نحوه خرید Cardano (ADA) - راهنمای مبتدی 2023

ساخت وبلاگ

یک راهنمای گام به گام برای خرید Cardano (ADA) در سال 2023

در حال حاضر بیش از 7000 ارز رمزنگاری وجود دارد که می توانید بصورت آنلاین خریداری و بفروشید. از نظر کلاه بازار ، Cardano با ارزش بیش از 6،6 میلیارد دلار در صدر 10 برتر قرار دارد.

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه Cardano (ADA) را از راحتی خانه خود بخرید؟

در این راهنما ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه Cardano را بصورت آنلاین خریداری کنید. ما شما را در مراحل انتخاب یک کارگزار ، درک خطرات و پاداش های احتمالی و تکمیل سرمایه گذاری Cardano خود به امنیت ممکن به شما طی خواهیم کرد.

علاوه بر این ، ما در مورد نحوه یافتن یک ارائه دهنده معتبر Cardano ، نحوه ذخیره و فروش سکه های ADA ، نحوه تنظیم سفارش معاملات و موارد دیگر بحث می کنیم

نحوه خرید Cardano (ADA) - راهنمای سریع

برای کمک به شما در خرید سکه های Cardano در اسرع وقت ، ما این روند را به چند مرحله آسان شکستیم:

 • مرحله 1: یک حساب کاربری را با Etoro باز کنید - به وب سایت Etoro بروید و برای باز کردن یک حساب جدید روی پیوستن کلیک کنید.
 • مرحله 2: تأیید - با بارگذاری اسناد اساسی که اثبات هویت و آدرس خانه را نشان می دهد ، حساب خود را در مدت زمان کوتاهی تأیید می کنید.
 • مرحله 3: سپرده - حساب جدید Etoro خود را با حداقل 10 دلار تأمین کنید.
 • مرحله 4: جستجوی Cardano در Etoro - جستجوی ADA یا Cardano در بازار رمزنگاری Etoro.
 • مرحله 5: خرید ADA - مقدار ارزش Cardano را که می خواهید خریداری کنید به دلار ایالات متحده (USD) وارد کنید ، سپس روی Open Trade کلیک کنید.

خودشه! با دنبال کردن این مراحل آسان ، می توانید در کمتر از 5 دقیقه در Cardano سرمایه گذاری کنید.

سرمایه گذاری دارایی رمزنگاری در برخی از کشورهای اتحادیه اروپا بسیار بی ثبات و کنترل نشده است. بدون محافظت از مصرف کننده. مالیات بر سود ممکن است اعمال شود.

نحوه خرید کاردانو (ADA) امروز

اگر به دنبال پیاده روی گام به گام هستید ، موارد زیر را بررسی کنید. ما به شما نشان می دهیم که چگونه امروز Cardano را با بهترین مبادله رمزنگاری خریداری کنید!

مرحله 1: یک کارگزار یا مبادله آنلاین Cardano (ADA) را انتخاب کنید

همانطور که از بالا مشاهده می کنید ، توصیه می شود Cardano را از طریق یک کارگزار آنلاین تنظیم شده خریداری کنید - مهم نیست که سطح تجربه شما چیست.

در صورت خرید ارز دیجیتال از طریق Etoro ، هنوز هم می توانید Cardano را به طور مستقیم خریداری کنید. نه تنها این ، بلکه این سکو به شدت تنظیم می شود. ما بعداً در مورد اهمیت مقررات بیشتر توضیح می دهیم.

ممکن است برای خرید Cardano به یک مبادله رمزنگاری شخص ثالث بروید. با این حال ، مشکل این است که بیشتر اوقات ، این صرافی ها مجبور نیستند مطابق با هر مرجعی فعالیت کنند. به عبارت دیگر ، آنها مجوز نظارتی ندارند.

Etoro تأیید بسیاری از سازمان های محترم را دارد و در حوزه های قضایی متعدد مجوز دارد. به عنوان مثال ، آن را در سازمان نظارتی مستقل FINRA در ایالات متحده ثبت می کند. این کارگزار همچنین توسط FCA انگلستان ، CYSEC قبرس و ASIC از استرالیا تنظیم می شود.

