راهنمای پول دره دیزنی Dreamlight: چگونه سریع پول بدست آوریم

ساخت وبلاگ

چگونه می توانید سریع در دره دیزنی Dreamlight دره کسب کنید؟این سوالی است که از زمان انتشار بازی دائماً شاهد آن بودیم.

با راهنمای ما در مورد بهترین راه برای کسب سریع پول ، می توانیم به حل این مشکل کمک کنیم.

این شامل رشد محصولات زراعی است ، اما باید یک محصول خاص باشد و شما باید این کار را به روش خاصی انجام دهید تا بیشترین پول را از برداشت خود بدست آورید و این کار را با سریعترین راه ممکن انجام دهید.

این راهنما را دنبال کنید و روزمره را انجام دهید تا درآمد سالم و سالم سکه های ستاره داشته باشید.

با این همه گفته شده ، در اینجا راهنمای ما در مورد چگونگی کسب درآمد به سرعت در دیزنی Dreamlight Valley آورده شده است.

راهنماهای دره Dreamlight بیشتر:

راهنمای دیزنی Dreamlight Valley - چگونه سریع درآمد کسب کنیم

مرحله 1: یک قطعه بزرگ زمین را حفر کنید

اولین قدم فقط باید یک بار انجام شود و ممکن است کمی طول بکشد ، اما ارزش آن را خواهد داشت.

بیل خود را بگیرید و یک دسته از سوراخ ها را حفر کنید. آنها را در خطوط شسته و رفته و تا حد ممکن نزدیک کنید و آنها را نزدیک به خانه خود حفر کنید. به این ترتیب ، اگر تا به حال خسته شده اید ، می توانید فقط در داخل خانه اجرا کنید تا فوراً انرژی خود را بازیابی کنید.

کارآمدترین راه برای انجام این کار ، حفر سوراخ ها در چند برابر 99 است ، زیرا این تعداد زیادی از محصولات شما در یک زمان خریداری می کنید.

اگر فقط می خواهید هر بار که روشی را انجام می دهید ، فقط 99 سوراخ را حفر کنید ، اما اگر می توانید فضا را برای حفر 198 ، 297 ، 396 و غیره پیدا کنید ، هر بار درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

در دهکده ما برای 198 سوراخ رفته ایم ، زیرا در حالی که 99 سود شما را به دست می آورد ، خیلی زیاد نیست. شما می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید که این فضای چقدر است.

مرحله 2: بسیاری از دانه های بامیه (یا دانه پیاز) را بخرید

قدم بعدی این است که در واقع چیزی برای کاشت در آن سوراخ ها بخرید. تعداد زیادی دانه مختلف در دره Dreamlight وجود دارد ، اما اگر می خواهید پول زیادی کسب کنید - بامیه و پیاز ، فقط دو مورد ارزش کاشت دارند.

دانه های بامیه را می توان در غرفه Goofy در Glade of Trust خریداری کرد ، در حالی که دانه های پیاز در غرفه Goofy در جنگل Valor قرار دارند.

کدام یک برای انتخاب بستگی به میزان پولی است که می توانید از جلو بپردازید. بامیه بیشترین سود را کسب می کند اما دانه های آنها گران تر است.

در اینجا بر اساس نمونه ما از کاشت 198 دانه ، تجزیه و تحلیل هزینه ها و سودها ارائه شده است.

بامیه

 • هزینه هر دانه - 135
 • هزینه 198 بذر - 26،730
 • برداشت در هر دانه - 3 بامیه
 • قیمت فروش - 114 در هر بامیه (342 در هر دانه)
 • حداقل درآمد کل برای 198 بذر - 67،716
 • سود کل (منهای هزینه بذر) - 40. 986

پیازها

 • هزینه هر دانه - 50
 • هزینه 198 دانه - 9،900
 • برداشت در هر دانه - 1 پیاز
 • قیمت فروش - 170 در هر پیاز (170 در هر دانه)
 • حداقل درآمد کل برای 198 بذر - 33،600
 • سود کل (منهای هزینه بذر) - 23،700

همانطور که مشاهده می کنید ، خرید 198 پیاز هزینه بسیار کمتری دارد ، اما در پایان روز درآمد کمتری خواهید داشت ، بنابراین اگر می توانید 26،730 مورد نیاز برای 198 دانه بامیه را بپردازید ، به این گزینه بروید.

همچنین توجه داشته باشید که سود کل حداقل لخت شما برای کاشت 198 دانه است. شما در واقع می توانید کمی بیشتر بسازید اما ما به آن خواهیم رسید.

مرحله 3: دانه ها را بکارید و آب دهید

این نکته آشکار است ، اما به هر حال یک قدم مهم است ، بنابراین اجازه دهید آن را طی کنیم.

هنگامی که دانه های خود را گرفتید ، باید همه آنها را کاشت کنید. با این حال ، قبل از انجام این کار ، یکی از دوستان روستای خود را پیدا کنید که جایزه پاتوق "باغبانی" به او داده شده است و از آنها می خواهد که شما را همراهی کنند.

همانطور که دانه های خود را کاشت می کنید ، سطح دوستی آنها به آرامی رشد می کند و در مرحله آخر سود جایزه بالقوه بیشتری را برای شما فراهم می کند.

سریعترین راه برای کاشت این بسیاری از دانه ها این است که شخصیت خود را به درستی خط کنید ، دکمه را فشار دهید تا یک دانه کاشته شود ، سپس نوع دانه مورد نظر خود را برجسته کرده و دکمه را پایین نگه دارید. این باعث می شود تا زمانی که فضای مجاور وجود نداشته باشد ، به طور مداوم دانه ها را بذارید.

