سوالات متداول

ساخت وبلاگ

شما یک نسخه مرورگر منسوخ را اجرا می کنید ، که کاملاً توسط OpenSAP پشتیبانی نمی شود. ممکن است شما نتوانید از عملکردهای اساسی مانند ارسال آزمونها استفاده کنید. لطفاً قبل از ادامه مرورگر خود را به آخرین نسخه به روز کنید (ما Mozilla Firefox یا Google Chrome را توصیه می کنیم).

برای پنهان کردن این هشدار به طور دائم اینجا را کلیک کنید.

OpenSap چیست؟

OpenSAP پلت فرم دانش رایگان SAP است. OpenSAP انواع مختلفی از یادگیری را ارائه می دهد: قالب اصلی دوره های آنلاین گسترده باز است ، با یادگیری مکمل از طریق پادکست های OpenSAP و Micleaing OpenAp.

چه کسی می تواند و چه کسی باید برای OpenSAP ثبت نام کند؟

شما می توانید به پادکست های OpenSAP دسترسی پیدا کنید و Micleaing را بدون ثبت نام باز کنید. با این حال ، اگر می خواهید به دوره های گسترده آنلاین باز ما دسترسی پیدا کنید ، باید ثبت نام کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.

رضایت کودکان. این وب سایت و برنامه به کاربران سن زیر 16 سال هدایت نمی شود. اگر جوانتر از 16 سال هستید ، ممکن است با این وب سایت و برنامه استفاده نکنید.

هیچ الزام پذیرش وجود ندارد. هرکسی می تواند صرف نظر از سطح تحصیلات ، میانگین نمره ، ملیت یا وابستگی شرکت ثبت نام کند. دوره های آنلاین سفارشی و تعاملی ما مخصوصاً مناسب است:

 • متخصصانی که مایل به پیشرفت و تعمیق دانش آموزشی خود هستند.
 • کسانی که می خواهند آخرین دانش IT را برای پیشبرد مشاغل خود بدست آورند.
 • دانشجویان کالج و سایر افراد که شخصاً به موضوعات IT علاقه مند هستند. ما همچنین از دانش آموزان دبیرستانی دعوت می کنیم تا در دوره های خود شرکت کنند.

لطفاً همیشه نیازهای دوره و مخاطبان هدف هر دوره جداگانه را مرور کنید.

من یک یادگیرنده جدید هستم. چگونه می توانم با استفاده از SAP Single Sign-On برای OpenSAP ثبت نام کنم؟

SAP Single Sign-On به شما امکان می دهد از همان ورود به سیستم در کلیه سیستم عامل های SAP Leaing و SAP Community استفاده کنید. برای استفاده از SAP Single Sign-On به یک شناسه کاربر SAP (که به آن حساب سرویس SAP ID نیز گفته می شود) نیاز دارید.

اگر هنوز حساب خدمات SAP ID ندارید ، ابتدا باید یکی را ایجاد کنید.

این مراحل را دنبال کنید:

 • به Open. sap.com بروید ، "ورود به سیستم / ثبت نام" و "تک علامت روشن" را انتخاب کنید.
 • هنگامی که صفحه خدمات SAP ID نمایش داده می شود ، "ثبت" را انتخاب کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

پس از ایجاد حساب سرویس SAP ID ، می توانید مراحل شرح داده شده در بخش زیر را دنبال کنید ("اگر قبلاً شناسه کاربر SAP دارید").

اگر قبلاً شناسه کاربر SAP دارید ، فقط به OpenSap وارد شوید. با اولین ورود به سیستم ، حساب OpenSAP شما ایجاد می شود و به یک یادگیرنده OpenSAP ثبت شده تبدیل می شوید.

این مراحل را دنبال کنید:

 • به Open. sap.com بروید ، "ورود به سیستم / ثبت" و "تک علامت روشن" را انتخاب کنید.
 • هنگامی که صفحه خدمات SAP ID نمایش داده می شود ، با اعتبار شناسه کاربر SAP خود وارد شوید (ایمیل ، شناسه یا نام ورود و رمز ورود را وارد کنید).
 • هنگامی که پیام "خوش آمدید" نمایش داده می شود ، "ادامه" را انتخاب کنید و با رضایت و بیانیه حریم خصوصی موافقت کنید.
 • حساب OpenSAP شما ایجاد می شود و شما را به داشبورد OpenSAP خود منتقل می کنید.
 • برای شروع یادگیری ، به بخش "دوره ها" بروید و دوره هایی را که مورد علاقه شما هستند مرور کنید.

