امور مالی یاهو

ساخت وبلاگ

برخی از قسمت های این صفحه در نسخه مرورگر فعلی شما پشتیبانی نمی شوند. لطفاً به نسخه مرورگر اخیر ارتقا دهید.

بازارهای ایالات متحده در 7 ساعت 30 دقیقه باز می شوند

آینده S& P

DOW Futures

آینده Nasdaq

آینده راسل 2000

نفت خام

نقره

یورو/دلار

پیوند 10 ساله

GBP/USD

USD/JPY

BTC-USD

CMC Crypto 200

ftse 100

نیکی 225

4 سهام با حاشیه سود خالص جامد که اکنون باید انتخاب کنید

سرمایه گذاران مشاغل چشم دارند که به طور مرتب سود کسب می کنند. برای سنجش میزان سود ، هیچ متریک بهتری از حاشیه سود خالص وجود ندارد.

یک حاشیه خالص بالاتر ، بهره وری یک شرکت را در ترجمه فروش به سود واقعی تأکید می کند. علاوه بر این ، این متریک بینشی را در مورد چگونگی اداره یک شرکت و پیشانی های سنگین بر روی آن به وجود می آورد. شرکت مهمان نوازی هدف TH ، SP Plus Corporation SP ، Universal Logistics Holdings ، Inc. ULH و Franklin Covey Co. FC دارای حاشیه سود خالص جامد است.

حاشیه سود خالص = سود خالص/فروش * 100.

به زبان ساده ، سود خالص مبلغی است که یک شرکت پس از کسر هزینه ها ، بهره ، استهلاک ، مالیات و سایر هزینه ها حفظ می کند. در حقیقت ، حاشیه سود خالص می تواند به عنوان یک نکته مهم برای سنجش قدرت عملیات یک شرکت و اقدامات کنترل هزینه آن تبدیل شود.

همچنین ، سود خالص بالاتر برای پاداش ذینفعان ضروری است. علاوه بر این ، قدرت در متریک سرمایه گذاران را به خود جلب می کند و کارمندان ماهر را به خود جلب می کند ، که در نهایت ارزش کسب و کار را افزایش می دهند.

علاوه بر این ، حاشیه سود خالص بالاتر در مقایسه با همسالان خود ، این شرکت را در اختیار شرکت قرار می دهد.

مزایا و معایب

حاشیه سود خالص به سرمایه گذاران کمک می کند تا از نظر سیاست قیمت گذاری ، ساختار هزینه و کارآیی تولید ، در مدل تجاری یک شرکت وضوح کسب کنند. از این رو ، حاشیه سود خالص قوی توسط همه کلاس های سرمایه گذاران ارجح است.

با این حال ، حاشیه سود خالص به عنوان یک معیار سرمایه گذاری سهم خود را از مشکلات دارد. این متریک از صنعت به صنعت دیگر متفاوت است. در حالی که درآمد خالص یک معیار اصلی برای اندازه گیری سرمایه گذاری در صنایع سنتی است ، برای شرکت های فناوری اهمیت ندارد.

علاوه بر این ، تفاوت در درمان حسابداری موارد مختلف-به ویژه هزینه های غیر نقدی مانند استهلاک و جبران خسارت مبتنی بر سهام-مقایسه را به یک کار دلهره آور تبدیل می کند.

علاوه بر این ، برای شرکت هایی که ترجیح می دهند به جای بودجه سهام ، با بدهی رشد کنند ، هزینه های بیشتر با سود بیشتر بر سود خالص وزن دارند. در چنین مواردی ، این اقدام هنگام تجزیه و تحلیل عملکرد یک شرکت ناکارآمد می شود.

استراتژی برنده

حاشیه سود خالص سالم و رشد EPS جامد ، دو عنصر مورد نظر در یک مدل تجاری است.

جدا از این موارد ، ما برای اطمینان از حداکثر بازده این استراتژی ، چند معیار اضافه کرده ایم.

پارامترهای غربالگری

حاشیه خالص 12 ماه - جدیدترین (٪) بیشتر از برابر با 0: حاشیه سود خالص بالا نشان دهنده سودآوری جامد است.

تغییر درصد در EPS F (0)/(F-1) بیشتر از برابر با 0: این نشان دهنده رشد درآمد است.

میانگین رتبه کارگزار (1-5) برابر با 1: امتیاز شماره 1 نشانگر صعودی شدید کارگزاران در سهام است.

Zacks رتبه کمتر یا برابر با 2: سهام با رتبه Zacks #1 (خرید قوی) یا 2 (خرید) به طور کلی عملکرد بهتری نسبت به همسالان خود در انواع محیط های بازار دارد. می توانید لیست کاملی از سهام Zacks #1 رتبه بندی امروز را در اینجا مشاهده کنید.

نمره VGM A یا B: تحقیقات ما نشان می دهد که سهام با نمره VGM A یا B ، هنگامی که با رتبه Zacks #1 یا 2 ترکیب می شوند ، بهترین پتانسیل صعودی را ارائه می دهند.

