پیش بینی قیمت dydx: dydx چیست؟

ساخت وبلاگ

The DYDX name and logo on a dark background

به نظر می رسد Dydx در زمانی که Crypto بد عمل کرده است خوب عمل کرده است - عکس: Shutterstock

این نشانه ای است که در زمان بد برای رمزنگاری عملکرد خوبی داشته است ، اما Dydx چیست؟

بیایید ببینیم چه چیزی می توانیم در مورد DYDX بدانیم ، و همچنین برخی از پیش بینی های قیمت Dydx را که از 15 نوامبر 2022 ساخته شده است ، بررسی می کنیم.

dydx توضیح داد

به منظور دستیابی به یک سکوی مبتنی بر blockchain یا blockchain ، به هر چیزی مانند پتانسیل کامل خود برسد ، در بیشتر موارد ، اگر نه همه موارد ، نیاز به رمزنگاری بسیار خاص خود دارد. برای اینکه این cryptocurrency هر نوع ارزش داشته باشد ، باید بتواند خریداری ، فروخته شود یا معامله شود.

بیشتر اوقات ، ساده ترین راه برای انجام این کار از طریق مبادله رمزنگاری است. اگر یک رمزنگاری به راحتی در بازار در دسترس باشد ، می تواند به بازار اجازه دهد تا ارزش آن را بدهد.

در حالی که مبادلات متمرکز (CEX) متداول ترین روش تجارت رمزنگاری است ، اما بدون مشکل آنها نیستند. معمولاً یک مقام مرکزی وجود دارد که وظیفه تصمیم گیری در مورد خرید ، فروش ، فروخته شده یا معامله شده در مبادله و همچنین مسئولیت تعیین قیمت و گفتن آنچه را می توان برای چه چیزی مبادله کرد ، بر عهده دارد.

این امر می تواند باعث ایجاد مشکل شود ، نه تنها در صورتی که مبادله ای دچار بحران نقدینگی شود. این اتفاقی است که در نوامبر 2022 برای مبادله رمزنگاری FTX رخ داده است و باعث سقوط بازار شد.

مسئله دیگر این است که ، از آنجا که آنها متمرکز هستند ، برخی از طرفداران رمزنگاری وجود دارند که معتقدند در برابر آنچه می بینند نقطه اساسی رمزنگاری هستند - یعنی آنها غیر متمرکز نیستند و از یک مقام تحت کنترل کلی هستند.

بنابراین ، یک جایگزین وجود دارد ، و این به شکل یک مبادله غیرمتمرکز (DEX) می آید.

این به عبارت ساده ، مبادله ای است که هر کسی می تواند هر زمان و بدون اینکه به آنها گفته شود چه چیزی می تواند یا نمی تواند به بازار بیاورد ، هر زمان را مبادله کند. Dydx Dex تنها یکی از مبادلات غیر متمرکز در آنجا است.

آنچه ممکن است ، به طور بالقوه ، Dydx را کمی متفاوت از سایر DEX هایی که به معامله گران Crypto انتخاب زیادی می کنند این است که گزینه های دیگری را به غیر از تجارت در Cryptocurrency می دهد.

به عنوان مثال ، این فرصت را فراهم می کند که در واقع شرط بندی کند که آیا قیمت یک رمزنگاری به سمت بالا یا پایین حرکت می کند. این به عنوان تجارت حاشیه شناخته می شود.

معامله گران حاشیه دارایی های رمزنگاری را با استفاده از وثیقه وام می گیرند که وقتی زیر سطح مشخصی پایین می آید ، به طور خودکار برای پرداخت وام معامله می شود. این فرآیند از طریق قراردادهای هوشمند امکان پذیر است - برنامه های رایانه ای که به طور خودکار هنگام برآورده شدن شرایط خاص اجرا می شوند - بر اساس مورد DYDX در blockchain Ethereum.

در زمان نوشتن (15 نوامبر 2022) ، 38 رمزنگاری مختلف برای تجارت حاشیه در این سکو در دسترس بود.

