خانه یاهو

ساخت وبلاگ

برخی از قسمت های این صفحه در نسخه مرورگر فعلی شما پشتیبانی نمی شوند. لطفاً به نسخه مرورگر اخیر ارتقا دهید.

3 سهام بسیار بزرگ که می توانند بالاتر منفجر شوند

سهام بیش از حد همان چیزی است که نام آنها دلالت دارد: سهام هایی که براساس اصول خود ، کمتر از آنچه که باید معامله کرده اند ، معامله می کنند. این یک اقدام ذهنی است ، البته ؛از این گذشته ، برای هر فروشنده ، یک خریدار وجود دارد. نکته اصلی موفقیت در خرید به سهام بیش از حد ، تشخیص اینکه هنگام نزدیک شدن به پایین است. این سهام به طور معمول باز می گردد ، حتی اگر وقت خود را در مورد آن بگذرانند. اما پس از گزاف گویی ، پتانسیل دستاوردهای قوی بسیار واقعی است.

ما می توانیم با تحلیلگران سهام وال استریت بررسی کنیم تا دریابیم که سهام با قیمت معامله برای سود حاصل می شود. هنگامی که ما می دانیم که متخصصان کدام سهام را توصیه می کنند ، می توانیم جزئیات آنها را شروع کنیم. ابزارهای داده در Tipranks برای این ایده آل هستند و به ما این امکان را می دهد تا سهام را با طیف گسترده ای از عوامل مرتب کنیم. داده های سهام به علاوه تفسیر تحلیلگر با هم یک تصویر جامع از هر سهام - یک گام حیاتی قبل از سرمایه گذاری - ترسیم می کنند.

بنابراین بیایید این کار را عملی کنیم. ما جزئیات سه سهام را که قیمت آنها نزدیک به یک سال پایین است ، جستجو کرده ایم-اما همه آنها دارای امتیاز خرید متوسط یا قوی از جامعه تحلیلگر و پتانسیل صعودی یک ساله حداقل 90 ٪ هستند. بیایید نگاهی دقیق تر بیندازیم.

Criteo SA (CRTO)

ما با Criteo مستقر در پاریس ، یک شرکت تجارت آنلاین و رسانه های تبلیغاتی AI شروع خواهیم کرد. Criteo حدود 2،700 نفر را استخدام می کند ، در 96 کشور جهان فعالیت می کند ، و پلت فرم نمایش تبلیغاتی رسانه ای تجاری آن بیش از 685 میلیون کاربر در روز به همراه 35 میلیارد روزانه در حال مرور و خرید رویداد دارد. این شرکت از تجزیه و تحلیل داده ها برای هدایت نتایج تجاری مؤثر و غنی سازی تجربه اینترنت مصرف کننده استفاده می کند. Criteo بر روی مدل های محبوب Pay-per-Click (PPC)/Cost-برای کلیک (CPC) فعالیت می کند.

Criteo طی چند سال گذشته درآمدهای قوی و مداوم دیده است. خط برتر در سال 2020 با 2. 08 میلیارد دلار به دست آمد و در سال 2021 به 2. 25 میلیارد دلار بهبود یافت. در سال گذشته ، سه چهارم اول همه دستاوردهای سال گذشته را نشان دادند.

با این حال ، Q4 کاهش اندکی درآمد از سال قبل نشان داد. خط برتر 4Q21 با 653 میلیون دلار وارد شد و از 663 میلیون دلار در 4Q20 کاهش یافته است. در حالی که درآمد در آن سه ماهه آخر کمی کاهش یافت ، EPS تنظیم شده افزایش یافت. درآمدها با 98 سنت در هر سهم در 4Q20 گزارش شده است که در هر سهم در 4Q21 به 1. 44 دلار افزایش یافته است.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که سهام CRTO در دسامبر سال گذشته به اوج ارزش خود رسید و از آن زمان تاکنون در حال سقوط است. سهام در سه ماه گذشته 37 درصد کاهش یافته است.

سارا سیمون ، تحلیلگر برنبرگ ، از سقوط قیمت سهام بی اعتنا است و آن را فرصتی برای سرمایه گذاران برای حرکت در سهام می داند.