در اینجا ما در مورد چهار انتخاب خود از 55 سهام که در صفحه واجد شرایط هستند بحث می کنیم:

مهمان نوازی هدف شرکت هلدینگ برای اقامتگاه هدف ، اقامتگاه امضا کننده و شرکتهای تابعه مربوطه است. این شرکت از طریق اقامتگاه هدف و اقامتگاه امضا کننده ، جوامع مسکن سفارشی را برای راه حل های مهمان نوازی از جمله آشپزی ، پذیرایی ، دربان ، لباسشویی و خدمات امنیتی و همچنین امکانات تفریحی ، ساخت و کار می کند. در حال حاضر ورزش مهمان نوازی هدف یک رتبه Zacks 1 ، و دارای نمره VGM از A.

برآورد اجماع Zacks برای درآمد 2022 مهمان نوازی Target از 1. 37 دلار در هر سهم از 1. 18 دلار در هفت روز گذشته تجدید نظر شده است. TH از تخمین اجماع Zacks سه بار در چهار چهارم دنباله دار پیشی گرفت ، در حالی که در یک مناسبت با یکسان مطابقت دارد ، متوسط تعجب 135. 3 ٪ است.

SP Plus پارکینگ حرفه ای ، حمل و نقل زمینی ، تعمیر و نگهداری تسهیلات ، خدمات تدارکات امنیتی و رویداد را به صاحبان املاک و مدیران در کلیه بازارهای صنعت املاک و مستغلات ارائه می دهد. این شرکت در حال حاضر دارای رتبه Zacks 1 است و دارای نمره VGM از A است.

برآورد اجماع Zacks برای درآمد SP Plus '2022 از 2. 69 دلار در 30 روز گذشته به 2. 83 دلار در هر سهم تجدید نظر شده است. SP از تخمین اجماع Zacks سه بار در چهار چهارم دنباله دار پیشی گرفت ، در حالی که در یک مناسبت همان را از دست داد ، میانگین ضرب و شتم 19. 5 ٪ بود.

لجستیک جهانی ارائه دهنده راه حل های حمل و نقل و تدارکات سفارشی است. این خدمات در کل زنجیره تأمین خود از جمله بار کامیون ، کارگزاری ، بین المللی ، اختصاصی و ارزش افزوده ارائه می دهد. لجستیک جهانی در حال حاضر Zacks Rank #1 را ورزش می کند و دارای نمره VGM از B است.

برآورد اجماع Zacks از 5. 80 دلار برای درآمد جهانی Logistics 2022 در هر سهم در 30 روز گذشته 27. 5 ٪ شمال حرکت کرده است. ULH از برآورد اجماع Zacks در چهار چهارم دنباله دار پیشی گرفت و میانگین تعجب 73. 7 ٪ بود.

Franklin Covey یک شرکت راه حل های بین المللی یادگیری و عملکرد است که به افزایش اثربخشی افراد و سازمان ها اختصاص داده شده است. Franklin Covey Sports Zacks از 1 ، در حال حاضر ، و دارای امتیاز VGM از B است.

تخمین اجماع Zacks برای درآمد مالی 2022 FC با 34 سنت به 1. 21 دلار در هر سهم در 60 روز گذشته تجدید نظر شده است. فرانکلین کاوی سه بار از تخمین اجماع Zacks در چهار چهارم دنباله دار پیشی گرفت ، در حالی که در یک مناسبت همان را از دست داد ، به طور متوسط 237 ٪.

بقیه سهام موجود در لیست را دریافت کنید و شروع به قرار دادن این و ایده های دیگر در آزمون کنید. همه این کارها را می توان با استفاده از نرم افزار انتخاب و انتخاب سهام Wizard Wizard انجام داد.

جادوگر تحقیق مکان خوبی برای شروع است. استفاده از آن آسان است. همه چیز به زبان ساده است. و بسیار بصری است. آزمایش جادوگر تحقیقاتی خود را از امروز شروع کنید. و دفعه بعد که گزارش اقتصادی را می خوانید ، جادوگر تحقیق را باز کنید ، یافته های خود را وصل کنید و ببینید چه سنگهای قیمتی بیرون می آیند.

امروز برای ثبت نام در یک کارآزمایی رایگان به جادوگر تحقیق اینجا را کلیک کنید.

افشای اطلاعات: افسران ، مدیران و/یا کارمندان تحقیقات سرمایه گذاری Zacks ممکن است اوراق بهادار کوتاه را به فروش برسانند و/یا موقعیت های طولانی و/یا کوتاه را در گزینه هایی که در این ماده ذکر شده است ، داشته باشند. یک شرکت مشاوره سرمایه گذاری وابسته ممکن است در گزینه هایی که در این ماده ذکر شده است ، اوراق بهادار کوتاه و/یا موقعیت های طولانی و/یا کوتاه را در اختیار داشته باشد.

افشای اطلاعات: اطلاعات عملکرد برای اوراق بهادار و استراتژی های Zacks در: https://www.zacks.com/performance/ در دسترس است.

آیا آخرین توصیه های تحقیقات سرمایه گذاری Zacks را می خواهید؟امروز می توانید 7 سهام بهترین را برای 30 روز آینده بارگیری کنید. برای دریافت این گزارش رایگان کلیک کنید

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 0:36