آیا یادگیری با OpenSap هزینه ای دارد؟

ثبت نام ، محتوای یادگیری و امتحان نهایی رایگان است. با این حال ، دوره های OpenSAP که بر توسعه نرم افزار متمرکز هستند ، ممکن است به محیط های سیستم مبتنی بر هزینه دسترسی داشته باشید.

چگونه می توانم دوره ها را پیدا کنم و دوره های OpenSap چگونه کار می کنند؟

تفاوت بین کانال های "MOOC های سازمانی" و "رهبران فکر" چیست؟

OpenSAP Enterprise MOOC ها روی نوآوری های کلیدی SAP مانند SAP HANA ، SAP HANA Cloud Platform ، استراتژی UX SAP و SAP Fiori تمرکز می کنند. سریال رهبران OpenSAP Thought بر نوآوری دیجیتال و تحول مستقل از موضوعات خاص SAP تمرکز دارد. در حالی که دوره های OpenSAP Enterprise توسط تیم های داخلی SAP حمایت و تحویل می شود ، دوره های رهبر OpenSAP توسط رهبران صنعت غیر SAP در تجارت و آکادمی علاوه بر رهبران فکری از SAP تحویل می شوند.

چگونه یک دوره OpenSap ساختار یافته است؟

بیشتر دوره های OpenSAP شامل واحدهای ویدیویی ، خودآزمایی ، انجمن بحث و گفتگو ، تکالیف هفتگی و امتحان نهایی است. محتوا به صورت هفتگی منتشر می شود و می توانید در هر زمان ، از هرجایی و در هر دستگاه ، به محتوا دسترسی پیدا کنید. محتوا معمولاً در ساعت 09:00 UTC منتشر می شود اما این بدان معنی نیست که شما باید در آن زمان وارد سیستم شوید. OpenSap مستقل از جایی که در جهان واقع شده اید کار می کند!

 • واحدهای ویدیویی: شما می توانید در هر زمان در طول هفته که مناسب شما باشد ، به مطالب دسترسی پیدا کنید و می توانید مطالب را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید.
 • خودآزمایی: بعد از هر واحد ویدیویی ، شما می توانید دانش خود را آزمایش کنید. نتایج حاصل از خودآزمایی ثبت نشده است و می توانید هر زمان که بخواهید سؤالاتی را انجام دهید.
 • انجمن بحث و گفتگو: اگر می خواهید در مورد موضوعات مربوط به دوره بحث کنید یا سؤال کنید ، می توانید از انجمن بحث و گفتگو در جایی که با همسالان و متخصصان موضوع ملاقات خواهید کرد ، بازدید کنید. شما می توانید بر اساس جدیدترین فعالیت ها ، آخرین سؤالات و بهترین پاسخ های رأی داده شده در ابتدا پست ها را در انجمن بحث و گفتگو مرتب کنید یا کلمات کلیدی را جستجو کنید.
 • تکالیف هفتگی: اگر می خواهید یک رکورد موفقیت را برای یک دوره بدست آورید ، از شما خواسته می شود قبل از هر مهلت تکالیف ، تکلیف هفتگی خود را ارسال کنید. این مهلت ها در نامه الکترونیکی هفتگی ما برجسته خواهد شد.
 • امتحان نهایی: بیشتر دوره های OpenSap با امتحان نهایی به پایان می رسد. امتحان نهایی بر اساس محتوای ارائه شده در کل دوره است و برای کسب سابقه موفقیت ، 50 ٪ از نمره کلی را دارد. می توانید جزئیات بیشتری را در پرونده دستورالعمل های دستیابی کسب کنید. دوره های رهبران فکری به طور کلی امتحان نهایی ندارند.
 • پیشرفت یادگیری: برای کسب تأیید مشارکت ، باید فیلم ها را تماشا کنید و تست های خود را تکمیل کنید. برای اطمینان از کامل شدن پیشرفت یادگیری ، لطفاً به هر بخش از نوار ناوبری افقی دسترسی پیدا کنید.
 • دسترسی به سیستم: دسترسی به سیستم در برخی از دوره های شرکت MOOC به عنوان یک اضافی اختیاری ارائه می شود. با این حال ، در حالی که تجربه یادگیری شما را غنی می کند ، دسترسی به سیستم برای شما ضروری نیست که یک دوره OpenSap را با موفقیت انجام دهید.