چنین مقامات نظارتی برای اطمینان از یک عرصه مالی ایمن برای عموم مردم ایجاد شده اند. تحمیل قوانین و الزامات سختگیرانه برای کارگزاران ، بنابراین ، به سرمایه گذاران رمزنگاری آرامش خاطر و یک سرویس عادلانه می دهد

Ergo ، در Etoro ، می توانید Cardano را به عنوان و در صورت تمایل بخرید - در یک فضای امن و آسان برای استفاده.

مقررات

همانطور که مشاهده می کنید ، مقررات باید در لیست اولویت های شما در هنگام خرید Cardano قرار داشته باشد. علاوه بر این ، مقررات اولین نشانه آشکار است که شما با یک شرکت مشروع سر و کار دارید و در برابر کلاهبرداران سطح حفاظت دارید.

برای recap - مبادلات رمزنگاری شخص ثالث اغلب به هیچ وجه محافظت نمی کند. داستانهای مکرر از هکرها وجود دارد که محتویات چنین مبادله ای را در یک فروپاشی از بین می برند.

گزینه دیگر برای شما خرید Cardano و ذخیره سکه های دیجیتال خودتان در یک کیف پول رمزنگاری شخصی است. این امر مستلزم این است که شما کاملاً مسئولیت مراقبت از کلید خصوصی طولانی خود و همچنین محافظت از خود در برابر کلاهبرداران را داشته باشید.

اگر کلید خصوصی شما به دست هکرها وارد شود و تمام دارایی های رمزنگاری شما به سرقت رفته باشد - کارهای زیادی در مورد آن وجود ندارد.

کارگزار دوستانه مبتدی Etoro Cardano را ذخیره می کند تا مجبور نباشید ، بدون هیچ هزینه ای. ذخیره ارزهای دیجیتالی خود در یک سکوی تنظیم شده مانند این بسیار ایمن تر است و نه در یک کیف پول تنظیم نشده.

روش های پرداخت

هنگام بحث در مورد نحوه خرید Cardano ، روش های پرداخت بدون شک ذهن شما را وارد می کنند. حقیقت این است که در این روز و سن شما نباید با استفاده از نوع پرداخت مورد علاقه خود ، در خرید ارزهای رمزنگاری شده مشکلی داشته باشید.

اگر می خواستید در گذشته Cardano را بخرید ، احتمالاً مجبور بودید با استفاده از انتقال سیم این کار را انجام دهید. حتی امروز ، این یکی از کمترین راه ها برای پرداخت هزینه های رمزنگاری یا هر دارایی برای آن موضوع است.

کارگزار آنلاین Etoro با مجموعه ای از انواع پرداخت مانند Visa ، Visa Electron ، MasterCard و Maestro سازگار است. این پلتفرم همچنین کیف های الکترونیکی فوق العاده ای مانند Transport Rapid ، Neteller ، Klaa ، Skrill و PayPal را می پذیرد.

هزینه ها و کمیسیون ها

هنگامی که شما به دنبال نحوه خرید Cardano بصورت آنلاین هستید ، عامل دیگری برای باز کردن چشمان شما در هزینه ها و کمیسیون ها است.

کارگزاران آنلاین ، مانند همه مشاغل ، برای ارائه خدمات خوب - یا در این حالت دسترسی به بازارهای cryptocurrency ، باید سود کسب کنند.

نحوه خرید راهنمای Cardano ما نشان داد که تعداد زیادی از کارگزاران برای هر تجارت کمیسیون را شارژ می کنند و مبلغ آن می تواند متفاوت باشد. هزینه شارژ شده معمولاً در برابر اندازه موقعیت شما درصد متغیر خواهد بود.