هر شبکه مبتنی بر blockchain نیاز به Cryptocurrency بومی خود دارد و Dydx دارای نشانه Dydx است. این برای نگه داشتن سیستم استفاده می شود و برای پرداخت بهره و پاداش به سرمایه گذاران استفاده می شود. در کل یک میلیارد نشان Dydx وجود دارد که در طی پنج سال یا حدوداً به یک شکل یا شکل دیگر منتشر می شود.

پلت فرم DYDX توسط مهندس سابق Coinbase آنتونیو جولیانو تأسیس شد و در سال 2017 راه اندازی شد و Token Dydx برای اولین بار در سال 2021 وارد بازار آزاد شد.

نکته مهمی که در این مرحله باید به آن توجه داشت این است که Dydx مبتنی بر blockchain اتریوم (ETH) است ، به این معنی که از نظر فنی به جای یک نشانه ، یک سکه است. گفته می شود ، شما به سکه Dydx و مواردی مانند پیش بینی قیمت سکه Dydx مراجعه خواهید کرد ، اما این اشتباه است.

تاریخچه قیمت Dydx

DYDX price history chart

تاریخچه قیمت Dydx از راه اندازی به حال حاضر - اعتبار: Capital.com

بیایید چشم خود را به تاریخ قیمت Dydx برسانیم. در حالی که عملکرد گذشته هرگز نباید به عنوان شاخصی از نتایج آینده در نظر گرفته شود ، دانستن اینکه DYDX در گذشته چه کاری انجام داده است می تواند به ما کمک کند تا در هنگام تفسیر پیش بینی قیمت Dydx یا دیگری یکی از خودمان را تفسیر کنیم.

XRP/USD

موقعیت طولانی هزینه شبانه-0. 0500 ٪
موقعیت کوتاه هزینه شبانه0. 0140 ٪
زمان هزینه شبانه22:00 (UTC)
گسترش0. 00244

سگ/دلار

موقعیت طولانی هزینه شبانه-0. 0500 ٪
موقعیت کوتاه هزینه شبانه0. 0140 ٪
زمان هزینه شبانه22:00 (UTC)
گسترش0. 0009944

BTC/USD

موقعیت طولانی هزینه شبانه-0. 0500 ٪
موقعیت کوتاه هزینه شبانه0. 0140 ٪
زمان هزینه شبانه22:00 (UTC)
گسترش60. 00

ETH/$

موقعیت طولانی هزینه شبانه-0. 0500 ٪
موقعیت کوتاه هزینه شبانه0. 0140 ٪
زمان هزینه شبانه22:00 (UTC)
گسترش5. 00

توکن Dydx برای اولین بار در اوت 2021 به بازار آزاد وارد شد و در 8 سپتامبر 12. 80 دلار ارزش داشت. مانند بسیاری از ارزهای رمزپایه جدید ، در ابتدا بسیار بی ثبات بود و در 9 سپتامبر به 15. 99 دلار افزایش یافت و قبل از سقوط به 11. 36 دلار در 13 سپتامبر و سپس رسیدن به 18. 23 دلار در 17 سپتامبر قبل از آنکه در 30 سپتامبر به بالای 27. 78 دلار برسد.

با این حال ، پس از آن ، اوضاع به سمت پایین پیش رفت و علی رغم بالای 18. 36 دلار در 8 نوامبر ، دوباره سقوط کرد و در 5 دسامبر زیر 10 دلار سقوط کرد و سال را با 8. 10 دلار بسته کرد.

تاکنون سال 2022 برای Crypto و Dydx سال ضعیفی بوده است. این توکن در 5 ژانویه موفق به رسیدن به 9. 14 دلار شد اما پس از آن به سمت پایین رفت و در 24 فوریه به دلیل حمله روسیه به اوکراین به 45 دلار رسید.

اگرچه در اوایل ماه آوریل بهبودی بیش از 7 دلار بود ، اما به همان اندازه که همه چیز بدست آمد. در یک سری تصادفات بازار ، در 18 و 19 ژوئن به 1. 01 دلار رسیده است.

پس از آن بهبودی صورت گرفت و در 9 اوت به 2. 58 دلار رسید. در آن زمان کاهش آهسته ای وجود داشت و آشفتگی بازار پس از فروپاشی مبادله FTX ، در 8 و 9 نوامبر به 1. 21 دلار رسید.