چگونه یک دوره OpenSap "به طور خلاصه" ساختار یافته است؟

یک دوره OpenSAP "به طور خلاصه" یک دوره مروری با تلاش کامل یادگیری 2-4 ساعت است. این نوع دوره به منظور کمک به شما در آشنایی با موضوعات کاملاً جدید است. شما می توانید در همان ابتدای دوره به تمام محتوای یادگیری دسترسی پیدا کنید. محتوای یادگیری شامل فیلم ها ، تست های خود و امتحان نهایی است. شما می توانید در هر زمان در طول دوره امتحان نهایی را بنشینید. این تنها چیزی است که برای به دست آوردن سابقه موفقیت در این دوره لازم است. مانند سایر دوره های OpenSap ، برای دریافت رکورد موفقیت ، باید حداقل 50 ٪ از حداکثر تعداد ممکن امتیاز کسب کنید. پس از پایان دوره ، نتایج شما منتشر می شود.

شروع از 9:00 UTC به چه معنی است؟

محتوای آنلاین در ساعت 9:00 UTC منتشر می شود اما به عنوان یک یادگیرنده ، نیازی به آنلاین بودن در آن زمان نیست. با این حال ما توصیه می کنیم که در اوایل هفته به محتوا دسترسی پیدا کنید زیرا لازم است قبل از مهلت یک تکلیف هفتگی را ارسال کنید. تمام دوره های OpenSAP با فرمت دوره های گسترده آنلاین باز (MOOC) ارائه می شود. این قالب دوره یک محیط یادگیری انعطاف پذیر را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد و زبان آموزان می توانند در هر ساعت از هفته ، در هر روز که متناسب با یادگیرنده باشد ، به محتوا دسترسی پیدا کنند. می توانید منطقه زمانی خود را در برابر UTC (Reykjavik) در www.timeanddate.com یا http://www.thetimenow.com بررسی کنید.

چقدر زمان لازم برای سرمایه گذاری در هفته دارم؟چقدر کار درگیر است؟

میزان کار درگیر به دانش قبلی شما بستگی دارد و به طور متوسط 4-5 ساعت در هفته تخمین زده می شود. این شامل کار با فیلم ها و مطالب دوره ارائه شده ، بررسی درک شما از برنامه درسی با خودآزمایی و همچنین تکمیل تکالیف هفتگی و شرکت فعالانه در مجمع بحث و گفتگو است.

بعد از گذراندن دوره ، چه صلاحیتی کسب می کنم؟

پس از اتمام موفقیت آمیز یک دوره OpenSap ، می توانید یک رکورد دستاورد را از OpenSAP بارگیری کنید. مشارکت موفقیت آمیز بدان معنی است که شما حداقل 50 ٪ از مبلغ حداکثر امتیاز ممکن را برای تکالیف هفتگی و امتحان نهایی کسب کرده اید. امتحان نهایی 50 ٪ است. سابقه موفقیت به نام شما برای ثبت نام در OpenSAP صادر می شود. پس از صدور ، می توانید با کلیک بر روی نماد پروفایل در گوشه سمت راست بالای نوار منو و انتخاب اسناد ، به رکورد دستاورد خود دسترسی پیدا کنید. لطفاً توجه داشته باشید ، در دوره های رهبران OpenSAP ، هیچ امتحان نهایی وجود ندارد. نتیجه نهایی براساس تکلیف هفتگی است.

ما خوشحال خواهیم شد که تأیید مشارکت در یک دوره را برای کسانی که حداقل 50 ٪ از مطالب دوره را تکمیل کرده اند ، صادر کنیم. در مواردی که برای دوره های خاص استثنائاتی وجود دارد ، در ابتدای دوره به شما اطلاع داده می شود. اطلاعات بیشتر را می توان در سوابق دستورالعمل های دستیابی یافت.

چگونه می توانم در انجمن بحث و گفتگو مشارکت کنم؟

در حالی که یک دوره در حال گذراندن است ، می توانید برای پرسیدن سؤال و بحث در مورد محتوای دوره با همسالان و مربیان دوره ، به انجمن دوره مراجعه کنید. لطفاً از قبل با قوانین انجمن بحث و گفتگو مشورت کنید. اینها شامل دستورالعمل ها و نکات مهمی برای ارسال موضوعات است.