برای پاک کردن غبار:

 • Coinbase ارائه دهنده Crypto آنلاین برای هر تجارت 1. 49 ٪ هزینه ای را تحمیل می کند
 • اگر با قیمت 1000 دلار در موقعیت Cardano وارد شوید ، 14. 90 دلار پرداخت خواهید کرد
 • به همین ترتیب ، اگر با 2000 دلار وارد شوید ، 29. 80 دلار Coinbase را پرداخت می کنید - و غیره

برای توضیح بیشتر ، به نمونه ای از این که چگونه این هزینه 1. 49 ٪ می تواند بر سود شما هنگام انتخاب برای خرید Cardano تأثیر بگذارد ، نگاهی بیندازید:

 • شما یک سفارش خرید به ارزش 1500 دلار در Cardano ایجاد می کنید
 • شما Coinbase 1. 49 ٪ پرداخت می کنید ، که معادل 22. 35 دلار است
 • هنگامی که می خواهید ارزهای دیجیتالی خود را بارگیری کنید ، سکه های ADA شما 2،000 دلار ارزش دارند
 • باز هم ، شما Coinbase 1. 49 ٪ را پرداخت می کنید ، که 29. 80 دلار است
 • در کل ، شما برای ورود و خروج از بازار 52. 15 دلار به کمیسیون پرداخت کرده اید

همانطور که از مثال بالا مشهود است ، هزینه های متغیر به ظاهر کوچک به زودی می توانند با دستاوردهای احتمالی از بین بروند. اگر تصمیم به خرید Cardano در Etoro گرفتید ، 52. 15 دلار در هزینه صرفه جویی می کردید. این امر به این دلیل است که کارگزار کاملاً بدون کمیسیون است!

برخی از کارگزاران آنلاین نیز به مشتریان متهم می شوند که واریز و برداشت کنند. این هزینه ها متفاوت است ، اما راهنمای مبتدی ما نشان داد که هنگام انتخاب کاردانو با استفاده از کارت بدهی در Coinbase ، شما با هزینه 3. 99 ٪ مسئولیت دارید. سفارش خرید در مثال ما منجر به هزینه 59. 85 دلار می شود - فقط برای ورود به بازار.

در مقابل ، Etoro هزینه سپرده 0. 5 ٪ را تعیین می کند - و فقط در شرایطی که شما حساب خود را به دلار آمریکا تأمین نمی کنید.

سایر عوامل مهم

ما در هنگام بررسی نحوه خرید Cardano ، عوامل مهمی را در نظر گرفته ایم.

و همچنین کمیسیون ها ، مقررات و روش های پرداخت. معیارهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید در هنگام جستجوی روشی مناسب و ایمن برای دسترسی به بازار فکر کنید.

شما قبل از شروع شیرجه ، در زیر چند عامل مهم دیگر نیز باید در مورد آنها فکر کنید.

 • کاربر پسند: وقتی به دنبال یک کارگزار خوب هستید - یک پلتفرم آسان برای استفاده با هدف تازه کار باید یک عامل مهم باشد. حرکت در حساب و سفارشات خود برای شما آسان تر است - تجربه شما در هنگام انتخاب خرید Cardano ، تجربه شما خواهد بود.
 • حداقل سرمایه گذاری: بسیار مهم است که شما از حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز برای خرید Cardano در کارگزاری انتخابی خود آگاه باشید. به عنوان مثال ، اگر شما یک مبتدی هستید و پلتفرم صدها نفر را برای هر سرمایه گذاری تصریح می کند ، بعید است که برای یک استراتژی ریسک پذیر مناسب باشد. در Etoro می توانید Cardano را از 25 دلار به سمت بالا خریداری کنید!
 • ذخیره سازی: ما فکر می کنیم که برای خرید Cardano و ذخیره آن خود ، دست و پا گیر است و برای مبتدیان بسیار مناسب نیست. هنگام انتخاب برای خرید ارزهای دیجیتال از طریق کارگزار Etoro ، می توانید سکه های خود را در یک کاربر دوستانه ذخیره کنید ، و به طور کامل تنظیم نشده است.

مرحله 2: با یک برنامه سرمایه گذاری روبرو شوید

همانطور که اغلب در مورد هر ماجراجویی جدید در زندگی اتفاق می افتد ، یک برنامه مکان خوبی برای شروع است. به همین ترتیب ، وقتی در مورد نحوه خرید Cardano فکر می کنید - با یک برنامه سرمایه گذاری روبرو شوید!

ارزهای رمزپایه از یک محیط بسیار بی ثبات که در آن اتفاق می افتد دعوت می کنند. داشتن یک برنامه ، مهم نیست که چقدر در طبقه تجارت استعاره ای تجربه کنید.