شما چند بار انرژی خود را از بین می برید. باز هم ، زیرا طرح را در نزدیکی خانه خود حفر کردید ، می توانید برای یک ثانیه پرش کنید ، کاملاً شارژ کنید و دوباره ظاهر شوید.

پس از کاشت همه دانه ها ، آنها را یک بار آب دهید تا سبز شوند. اگر باران می بارد می توانید از این قسمت پرش کنید زیرا آنها به طور خودکار سیراب می شوند.

یک طرح کامل از 198 دانه بامیه ، همه آب شده

مرحله 4: جوایز را به دست آورید

پس از کاشت همه دانه ها ، باید صبر کنید. خوشبختانه این بازی در زمان واقعی کار می کند ، بنابراین می توانید فقط ترک کنید (مطمئن باشید که پس انداز کنید) و بعداً برگردید. یک میدان کامل دانه های بامیه دو ساعت طول می کشد ، در حالی که پیاز 75 دقیقه طول می کشد.

هنگامی که همه گیاهان آماده برداشت هستند ، بروید و دوست روستایی دیگری را با یک جایزه پاتوق باغبانی پیدا کنید - می تواند یکسان باشد یا یک نوع متفاوت باشد ، اما هرچه سطح دوستی بالاتر باشد بهتر است.

به گیاهان خود برگردید و همان فرآیندی را که برای کاشت آنها استفاده کرده اید دنبال کنید - شخصیت خود را به درستی خط کنید و فقط دکمه را نگه دارید تا به طور خودکار تمام سبزیجات خود را بکشید ، یک بار.

این ترفند است: همانطور که این کار را می کنید ، دوست شما شما را دنبال می کند و محصولات نامرئی تر از همان سبزیجات را از زمین بیرون می کشد و آنها را به سمت طرح خود پرتاب می کند تا بعداً جمع شود.

اگر آنها از نظر دوستی به اندازه کافی بالایی داشته باشند ، تعداد زیادی از محصولات زراعی را از بین می برند و به شما بیش از 198 دانه ای که ارزش خریداری کرده اید به شما می دهد.

در حالی که در حال فریب دادن هستید ، گاهی اوقات یک سبزی طلایی نیز می ریزید ، که باعث می شود محصول زرق و برق نارنجی شود. به سرعت سعی کنید خود را بر روی آن قرار دهید ، سپس دکمه برداشت را بزنید. اگر خیلی سریع هستید می توانید قبل از اینکه درخشش متوقف شود ، ده محصول اضافی دریافت کنید ، به معنای 30 بامیه دیگر برای هیچ چیز نیست.

اگر در تلاش هستید تا این مسئله را تنظیم کنید ، این روش برای ما خوب است. اگر دکمه را برای انتخاب خودکار محصولات زراعی نگه دارید و یک طلایی را انتخاب کنید ، دکمه را نگه دارید و بعد از آن محصول بعدی را انتخاب کنید ، سپس اجازه دهید دکمه بروید.

اکنون شما مستقیماً روی محصول طلایی ایستاده اید ، کاملاً روکش شده و به شما امکان می دهد تا دکمه را شروع کنید.

مرحله 5: پول نقد و تکرار کنید

هنگامی که تمام محصولات خود را برداشت کردید ، وقت آن است که آنها را به غرفه Goofy برگردانید (هر کسی انجام خواهد داد) و آنها را بفروشید.

اگر آنها را بدون دوست روستا برداشت کرده اید و محصولات زراعی طلایی درخشان را نادیده گرفته اید ، احتمالاً مقدار دقیق ذکر شده در مرحله 2 را دریافت خواهید کرد (بنابراین 67،716 سکه ستاره برای بامیه خود).

با این حال ، اگر شما با یکی از دوستان خود با جایزه پاتوق باغبانی همراه باشید و در این راه چند محصول طلایی نیز بدست آورید ، می توانید به طور بالقوه می توانید یک سوم دیگر را به کل آن اضافه کنید.

در مثال ما ، ما با دونالد اردک که یک امتیاز سطح 7 داشت ، همراه بودیم و محصولات طلایی خود را نادیده گرفتیم. با درخواست دونالد برای پیوستن به ما و جمع آوری بامیه های اضافی که او در این راه حفر کرد ، درآمد خود را به 87. 500 سکه ستاره افزایش دادیم.

اگر ما چند محصول طلایی را در بالای آن جمع کرده ایم ، به راحتی در حدود 95،000 برای یک برداشت واحد صحبت می کنید.

پس از آن ، شما می توانید با پرداخت هزینه های سنگین خود با خوشحالی رقصید ، یا به غرفه Goofy برگردید و 26000 نفر دیگر از آن را در 198 دانه دیگر خرج کنید تا دوباره این روند را شروع کنید.

به طور طبیعی ، اگر وقت بیشتری دارید و خوشحال هستید که فضای بیشتری را در باغ خود اختصاص می دهید ، می توانید این راهنما را برای کسب درآمد بیشتر در هر بار مقیاس کنید.

اگر می توانید فضا را برای دو برابر کردن نقشه خود و حفر 396 سوراخ ، به عنوان مثال ، با هزینه 52000 بر روی دانه ها حدود 190،000 سکه بدست آورید.

شما احتمالاً نمی توانید بدون پر کردن موجودی خود ، کارهای بیشتری انجام دهید. اگر کاملاً گسترش یافته باشد (که اگر چند بار از این راهنما پیروی کنید) بسیار سریع انجام می شود ، حداکثر مقدار بامیه که می توانید ذخیره کنید 2100 است که در مجموع 239،400 به فروش می رسد.

البته ، چیزی (به جز زمان) وجود ندارد که شما را متوقف کند هزاران بذر ، پر کردن موجودی خود ، فروش به Goofy و سپس به عقب برگردید و دوباره آن را با آنچه باقی مانده است پر کنید.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 17:26