چگونه می توانم آدرس ایمیل اصلی خود را تغییر دهم تا اعلان ها به آدرس پست الکترونیکی صحیح بروند؟چگونه می توانم آدرس ایمیل را که دیگر از آن استفاده نمی کنم حذف کنم؟

آدرس پست الکترونیکی اصلی آدرس ایمیل است که OpenSAP به شما اعلان ها را برای شما ارسال می کند ، به عنوان مثال ، در مورد اعلامیه های دوره یا فعالیت های انجمن بحث و گفتگو. آدرس اصلی ایمیل نیز در مورد سوابق دستاورد شما قابل مشاهده است.

اگر می خواهید آدرس پست الکترونیکی اصلی خود را تغییر دهید و آدرس ایمیل جدید در حال حاضر در حساب OpenSAP تحت "سایر ایمیل های مرتبط با این حساب" ذخیره شده است ، به شرح زیر ادامه دهید:

 • به OpenSap وارد شوید و به پروفایل خود https://open. sap.com/dashboard/profile بروید.
 • به بخش "نامه الکترونیکی" بروید و در خط "سایر ایمیل های مرتبط با این حساب" ، "نمایش" را انتخاب کنید.
 • تمام آدرس های پست الکترونیکی مرتبط ذکر شده است. به آدرس ایمیل دلخواه خود بروید و "Make Primary" را انتخاب کنید.
 • آدرس ایمیل سپس به عنوان نامه الکترونیکی اصلی شما ظاهر می شود.

اگر می خواهید آدرس ایمیل اصلی خود را تغییر دهید و آدرس ایمیل جدید هنوز در حساب OpenSAP تحت "سایر نامه های الکترونیکی مرتبط با این حساب" ذخیره نشده است ، به شرح زیر ادامه دهید:

 • به OpenSap وارد شوید و به پروفایل خود https://open. sap.com/dashboard/profile بروید.
 • به بخش "پست الکترونیکی" بروید ، "+ اضافه کردن آدرس ایمیل جدید" را انتخاب کنید و آدرس ایمیل جدید را وارد کنید.
 • نامه الکترونیکی را در آدرس ایمیل جدید دریافت خواهید کرد. شما باید آدرس جدید ایمیل را برای تغییر تغییر تأیید کنید. توجه داشته باشید که نامه الکترونیکی تأیید می تواند در پوشه آشغال یا اسپم شما به پایان برسد. در صورت لزوم ، لطفاً بررسی کنید که آیا نامه الکترونیکی از [email protected]. info در هر یک از این پوشه ها ظاهر شده است.
 • نامه الکترونیکی جدید شما در "سایر نامه های الکترونیکی مرتبط با این حساب" ذکر شده است.
 • اگر نامه الکترونیکی جدید به نامه الکترونیکی اصلی شما تبدیل می شود ، مراحل موجود در بخش فوق را دنبال کنید (. آدرس ایمیل جدید قبلاً در حساب OpenSAP به عنوان "سایر نامه های الکترونیکی مرتبط با حساب شما" ذخیره شده است).

برای حذف نامه الکترونیکی که دیگر لازم نیست ، به شرح زیر ادامه دهید:

 • اگر نامه الکترونیکی که می خواهید حذف کنید در حال حاضر آدرس اصلی ایمیل شما است ، ابتدا باید یک آدرس پست الکترونیکی اولیه جدید اختصاص دهید.(مراحل زیر را دنبال کنید "اگر می خواهید آدرس ایمیل اصلی خود را تغییر دهید ، به شرح زیر ادامه دهید." در بالا).
 • سپس به بخش "ایمیل" در نمایه OpenSAP خود بروید. در خط "سایر نامه های الکترونیکی مرتبط با این حساب" ، "نمایش" را انتخاب کنید.
 • تمام آدرس های پست الکترونیکی مرتبط ذکر شده است. به نامه الکترونیکی که می خواهید حذف کنید بروید و "حذف" را انتخاب کنید.

از کجا می توانم تنظیمات اعلان خود را حفظ کنم؟

برای حفظ تنظیمات اعلان خود ، با کلیک روی نماد پروفایل در گوشه بالایی سمت راست نوار منو به نمایه خود بروید و تنظیمات را انتخاب کنید. در اینجا می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید اعلان هایی را از OpenSap و Wether دریافت کنید که می خواهید آنها را از طریق ایمیل یا درون برنامه دریافت کنید.