اگر نمی دانید از کجا شروع به برنامه ریزی کنید ، به چند نکته اشاره کنید.

1. بلند مدت یا کوتاه مدت

اولین قدم این است که در مورد اینکه آیا می خواهید Cardano را به عنوان یک سرمایه گذار بلند یا کوتاه مدت خریداری کنید ، فکر کنید.

بیایید غبار هر دو دسته را پاک کنیم.

اگر تصمیم دارید کارفانو را به صورت کوتاه مدت خریداری کنید ، به دنبال سوءاستفاده از نوسانات کوتاه مدت قیمت ارز دیجیتال خواهید بود.

این کار با خرید Cardano و فروش آن بعد از چند دقیقه ، روز ، ساعت یا حتی هفته ها انجام می شود. ایده این است که زمان بازار و خروج در نقطه‌ای که شما قادر به فروش سکه ها برای بیش از آنچه در ابتدا آنها را خریداری کرده اید ، می فروشید. این به طور خلاصه سود را به دست می آورد.

اگر به جای آن تصمیم بگیرید که Cardano را به صورت طولانی مدت خریداری کنید ، یک استراتژی "خرید و نگه داشتن" را اتخاذ خواهید کرد. سرمایه گذاران طولانی مدت در عوض به مدت هفته ها ، ماه ها یا بعضی اوقات سالها به طور همزمان بر روی سکه های دیجیتالی خود نگه می دارند.

این استراتژی خاص برای افرادی که نمی خواهند نگران تغییر قیمت کوتاه مدت این رمزنگاری بسیار سوداگرانه نباشند ، خوب است.

2. قیمت کاردانو را هدف قرار دهید

اضافه کردن قیمت کاردانو هدف ، استراتژی است که توسط بسیاری از افراد استفاده می شود. اگرچه کاملاً اختیاری است ، اما باید گفت این یک راه عالی برای تعیین اهداف خود است.

برای توضیح بیشتر ، اگر Cardano را با قیمت 0. 20 دلار خریداری کرده اید و می خواستید این سرمایه گذاری را دو برابر کنید - سکه ها باید به 0. 40 دلار برسند. اگر می خواستید سرمایه گذاری خود را شش برابر افزایش دهید - Cardano باید به 1. 20 دلار و غیره افزایش یابد.

اعطا شده این به نظر می رسد کمی غیر واقعی است. با این حال ، وقتی در نظر می گیرید که در سال 2017 کاردانو کمترین میزان 0. 017 دلار را مشاهده کرد و فقط 3 ماه بعد ارز دیجیتال 1. 33 دلار افزایش یافت - هر اتفاقی می تواند در این بازار سوداگرانه رخ دهد.

برای روشن شدن ، این افزایش بیش از 7000 ٪ است.

3. سرمایه گذاری های منظم را در نظر بگیرید

یکی دیگر از استراتژی های بسیار محبوب برای افزودن به برنامه سرمایه گذاری خود ، خرید Cardano در "دریب ها و drabs" است.

همانطور که گفتیم ، بازار بسیار بی ثبات است ، که در صورت صحیح بودن آن ، برای دستاوردها بسیار عالی است. اما ، از طرف تلنگر ، عدم قطعیت ارزهای رمزپایه می تواند برای مبتدیان دلهره آور باشد.

اگر در مورد چگونگی خرید Cardano از نظر کمیت فکر می کنید - به جای پرتاب هر آنچه که از طریق یک خرید دارید ، سرمایه گذاری های منظم را در نظر بگیرید.

به عنوان مثال در پایان هر ماه یا هر جمعه ، بسیاری از افراد سرمایه گذاری های متوسط و متوسط را انتخاب می کنند. این یک روش معقول برای ایجاد فعالانه سبد رمزنگاری شما است ، بدون اینکه به یکباره بیش از حد به خطر بیفتد.

همانطور که اشاره کردیم ، Etoro به شما امکان می دهد Cardano را از 25 دلار خریداری کنید ، و استراتژی سرمایه گذاری منظم فوق الذکر را برای اکثر مردم انجام داد!

آیا سرمایه گذاری در Cardano ADA را در نظر می گیرید؟

سرمایه گذاری دارایی رمزنگاری در برخی از کشورهای اتحادیه اروپا بسیار بی ثبات و کنترل نشده است. بدون محافظت از مصرف کننده. مالیات بر سود ممکن است اعمال شود.