اما پس از آن ، Dydx در یک زمان سخت برای رمزنگاری از یک صعود قابل توجه برخوردار بود. در 14 نوامبر به 2. 69 دلار رسید و در 16 نوامبر 2022 ارزش آن حدود 2. 45 دلار بود.

در آن زمان 65،569،295 دیسک از کل یک میلیارد دلار وجود داشت. این به کلاه بازار حدود 161. 8 میلیون دلار تبدیل کرد و آن را به 136 مین رمزنگاری بزرگ توسط آن متریک تبدیل کرد.

دور پیش بینی قیمت Dydx

حال بیایید نگاهی به برخی از پیش بینی های قیمت Dydx که از 15 نوامبر 2022 ساخته شده است ، نگاهی بیندازیم.

لازم به یادآوری است که پیش بینی های قیمت ، به ویژه برای چیزی که بالقوه به اندازه cryptocurrency بی ثبات است ، اغلب اشتباه است. همچنین ، این نکته حائز اهمیت است که پیش بینی قیمت رمزنگاری بلند مدت اغلب با استفاده از یک الگوریتم انجام می شود ، به این معنی که آنها می توانند از یک لحظه به لحظه دیگر تغییر کنند.

اول ، Coincodex پیش بینی قیمت توکن DYDX کوتاه مدت داشت که نشان می داد رمزنگاری می تواند تا 20 نوامبر امسال به 2. 34 دلار کاهش یابد ، قبل از آنکه بتواند تا 16 دسامبر کمی بیشتر از 1. 20 دلار فرو رود. با وجود این ، تجزیه و تحلیل فنی سایت برای این نشانه در زمان نوشتن به عنوان خنثی رتبه بندی شد و 19 شاخص سیگنال های صعودی و هشت نفر را ارسال کردند.

در مرحله بعد ، Cryptopredictions.com پیش بینی قیمت رمزنگاری DYDX را پیش بینی کرد که استدلال می کند که این نشانه می تواند سال را با کسری از درصد زیر 2. 07 دلار بسته کند ، می تواند در نوامبر 2023 به 2. 85 دلار برسد و از آن زمان 12 ماه 2. 96 دلار. پیش بینی قیمت Dydx سایت برای سال 2025 بیان کرد که می تواند سال را به کمی زیر 2. 94 دلار باز کند ، در ماه نوامبر به کسری زیر 2. 57 دلار سقوط کرد و تا پایان سال به 2. 50 دلار کاهش یافت. تا دسامبر سال 2026 ، این سایت اعلام كرد كه DYDX می تواند به 2. 54 دلار برسد.

در همین حال ، DigitalCoinprice پیش بینی قیمت DYDX را بیان کرد که گفت این توکن می تواند امسال با 2. 59 دلار معامله شود ، 4. 04 دلار در سال آینده و 5. 21 دلار در سال قبل از آن به 6. 39 دلار در سال 2025 رسید. تا سال 2026 ، سایت گفت Dydx می تواند با 6. 84 دلار معامله شود، می توانست در سال 2027 به 7. 73 دلار و در سال 2028 9. 04 دلار برسد و می توانست دهه بالاتر از سد 10 دلار را با 10. 94 دلار بسته کند. پیش بینی قیمت dydx سایت برای سال 2030 نشان داد که می تواند 13. 49 دلار به دست آورد و در سال 2031 به 16. 74 دلار رسید.

سرانجام ، WalletInvestor از نظر پیش بینی قیمت DYDX برای سال 2023 بسیار نزولی بود ، و اشاره کرد که این نشانه می تواند 12 ماه سخت باشد. این سایت پیش بینی کرده است که قیمت DYDX می تواند در مدت سال فقط به 0. 184 دلار سقوط کند.

هنگام در نظر گرفتن پیش بینی قیمت توکن Dydx ، این نکته را باید در نظر داشته باشید که بازارهای رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند و پیش بینی دقیق قیمت سکه یا توکن در چند ساعت دشوار است و حتی می توان تخمین های طولانی مدت را سخت تر کرد. به همین ترتیب ، تحلیلگران و پیش بینی کنندگان مبتنی بر الگوریتم می توانند پیش بینی های خود را اشتباه انجام دهند.