چگونه می توانم از یک دوره خارج شوم؟

پس از ورود به سیستم ، به صفحه جزئیات دوره مربوطه بروید. در آنجا ، یک دکمه غیر ثبت نام پیدا خواهید کرد. لطفاً توجه داشته باشید: اگر از یک دوره خارج شوید ، باز هم عضو OpenSAP خواهید ماند و خبرهایی درباره دوره های آینده دریافت خواهید کرد.

چگونه می توانم حساب خود را حذف کنم؟

نمایه خود را با کلیک روی نماد پروفایل در گوشه سمت راست بالای نوار منو باز کرده و نمایه را انتخاب کنید. سپس روی حذف حساب کلیک کنید تا حساب خود را در OpenSAP غیرقابل برگشت حذف کنید. لطفاً توجه داشته باشید که حذف حساب نیز تأیید ذره ، سابقه موفقیت و نشان را حذف می کند. بنابراین لطفاً قبل از حذف حساب به صورت محلی ذخیره کنید.

آیا می توانم بعد از شروع دوره ، هنوز هم برای یک دوره در OpenSap ثبت نام کنم؟

به عنوان یک قاعده ، ثبت نام در دوره باید قبل از شروع یک دوره - یا حداقل در 2 هفته اول دوره انجام شود. شروع یک دوره دیررس به این معنی است که کسب تعداد امتیازات لازم برای رکورد دستاورد به طور فزاینده ای دشوار می شود. اگر بعد از اتمام یک دوره ثبت نام کنید ، دیگر نمی توانید سابقه موفقیت را بدست آورید. با این حال ، شما هنوز هم می توانید در هر زمان برای یک دوره در حالت خود قدم ثبت نام کنید و به تمام مطالب یادگیری مربوطه دسترسی پیدا کنید تا تأیید مشارکت را بدست آورید.

حالت خود قدم به چه معنی است؟

در پایان یک دوره ، مواد در منطقه خود گام قرار می گیرند. تنها تفاوت این است که شما دیگر نمی توانید در مجمع بحث و گفتگو مشارکت کنید ، در تکالیف هفتگی و امتحان نهایی شرکت کنید یا سابقه موفقیت را بدست آورید. دسترسی به سیستم نیز می تواند غیرفعال شود. شما هنوز هم می توانید تأیید مشارکت را بدست آورید.

من نمی توانم کل دوره را تمام کنم زیرا در تعطیلات هستم. آیا هنوز هم می توانم رکورد موفقیت را بدست آورم؟

متأسفانه ، ما نمی توانیم مهلت های تکمیل تکالیف هفتگی یا امتحان نهایی را تمدید کنیم. اگر قادر به انجام تکالیف هفتگی در طی هفته دوره نیستید ، برای رسیدن به تعداد کل امتیازات لازم برای رکورد دستاورد ، باید در هفته های بعدی امتیاز بیشتری کسب کنید. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً پرونده دستورالعمل های دستیابی را بخوانید.

من فقط می خواهم با برخی از قسمت های دوره دوره آشنا شوم ، اما سابقه موفقیت را کسب نمی کنم. آیا این مجاز است؟

شما خوشحال هستید که فقط در مناطقی از دوره شرکت کنید که منافع و الزامات خود را پوشش می دهد. هیچ تعهدی برای تکمیل تکالیف هفتگی و کسب سابقه موفقیت وجود ندارد. با این حال ، ما از هر سهم فعال در مجمع بحث و گفتگو استقبال می کنیم.

چگونه SAP Single ورود به سیستم در OpenSAP کار می کند؟

OpenSAP به زودی به SAP Single Sign-On تغییر می کند. این به شما امکان می دهد از همان ورود به سیستم در تمام سیستم عامل های SAP Leaing و Community SAP استفاده کنید. ورود به سیستم تغییر می کند ، بقیه همان باقی می مانند. تمام دوره های OpenSap رایگان باقی می مانند.

در آینده ، شما باید از SAP Single Sign-On برای یادگیری در OpenSAP استفاده کنید. استفاده از SAP Single Sign-On به چند مرحله تنظیم نیاز دارد. فقط دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

جدید برای OpenSap؟

در حال حاضر یک یادگیرنده OpenSap اما هنوز از SAP Single Sign-On استفاده نمی کنید؟

 • برای ادامه یادگیری در OpenSAP در آینده باید به SAP Single Sign-On بروید. تاریخچه یادگیری شما نگهداری می شود.