وی گفت: "در حالی که Criteo قرار است در سال 2022 رشد دو رقمی را ارائه دهد ، با پیشرفت سرعت اجرا با پیشرفت سال ، سهام به گونه ای ارزش دارد که گویی از تجارت خارج می شود. ما همچنان اعتقاد داریم که Criteo به خوبی در معرض استهلاک شناسه های شخص ثالث قرار دارد ، از جمله مواردی که هفته گذشته توسط Google اعلام شد ، با توجه به ترکیب تجاری در حال تحول و ادغام های گسترده شخص اول. از نظر ما ، ارزیابی کاملاً نتواند این موضوع را منعکس کند. "

این نظرات از رتبه خرید سیمون پشتیبانی می کند ، در حالی که هدف قیمت 66 دلاری وی نشانگر پتانسیل صعود 153 درصدی قوی در سال آینده است.(برای تماشای ضبط آهنگ سیمون ، اینجا را کلیک کنید)

رتبه اجماع خرید قوی ، بر اساس تقسیم 6 تا 2 بین Buys و Holds ، نشان می دهد که وال استریت نیز در اینجا صعودی است. سهام با قیمت 25. 89 دلار در حال فروش است و هدف متوسط قیمت آن 49. 88 دلار نشان می دهد که یک سال صعودی دارد~91 ٪(به پیش بینی سهام CRTO در Tipranks مراجعه کنید)

Ringcentral ، Inc. (RNG)

بیایید چرخ دنده ها را تغییر دهیم و به یک شرکت فناوری نگاهی بیندازیم. Ringcentral یک شرکت SaaS است و از راه دور به رایانه رومیزی و سرور شبکه Office می آورد و طیف وسیعی از راه حل های ارتباطی تجاری را ارائه می دهد - خطوط تلفن ، برنامه های افزودنی ، تماس تلفنی ، تماس ویدیویی ، اشتراک گذاری صفحه - سازگار با برنامه های محبوب مانند Outlook ، Salesforce، و Google Docs ، و به مشتریان کل بسته را روی ابر می دهد. این تجارت از راه دور نیز در یک برنامه موجود است.

Ringcentral 8 چهارم متوالی رشد درآمد خط را مشاهده کرده است ، با سه ماهه گذشته 4Q21 ، 448 میلیون دلار برای 34 ٪ سود نسبت به سال گذشته است. درآمد سه ماهه نیز قوی بود-با 39 سنت در هر سهم رقیق ، EPS پیش بینی 37 درصد را شکست و از 4Q20 34 درصد رشد کرد.

نتایج سال کامل از سال 2021 نیز جامد بود. درآمد 35 ٪ در ساعت در سال ، به 1. 6 میلیارد دلار افزایش یافته است. این کل با سود 36 درصدی درآمد اشتراک ، که در سال 1. 5 میلیارد دلار به دست آورد ، هدایت شد. EPS تعدیل شده برای سال 1. 34 دلار بود که از 98 سنت در سال قبل افزایش یافته است.

اکنون به توضیحات محصول و خدمات RingCentral نگاه کنید و دلیل افزایش فروش و درآمد مشخص است. این شرکت بسیار مناسب برای شکوفایی در هنگام فشار از خانه در بحران کرونا بود. با این حال ، چشم انداز "بازگشت به حالت عادی" باعث شده است که سرمایه گذاران نگران این باشند که RingCentral شاهد کاهش فروش در محل های اداری باشد. برای یک سال گذشته ، سهام پایین است~70 ٪

تری تیلمن ، تحلیلگر 5 ستاره ، از Truist ، معتقد است که کاهش قیمت در RNG یک فرصت خرید است و او از گفتن این حرف خجالتی نیست.

وی گفت: "این شرکت الگوی اعدام باقی مانده است ، شماره ها را ضرب و شتم کرده و چشم انداز خود را به طور مداوم بالا می برد. این شرکت ثابت کرده است که بیش از یک دهه یک رشد دهنده 30 ٪ پایدار است و مطمئناً انتظار داریم که پرونده صعودی در سال 2022 نشان دهنده رشد/حرکت مشابه باشد. در حال حاضر ، سهام با تخفیف معنادار به 30 ٪ تولیدکنندگان با ارزش تجارت می کند. ما به سرمایه گذاران توصیه می کنیم سهام را بخاطر افزایش اعتماد به نفس در رشد پایدار در خط بالا در ضمن نشان دادن سود و پیشرفت جریان نقدی ، خریداری کنند. "

در راستای این چشم انداز خوش بین ، تیلمن سهام Ringcentral را با یک خرید ، ارزیابی می کند و آن را "با هر اندازه ای قوی" توصیف می کند.~181 ٪ در 12 ماه آینده.(برای تماشای سابقه آهنگ Tillman ، اینجا را کلیک کنید)

به طور کلی ، Ringcentral در دنیای فناوری دارای شهرت ستاره ای است و کمتر از 23 رتبه از تحلیلگران وال استریت را به خود جلب کرده است. این موارد شامل 20 خرید در برابر 3 نگهدارنده ، برای نمای اجماع خرید قوی است. RNG دارای هدف متوسط قیمت 235. 48 دلار است که دلالت دارد~125 ٪ صعود از قیمت معاملات 104. 95 دلار.(به پیش بینی سهام RNG در Tipranks مراجعه کنید)