اگر در نظر دارید سرمایه گذاری در نشانه های cryptocurrency را انجام دهید ، توصیه می کنیم همیشه تحقیقات خود را انجام دهید. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، به آخرین روند بازار ، اخبار ، تجزیه و تحلیل فنی و اساسی و نظر متخصص نگاه کنید. به خاطر داشته باشید که عملکرد گذشته هیچ تضمینی برای بازده آینده ندارد. و هرگز با پولی که نمی توانید از دست بدهید تجارت نکنید.

آیا Dydx سرمایه گذاری خوبی است؟

گفتن دشوار است. این توکن اخیراً عملکرد خوبی داشته است ، اما هیچ راهی برای گفتن اینکه آیا این فقط کمی سنبله خواهد بود یا اینکه آیا می تواند به چیزی بزرگتر تبدیل شود ، وجود ندارد. چیزهای زیادی به عملکرد بازار در آینده بستگی دارد.

به یاد داشته باشید ، شما همیشه باید قبل از سرمایه گذاری ، تحقیقات کامل خود را در مورد هر سکه یا نشانه انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که این قدم مناسب برای شما و نمونه کارها است. حتی ارزهای کلاه در بازار بالا می تواند تحت تأثیر بازارهای خرس قرار بگیرد. بنابراین سرمایه گذاران باید آماده باشند تا ضرر و زیان بر خلاف انتظار دستاوردهای خود داشته باشند و هرگز نباید بیشتر از آنچه که می توانند از دست بدهند ، یک نشانه یا سکه خریداری کنند.

آیا dydx بالا می رود یا پایین می آید؟

به سختی میشه گفت. در حالی که DigitalCoinPrice خوشبین بود و سال آینده افزایش به 4. 04 دلار پیش بینی کرده بود ، Walletinvestor کمتری داشت و اظهار داشت که فقط می تواند در مدت زمان یک سال به 0. 184 دلار برسد. به یاد داشته باشید ، پیش بینی های قیمت اغلب به اشتباه می رسند ، و قیمت ها می توانند و انجام می دهند ، و همچنین بالا می روند.

در بازارهای رمزنگاری بی ثبات ، انجام تحقیقات شخصی خود در مورد سکه یا نشانه برای تعیین اینکه آیا این مناسب برای سبد سرمایه گذاری شما است ، مهم است. این که آیا DYDX یک سرمایه گذاری مناسب برای شما است ، بستگی به تحمل ریسک شما و میزان سرمایه گذاری شما در بین سایر عوامل دارد. به خاطر داشته باشید که عملکرد گذشته هیچ تضمینی برای بازده آینده ندارد. و هرگز پولی را که نمی توانید از دست بدهید سرمایه گذاری نکنید.

آیا باید در dydx سرمایه گذاری کنم؟

قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در این نشانه ، شما باید تحقیقات خود را انجام دهید ، نه تنها در DYDX بلکه در سایر سکه ها و نشانه های مربوط به DEX.

با این حال ، در نهایت ، این سوالی است که شما باید برای خود پاسخ دهید. قبل از انجام این کار ، شما باید تحقیقات خود را انجام دهید و هرگز پول بیشتری از آنچه که می توانید از دست بدهید سرمایه گذاری نکنید زیرا قیمت ها می توانند پایین بیایند.< Span> در بازارهای رمزنگاری بی ثبات ، انجام تحقیقات خود در مورد سکه یا نشانه برای تعیین اینکه آیا این مناسب برای سبد سرمایه گذاری شما است ، مهم است. این که آیا DYDX یک سرمایه گذاری مناسب برای شما است ، بستگی به تحمل ریسک شما و میزان سرمایه گذاری شما در بین سایر عوامل دارد. به خاطر داشته باشید که عملکرد گذشته هیچ تضمینی برای بازده آینده ندارد. و هرگز پولی را که نمی توانید از دست بدهید سرمایه گذاری نکنید.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 35 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 18:21