قبلاً از OpenSAP با SAP Single Sign-On استفاده می کنید؟

 • شما می توانید به طور معمول به استفاده از تک ثبت نام ادامه دهید. هیچ اقدام دیگری لازم نیست.
 • این ممکن است به شما علاقه مند باشد: چگونه می توانم SAP Single Sign-on را که در OpenSAP به شناسه کاربر SAP دیگر استفاده می کنم تغییر دهم؟

من در حال حاضر با OpenSap یاد می گیرم. چگونه می توانم SAP Single Sign-On را برای اولین بار فعال کنم؟

SAP Single Sign-On به شما امکان می دهد از همان ورود به سیستم در کلیه سیستم عامل های SAP Leaing و SAP Community استفاده کنید. به زودی برای ادامه یادگیری در OpenSAP باید از SAP Single Sign-On استفاده کنید.

تغییر ورود به سیستم SAP Single Sign-On به شناسه کاربر SAP (که به آن حساب سرویس SAP ID نیز گفته می شود) و چند مرحله تنظیم شده نیاز دارد.

اگر قبلاً شناسه کاربر SAP دارید ، فقط باید آن را به حساب OpenSAP موجود خود وصل کنید.

این مراحل را دنبال کنید:

 • به Open. sap.com بروید ، "ورود به سیستم / ثبت" و "تک علامت روشن" را انتخاب کنید.
 • با اعتبار شناسه کاربر SAP خود وارد شوید (ایمیل ، شناسه یا نام ورود و رمز ورود را وارد کنید).
 • هنگامی که پیام "خوش آمدید" نمایش داده می شود ، "ورود به سیستم (و پیوند پیوند)" را انتخاب کنید.
 • از شما خواسته می شود تا اعتبار حساب OpenSAP موجود خود را وارد کنید. این مرحله برای اطمینان از پیوند صحیح حساب و تاریخچه یادگیری شما ضروری است. شما فقط باید یک بار این کار را انجام دهید. در آینده ، می توانید با شناسه کاربر SAP خود از طریق Single Sign-On وارد شوید.

اگر هنوز شناسه کاربر SAP ندارید ، ابتدا باید یکی را ایجاد کنید.

این مراحل را دنبال کنید:

 • به Open. sap.com بروید ، "ورود به سیستم / ثبت" و "تک ورود به سیستم" را انتخاب کنید.
 • هنگامی که صفحه خدمات SAP ID نمایش داده می شود ، "ثبت" را انتخاب کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.
 • پس از ایجاد حساب سرویس SAP ID ، می توانید مراحل شرح داده شده در بخش بالا را دنبال کنید ("اگر قبلاً شناسه کاربر SAP دارید ، ...").

چگونه می توانم SAP Single Sign را که در OpenSAP به شناسه کاربر SAP دیگر استفاده می کنم تغییر دهم؟

 • به نمایه OpenSAP خود بروید.
 • در بخش "ورود به سیستم" ، "+ Single Sign-On" را انتخاب کنید.
 • هنگامی که صفحه خدمات SAP ID نمایش داده می شود ، با اعتبارنامه SAP User که می خواهید به آن وصل شوید ، وارد شوید.
 • یک ورود به سیستم جدید در نمایه OpenSAP ، بخش "ورود به سیستم" ظاهر می شود.
 • سپس می توانید ورودی ورود به سیستم را که دیگر نیازی به آن ندارید حذف کنید. فقط کافی است روی "X" در گوشه سمت راست بالای ورودی SAP Single Sign-On کلیک کنید.

سپس بررسی کنید که آدرس ایمیل اصلی شما هنوز صحیح است. آدرس پست الکترونیکی اصلی آدرس ایمیل است که OpenSAP به شما اعلان ها را برای شما ارسال می کند ، به عنوان مثال ، در مورد اعلامیه های دوره یا فعالیت های انجمن بحث و گفتگو. آدرس اصلی ایمیل نیز در مورد سوابق دستاورد شما قابل مشاهده است. نحوه تغییر آدرس ایمیل اصلی خود.

من در ثبت نام یا فعال کردن حساب OpenSAP خود مشکل دارم. چه کسی می تواند به من کمک کند؟

برای گزارش مشکلی در ثبت نام خود ، روی دکمه HelpDesk در سمت راست پنجره مرورگر خود کلیک کرده و مشکل خود را شرح دهید.