مرحله 3: حساب کارگزار Cardano (ADA) را باز کنید

اگر قبلاً هر دارایی مالی را معامله کرده اید ، به سرعت متوجه خواهید شد که افتتاح یک حساب کارگزار Cardano اساساً همان روال است.

به وب سایت ارائه دهنده Cryptocurrency بروید و به "ثبت نام" یا "Now" بپیوندید. از شما خواسته می شود تا برخی از جزئیات اساسی در مورد اینکه چه کسی هستید - مانند نام ، آدرس ، ایمیل و شماره تلفن خود را خواسته اید.

تمام سیستم عامل های تنظیم شده از نظر قانونی برای به دست آوردن اثبات این که شما چه کسی هستید ، لازم است ، بنابراین با بارگذاری یک نسخه واضح از شناسه صادر شده توسط دولت ، از شما خواسته می شود که از نام خود و مواردی از این دست استفاده کنید. این می تواند گواهینامه یا گذرنامه رانندگی شما باشد.

طبق قوانین KYC ، شما باید اثبات آدرس ارائه شده را بارگذاری کنید. این می تواند یک لایحه ابزار ، بیانیه بانکی یا نامه مالیاتی باشد.

مرحله 4: برخی از بودجه را واریز کنید

قبل از اینکه بتوانید Cardano را خریداری کنید ، باید در مورد تأمین اعتبار حساب جدید خود فکر کنید. احتمال این است که شما قبلاً اطمینان حاصل کرده اید که راه مورد نظر برای سپرده گذاری پذیرفته شده است - بنابراین می توانید برخی از بودجه را ادامه داده و واریز کنید.

مسلماً ، راحت ترین و کارآمدترین روش برای واریز وجوه به حساب شما ، کارت اعتباری/بدهی یا کیف پول الکترونیکی است.

کارگزار تنظیم شده Etoro به شما امکان می دهد با استفاده از انواع مختلف پرداخت از ویزا و مستر کارت ، به کیف های الکترونیکی مانند PayPal ، Klaa ، Neteller و Skrill واریز کنید.

کارگزار انتقال سیم را نیز قبول می کند ، اما همانطور که گفتیم ، این می تواند روزها به پایان برسد - بنابراین شما نمی توانید فوراً Cardano را خریداری کنید.

اکثریت قریب به اتفاق کارگزاران آنلاین برای دسترسی به بازارها حداقل مقدار سپرده را تعیین می کنند - که می تواند بسیار متفاوت باشد.

در Etoro ، حداقل سپرده 200 دلار است ، اما شما قادر به خرید Cardano از 25 دلار به سمت بالا هستید.

مرحله 5: سفارش معاملاتی را تنظیم کنید

how to trade cardano

به محض اینکه برخی از وجوه را به حساب خود واریز کردید ، می توانید اولین سفارش خود را برای خرید Cardano بگذارید.

بدون سفارش ، کارگزار آنلاین نمی داند که موقعیت شما در ارز دیجیتال یا چقدر مایل به مشارکت در آن موقعیت است.

به همین ترتیب ، ما لیستی از رایج ترین سفارشات تجاری برای خرید Cardano را گردآوری کرده ایم.

سفارش خرید

سفارش "خرید" به طور کلی نحوه ورود به بازار برای خرید Cardano است.

به عبارت ساده ، اگر فکر می کنید قیمت Cardano افزایش می یابد - سفارش خرید را در سکوی رمزنگاری قرار دهید.

برخی از کارگزاران آنلاین توانایی "فروش کوتاه" را ارائه می دهند.

این بدان معنی است که شما این فرصت را دارید که از کاهش ارزش یک دارایی رمزنگاری سود کسب کنید. اگر فکر می کنید قیمت کاهش می یابد ، این امر با قرار دادن سفارش فروش به جای سفارش خرید حاصل می شود.

محدودیت یا سفارش بازار

همانطور که ما به آن اشاره کردیم ، عرضه تقاضای دوم بازارها باعث می شود که در هر ثانیه ، قیمت کاردانو افزایش یابد و به طور مداوم سقوط کند. این تغییرات بسیار قیمت است که سرمایه گذاران کوتاه مدت را به خود جلب می کند.

