین توجه خواهد کرد که چیست یا شامل نمی شود. اگر با ارائه دهنده درسی روبرو می شوید که در بالای پرداختی که قبلاً به ما پرداخت کرده اید ، پول بیشتری می خواهد ، لطفاً بلافاصله با ما در [email protected]. sg تماس بگیرید و ما تمام تلاش خود را برای اصلاح اوضاع خواهیم کرد.

س: آیا هزینه ها شامل تجهیزات و اجاره مکان (در صورت لزوم) است؟پاسخ: در حالی که برخی از ارائه دهندگان درس شامل تجهیزات و رزرو تسهیلات با هزینه هستند ، برخی دیگر ممکن است اینگونه نباشند. هرچند نگران نباشید ، اطلاعات قیمت گذاری به وضوح در هر لیست بیان شده است و همچنین توجه خواهد کرد که چه مواردی است یا در آن گنجانده نشده است. اگر بعد از بررسی لیست هنوز شک دارید ، می توانید به ما در [email protected]. sg ایمیل بزنید و ما این مسئله را برای شما روشن خواهیم کرد.

س: چه اتفاقی می افتد اگر من هزینه یک درس را بپردازم و ارائه دهنده درس لغو می شود یا پاسخ نمی دهد؟پاسخ: نگران نباشید! اگر این درس لغو شده است یا اگر قادر به دریافت پاسخی از ارائه دهنده درس نیستید ، از طریق ایمیل به آدرس [email protected]. sg به ما ایمیل بزنید و ما 100 ٪ از هزینه های پرداخت شده را به شما بازپرداخت خواهیم کرد.

س: دوست/دوست دختر/دوست پسر/عضو خانواده من نیز آرزو می کند در درس شرکت کند ، آیا می توانم برای آنها نیز رزرو کنم؟پاسخ: بله! یادگیری همیشه یک تجربه به بهترین وجه مشترک است. این همچنین یک فعالیت عالی برای پیوند دادن است! اگر دیگران را دارید که علاقه مند به حضور در درس نیز هستند ، به سادگی تعداد مناسب اسلات را برای درس رزرو کنید و آنها می توانند شما را همراهی کنند. هر چند سریع رزرو کنید! بیشتر درس ها فقط تعداد محدودی از شکاف های موجود را دارند و اگر به اندازه کافی سریع نیستید ، ممکن است نتوانید شکاف ها را برای آنها تأمین کنید!

س: آیا باید بعد از حضور در درس ، یک بررسی را ترک کنم؟پاسخ: قطعاً! دانش آموزان دیگر نه تنها از بررسی درس شما بهره مند می شوند بلکه برای بررسی خود امتیاز پاداش دریافت خواهید کرد! شما می توانید از آن نقاط پاداش به عنوان تخفیف درس های آینده خود استفاده کنید! همه سود می برند!

س: آیا بررسی های ارسال شده در LGW درست است؟پاسخ: هر بررسی ارسال شده در LGW توسط تیم دولت ما کنترل می شود. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا یک جامعه مفید و جذاب ایجاد کنیم و زبان ناپاک ، مضامین جنسی ، ترول یا اسپم ها را دوست نداریم. اما بله ، همه بررسی ها توسط ما بی توجه هستند و نظرات داوری هستند.

س: آیا شما دوره های پخت و پخت و پز حلال را تأیید می کنید؟پاسخ: صدور گواهینامه حلال نوعی گواهینامه است که فقط به رستوران ها داده می شود. بیشتر کلاسهای ما از مواد اولیه گوشت خوک استفاده می کنند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً با ما در تماس باشید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید!

جواب سوالات خود را پیدا کردید؟درس خود را اکنون رزرو کنید!

با تأثیر از 19 مه 2017 ، TP ها که دوره های واجد شرایط SFC را ارائه می دهند ، پس از کسر مبلغ ادعای SFC ، برای جمع آوری هزینه های NETT از افراد لازم است. افرادی که تصمیم به استفاده از SFC خود داشتند ، موظفند ادعای SFC خود را تحت حالت Pay-to-TP ارسال کنند (به جز دوره های گسترده آنلاین باز (MOOC) ارائه شده توسط MOOC TPS خارجی). SSG پس از تصویب این ادعا ، پرداخت SFC را مستقیماً به TPS پرداخت می کند.

مربی

ابراهیم کانگ

ابراهیم یک مربی باتجربه با بیش از 5 سال تجربه آموزش است. وی برنامه های آموزشی را برای بسیاری از سازمان های دولتی انجام داده است و همچنان به ادامه دوره های آموزش عمومی در زمینه های بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک ادامه می دهد. ابراهیم به عنوان یک سرمایه گذار رمزنگاری مشتاق ، دارای نمونه کارها بیش از 20 سکه است و در چندین ICO سرمایه گذاری کرده است ، از جمله 2 مورد محلی.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 12 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:38