اگر چیزی به عنوان بتا در OpenSap پرچم گذاری شود ، چه معنی دارد؟

ما به طور مداوم در حال بهبود سیستم عامل خود با کارکردهای جدید برای تقویت تجربه یادگیری شما در OpenSAP هستیم. اگر یک عملکرد به عنوان بتا پرچم گذاری شود:

 • این عملکرد جدید است و ممکن است هنوز برای همه مرورگرها بهینه نشده باشد
 • ما در حال بهبود عملکرد جدید هستیم
 • ما با مهربانی از صبر شما در مرحله بتا درخواست می کنیم

ما برای بهبود بیشتر عملکردهای جدید به بازخورد شما بستگی داریم ، بنابراین لطفاً یک بلیط HelpDesk ایجاد کنید تا در مورد خطاها به ما اطلاع دهید. در بلیط ، لطفاً جزئیات از جمله مرورگر و نسخه مرورگر مورد استفاده خود را ارائه دهید. به عنوان یک راه حل ، لطفاً با امتحان کردن یک مرورگر دیگر (مانند Google Chrome یا Firefox) ادامه دهید.

پیش نیازهای فنی برای تکالیف هفتگی و امتحان نهایی چیست؟

ما اکیداً توصیه می کنیم که همیشه از آخرین نسخه های مرورگر برای Google Chrome ، Firefox ، Safari و MS Edge استفاده کنید. ما استفاده از اینترنت اکسپلورر را توصیه نمی کنیم. در صورت استفاده از نسخه مرورگر قدیمی ، ویژگی های ایمنی ما (مانند ضبط زمان واقعی) برای تکالیف هفتگی و امتحانات نهایی نمی تواند انجام شود.

علاوه بر این ، ما به شما توصیه می کنیم که همیشه "JavaScript" را فعال کنید تا امکان ارسال خودکار و عکس های فوری برای آزمونها فراهم شود. توصیه می کنیم در حین ارسال مسابقه خود از یک عکس عکس بگیرید تا از مشکلات موجود در یک رویداد بعید از ارسال ناموفق جلوگیری کنید.

ارزیابی همسالان چیست و چگونه کار می کند؟

فقط برخی از دوره ها این ویژگی را ارائه می دهند. ارزیابی همسالان فرایندی است که زبان آموزان تکالیف همسالان خود را درجه بندی می کنند و بازخورد می دهند. OpenSAP برای تکالیف که نیاز به ارزیابی انسان دارند ، از همسالان استفاده می کند. دریابید که چگونه در اینجا کار می کند.

اترپاد چیست؟

EtherPad یک ویرایشگر مشارکتی مبتنی بر وب است که به اعضای Space Collab اجازه می دهد تا یک سند متنی را به طور همزمان ویرایش کنند و ویرایش های هر نویسنده را در زمان واقعی مشاهده کنند. با EtherPad ، می توانید متن هر نویسنده را به صورت جداگانه نمایش دهید. همچنین به شما امکان می دهد تصاویر را وارد کرده و هنگام کار روی سند با سایر نویسندگان گپ بزنید. می توانید از EtherPad برای به اشتراک گذاشتن یادداشت ها یا همکاری در یک سند استفاده کنید. می توانید متن را به عنوان PDF صادر کنید یا EtherPad را به عنوان پیوندی با مجوزهای خواندن یا نوشتن به اشتراک بگذارید.

آیا می توانم از OpenSAP در دستگاه تلفن همراه استفاده کنم؟

بله ، می توانید با استفاده از مرورگر ، یادگیری را در هر دستگاه تلفن همراه ادامه دهید. OpenSap برای هر اندازه صفحه تنظیم می کند. علاوه بر این ، می توانید برنامه تلفن همراه رایگان ما را برای دستگاه های iOS و Android بارگیری کنید. با استفاده از این برنامه ها می توانید محتوای یادگیری هفتگی ، از جمله فیلم ها را برای مطالعه آفلاین بارگیری کنید.

من متعلق به شرکتی با قرارداد معتبر SAP PartnerEdge هستم. چگونه می توانم در دوره های OpenSap که محدود به شرکای SAP هستند ، مشاهده و ثبت نام کنم؟

لطفاً برای اطلاعات در مورد نحوه مشاهده و ثبت نام در دوره های SAP PartnerEdge ، با صفحه دوره های SAP PartnerEdge مشورت کنید.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 27 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:51