بنابراین ، سفارش بازار چیست؟

به طور خلاصه ، "سفارش بازار" به کارگزار می گوید که می خواهید Cardano را با قیمت فعلی یا نزدیکترین قیمت خریداری کنید. هنگام قرار دادن سفارش بازار ، تجارت بلافاصله توسط این سکو انجام می شود.

با توجه به تغییر قیمت فوق الذکر ، متوجه تفاوت جزئی در قیمت مشاهده شده و قیمت می شوید. این اجتناب ناپذیر است و معمولاً مقدار کمی. به عنوان مثال ، شما ممکن است "سفارش بازار" را با 0. 2074 دلار قرار دهید - اما 0. 2075 دلار دریافت کنید.

برای کسانی که غافل هستند ، یک "سفارش محدود" به شما امکان می دهد تا در یک نقطه قیمت خاص وارد بازار cryptocurrency شوید.

لطفاً برای وضوح زیر نمونه ای را مشاهده کنید:

 • در حال حاضر Cardano با 0. 207 دلار دلار قیمت دارد. با این حال ، شما می خواهید با 0. 210 دلار وارد موقعیت شوید
 • به همین ترتیب ، شما یک سفارش محدود را با 0. 210 دلار قرار می دهید
 • اگر Cardano به 0. 210 دلار برخورد کند ، کارگزار سفارش شما را برای شما اجرا می کند
 • این سفارش تا زمانی که رمزنگاری به آن قیمت نرسد فعال خواهد ماند یا سفارش محدود را لغو می کنید

همانطور که مشاهده می کنید ، یک سفارش بازار گزینه فوق العاده ای برای تازه واردان است. در حالی که یک سفارش محدود شما را قادر می سازد با قیمتی که دوست دارید وارد بازار شوید. فقط به خاطر داشته باشید اگر Cardano به آن قیمتی که شما باید منتظر آن باشید یا آن را لغو کنید.

تندی

اکنون که شما در مورد کار سفارشات محکم دارید ، می توانید در نظر بگیرید که چقدر می توانید در موقعیت Cardano خود قرار بگیرید.

هر بار که سفارش می دهید ، این سکو شما را برای سهام وادار می کند - که این روش دیگری برای پرسیدن شما است که چقدر می خواهید Cardano را خریداری کنید.

همانطور که گفتیم ، بسیاری از افراد از یک استراتژی سرمایه گذاری منظم معقول خودداری می کنند ، که این یک روش خوب برای کاهش برخی از ریسک ها است.

فراموش نکنید ، در سیستم عامل Crypto Etoro ، می توانید Cardano را از 25 دلار خریداری کنید - به شما امکان می دهد در حالی که طناب ها را یاد می گیرید ، یک رویکرد آهسته و پایدار انجام دهید.

سفارش تأیید

همه سازه های موجود در آن را بررسی کنید و گزینه های خود را تأیید کنید.

پس از تأیید ، کارگزار چرخ ها را در حال حرکت و اقدام به خرید/فروش و محدودیت/محدوده بازار - در مواردی که قبلاً مقرر شده بود ، انجام می دهد.

اندکی پس از آن متوجه خواهید شد که خرید ارز دیجیتال شما اکنون با خیال راحت در سبد Etoro شما است.

مرحله ششم: ذخیره Cardano (ADA)

ما در چند نوبت به ذخیره سازی اشاره کرده ایم ، اما این یک عامل بسیار مهم هنگام بررسی نحوه خرید Cardano است.

برای تکرار مجدد ، مبادلات رمزنگاری شخص ثالث اغلب فاقد مجوز است ، بنابراین مجبور نیستید به هیچ مرجع پاسخ دهید. این امر آنها را به دلایل مختلف به مکانی بالقوه ناامن برای خرید Cardano تبدیل می کند.

به دلیل ایمنی ، این بدان معنی است که احتمالاً سکه های ADA خود را به یک کیف پول خصوصی برداشتید.

از شما انتظار می رود که از امنیت کلید خصوصی طولانی خود اطمینان حاصل کنید و از کیف پول رمزنگاری خود در برابر هکرها محافظت کنید - ارزهای خود را آسیب پذیر کنید.