Neogames (NGMS)

برای آخرین سهام موجود در لیست ما ، ما به بخش فناوری می پردازیم - اما به جنبه ای از آن نگاه می کنیم که متفاوت از RingCentral است که یک شرکت می تواند بدست آورد. Neogames ، با 15 سال تجربه ، ارائه دهنده فناوری برای طاقچه Ilottery است و راه حل های بازی را برای قرعه کشی های تنظیم شده ملی و دولتی در دسترس قرار می دهد. این بازی ها مدتهاست که محبوب بوده اند و محبوبیت آن به راحتی به دنیای آنلاین منتقل شده است. Neogames از این واقعیت سرمایه گذاری کرده است - و بیش از 42 میلیون حساب بازیکن جمع کرده است.

برای جمع آوری سرمایه ، این شرکت در نوامبر سال 2020 به عموم مردم رفت. این قیمت اولیه این پیشنهاد را با 17 دلار برای هر سهم اعلام کرد تا بیش از 4. 8 میلیون سهم بفروشد. در این رویداد ، Neogames بیش از 5. 5 میلیون سهم فروخت و 94 میلیون دلار جمع آوری کرد.

با این حال ، از زمان IPO ، Neogames شاهد کاهش درآمد و درآمد به همراه قیمت سهم بوده است. از سه ماهه چهارم سال 2020 تا سه ماهه چهارم سال 2021 ، خط برتر از 14 میلیون دلار به 12 میلیون دلار رسید. از همه بدتر ، این شرکت "ضرر جامع" را در 4Q21 از 14 سنت در هر سهم به ثبت رساند ، و به طور نامطلوب با سود 10 درصد EPS سه ماهه سال گذشته مقایسه کرد و بسیار پایین تر از سود 9 درصد مورد انتظار. سهام به ارزش بالاتر از 70 دلار در هر سهم در ژوئن سال 2021 به اوج خود رسید و در حال حاضر 80 ٪ از آن سطح کاهش یافته است.

استیون ویکزینسکی Stifel ، که دارای 5 ستاره توسط Tipranks است ، معتقد است که این سهام یک معامله واقعی برای سرمایه گذاران است و خطر درک شده در مقایسه با پتانسیل سود آینده ارزش آن را دارد.

وی گفت: "سهام NGMS از اواسط سال 2021 به طور قابل توجهی وارد شده است ، که توسط ترکیبی از عوامل از جمله 1) محو شدن تقاضای در خانه ، 2) کاتالیزورهای محدود دولت محدود ، 3) حاشیه های کاهش دهنده و همچنین اخیراً 4) به طور بالقوه افزایش نرخ بهره و 5) بازار ریسک ناشی از ژئوپلیتیکی. ما معتقدیم که احساسات بر روی پیشانی های خاص سهام به احتمال زیاد از بین رفته است ، با ارزیابی فعلی بسیار محافظه کارانه این امکان را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا یک داستان رشد سکولار چند ساله را با 1) موانع قابل توجهی برای ورود ، 2) حاشیه های پایدار ، قابل پیش بینی و قوی و FCF بازی کنند. تبدیل ، و 3) هنوز کاتالیزورهای دولت جدید در حال حاضر ، "ویچینسکی توضیح داد.

برای این منظور ، Wieczynski به Neogames امتیاز خرید با هدف 34 دلار قیمت می دهد که نشانگر اتاق برای~144 ٪ صعود تا پایان سال 2022. (برای تماشای سابقه آهنگ Wieczynski ، اینجا را کلیک کنید)

در حالی که فقط 3 بررسی از این سهام در ضبط وجود دارد ، همه آنها در مورد طرف صعودی موافق هستند و باعث می شود امتیاز خرید قوی اجماع به اتفاق آرا باشد. Neogames با قیمت 13. 96 دلار معامله می شود و هدف متوسط قیمت آن 36. 67 دلار نشان می دهد که 163 ٪ پتانسیل صعودی یک ساله دارد.(به پیش بینی سهام Neogames در Tipranks مراجعه کنید)

برای یافتن ایده های خوب برای تجارت سهام در ارزیابی های جذاب ، به بهترین سهام Tipranks برای خرید مراجعه کنید ، ابزاری که به تازگی راه اندازی شده است که تمام بینش سهام Tipranks را متحد می کند.

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله صرفاً درباره تحلیلگران برجسته است. این محتوا در نظر گرفته شده است که فقط برای اهداف اطلاعاتی مورد استفاده قرار گیرد. انجام تجزیه و تحلیل خود قبل از انجام هرگونه سرمایه گذاری بسیار مهم است.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 21 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 15:24