با بازگشت به Etoro ، می توانید Cardano را مستقیماً از طریق کارگزار آنلاین خریداری کنید. شما همچنین می توانید هر سکه ADA را در یک محیط کاربر پسند و ایمن ذخیره کنید - بدون هزینه اضافی.

مرحله 7: فروش Cardano (ADA)

هدف اصلی خرید Cardano بدون شک فروش سکه های دیجیتالی در پایین خط است - برای خیلی بیشتر از آنچه پرداخت کرده اید. هر چیزی بالاتر از آنچه در ابتدا پرداخت کرده اید (منهای هزینه) سود است.

هنگامی که احساس می کنید زمان مناسب برای فروش Cardano برای ایجاد سود مناسب است - توصیه می شود این کار را در یک فضای تنظیم شده انجام دهید.

نه تنها این ، بلکه صرافی های کنترل نشده شما را وادار می کند تا سکه های Cardano خود را از کیف پول شخصی خود به کیف پول تنظیم نشده مبادله رمزنگاری منتقل کنید.

همچنین بسیار محتمل است که شما مجبور باشید Cardano را برای یک ارز دیجیتالی دیگر مانند Litecoin یا بیت کوین مبادله کنید. این مبادله تمایل دارد با هزینه ضمیمه شده باشد.

در مرحله بعد ، از شما خواسته می شود از مبادله خارج شوید. همه اینها دست و پا گیر است.

اکنون ، اگر Cardano را در Etoro خریداری کرده و تصمیم به فروش سکه های خود دارید - این روند بسیار بدون عارضه است. به سادگی وارد حساب کارگزار خود شوید و برای فروش سکه های ADA خود انتخاب کنید.

پول نقد حاصل از فروش شما به روش پرداخت اصلی که هنگام خرید Cardano استفاده کرده اید ارسال می شود.

آماده خرید Cardano ADA هستید؟

سرمایه گذاری دارایی رمزنگاری در برخی از کشورهای اتحادیه اروپا بسیار بی ثبات و کنترل نشده است. بدون محافظت از مصرف کننده. مالیات بر سود ممکن است اعمال شود.

راه های دیگر برای خرید Cardano (ADA) در سال 2023

در طول مراحل 1 تا 7 جنبه های مختلفی از نحوه خرید Cardano داریم. در واقع روش های دیگری برای خرید این دارایی سوداگرانه وجود دارد ، که در زیر آن خواهید یافت.

1. کارت بدهی Cardano را بخرید

کارتهای بدهی روشی بسیار محبوب برای پرداخت هزینه های خرید آنلاین است ، بنابراین خرید Cardano از این طریق برای شما آشنا خواهد بود.

به سادگی "کارت بدهی" را از لیست روشهای پرداخت در Etoro انتخاب کرده و جزئیات کارت خود را وارد کنید. همچنین باید مقدار Cardano را که می خواهید خریداری کنید وارد کنید.

همانطور که گفتیم ، در صورت انتخاب خرید Cardano از طریق کارت Debit ، وقتی صحبت از پول می شود پول به همان کارت ارسال می شود.

مهم است که شرایط و ضوابط را بررسی کنید و از حداقل سرمایه گذاری و مبلغ سپرده مورد نیاز شما آگاه باشید.

2. خرید کارت اعتباری Cardano

خرید Cardano با کارت اعتباری یک فرآیند مشابه در بالا است. شما باید جزئیات کارت و ارزش پولی خود را وارد کنید.

علاوه بر این ، کارتهای اعتباری اغلب (اما نه همیشه) با "هزینه پیش پرداخت نقدی" همراه هستند. همین مورد در مورد برداشت دستگاههای خودپرداز و هر معامله ای که به قمار مرتبط است نیز می رود. به همین ترتیب ، همیشه این کار را با ارائه دهنده خود بررسی کنید.

3. Cardano PayPal را بخرید

PayPal با خریدهای آنلاین ایمن مترادف شده است ، بنابراین در هنگام خرید Cardano به این روش نیز همین کار را می کند.

راهنمای مبتدی ما نشان داد که بسیاری از کارگزاران رمزنگاری آنلاین سپرده های پی پال را نمی پذیرند.

با این وجود ، در مشتریان Etoro می توانند از طریق PayPal و همچنین سایر کیف های الکترونیکی مناسب مانند Skrill و Neteller پرداخت کنند.

4. دستگاه خودپرداز Cardano

این ممکن است شما را شگفت زده کند که بدانید که به عنوان دستگاههای خودپرداز که اکثر ما به طور مرتب از آنها استفاده می کنیم تا پول نقد ملموس را پس بگیریم - دستگاههای خودپرداز Cryptocurrency وجود دارند.

تفاوت عمده این است که دستگاههای خودپردازهای دیجیتال پول نقد را رد نمی کنند. در عوض ، سرمایه گذار پول فیات را در دستگاه وارد می کند. دستگاه خودپرداز سپس روی صفحه نمایش نشان می دهد که Cardano چقدر دریافت می شود و یک رسید را چاپ می کند.

با این وجود هیچ دستگاه خودپرداز به شما امکان خرید Cardano را نمی دهد. با این حال ، وقتی در نظر بگیرید که هزینه ها اغلب دو رقمی هستند ، به احتمال زیاد بهتر است به هر حال با یک کارگزار بدون کمیسیون مانند Etoro بچسبید.

نحوه خرید Cardano (ADA) - حکم

ما بسیاری از معیارهای مهم را پوشش داده ایم تا هنگام یادگیری نحوه خرید Cardano از آنها آگاه باشیم. داشتن درک از Ins و Outs of Market - مانند هزینه ها ، سفارشات معاملات و استراتژی های برنامه سرمایه گذاری بی ارزش است.

با این حال ، هنوز هم بسیار مهم است که یک کارگزار محترم و قابل اعتماد برای خرید Cardano از آن پیدا کنید. این امر نیاز به نگرانی در مورد واقعیت وحشتناک هکرهای رمزنگاری رمزنگاری را کاهش می دهد.

کارگزار محبوب Etoro توسط FCA ، ASIC و CYSEC تنظیم می شود و در FINRA در ایالات متحده ثبت می شود. این پلتفرم به شما امکان می دهد Cardano را خریداری کرده و سکه ها را در مکانی امن ذخیره کنید. اگر به اندازه کافی اطمینان بخش نیست ، می توانید خرید ADA خود را در Etoro به صورت عاری از کمیسیون انجام دهید.

Etoro - بهترین کارگزار برای خرید Cardano ADA

اتورو طی سالهای متمادی خود را در صنعت رمزنگاری قابل اعتماد کرده است - ما توصیه می کنیم آنها را امتحان کنید.

سرمایه گذاری دارایی رمزنگاری در برخی از کشورهای اتحادیه اروپا بسیار بی ثبات و کنترل نشده است. بدون محافظت از مصرف کننده. مالیات بر سود ممکن است اعمال شود.

خرید Cardano چقدر آسان است؟

خرید Cardano بسیار آسان است. با این حال ، پیشنهاد می شود به جای یک مبادله رمزنگاری نشده ، با یک کارگزار تنظیم شده مانند Etoro ثبت نام کنید.

امن ترین راه برای خرید Cardano چیست؟

امن ترین راه برای خرید Cardano از طریق یک کارگزار دارای مجوز معتبر است. Etoro بیش از 13 میلیون نفر در خدمت شما است و توسط Cysec ، ASIC و FCA تنظیم می شود - و همچنین در FINRA ثبت نام می کند.

آیا می توانم 100 دلار Cardano بخرم؟

شما می توانید 100 دلار Cardano خریداری کنید. اما ، برای مبتدیان توصیه می شود یک برنامه سرمایه گذاری منظم را با مقادیر کمتری اتخاذ کنند. Etoro به شما امکان می دهد Cardano را از 25 دلار خریداری کنید.

آیا می توانید در Cardano پول خود را از دست بدهید؟

بله ، می توانید در Cardano پول خود را از دست دهید ، اما می توانید درآمد کسب کنید. اگر به درستی در بازار زمان دارید ، می توانید سود کسب کنید. اگر بازار را به طور نادرست به طور نادرست وارد کنید ، ضرر خواهید کرد.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 1:14