قیمت Binaryx (BNX)

ساخت وبلاگ

قیمت زنده BinaryX 73. 52 دلار در هر (BNX / USD) امروز با کلاه بازار فعلی 208. 13 میلیون دلار دلار است. حجم معاملات 24 ساعته 51. 64 میلیون دلار دلار است. قیمت BNX به USD در زمان واقعی به روز می شود. BinaryX در 24 ساعت گذشت ه-0. 85 ٪ است. این منبع در گردش 2. 83 میلیون دلار است.

تغییر دادنمیزان%
امروز$ -0. 6250272-0. 85 ٪
30 روز$ -39. 83-54. 17 ٪
60 روز$ -35. 98-48. 93 ٪
90 روز$ -39. 37-53. 54 ٪

اطلاعات قیمت BNX

اطلاعات بازار BNX

درصد مشتری های Binance که در طی 24 ساعت گذشته از طریق معاملات موقعیت خالص خود را در BTC افزایش داده یا کاهش داده اند.

برای جشن گرفتن آخر هفته طولانی عید پاک ، Binance Australia یک تخم مرغ Binance را در یکی از پست های وبلاگ ما پنهان کرده است. کار شما این است که آن را شکار کنید و کلمه Secret 3 Letter را از طریق Gleam در اختیار ما قرار دهید.

Binance Australia خوشحال است که اعلام کرد ما به اولین مبادله ارز دیجیتال در جهان (DCE) تبدیل شده ایم تا گزارش معیارهای زیست محیطی ، اجتماعی و حاکمیت (ESG) را آغاز کنیم ، تحت یک چارچوب جهانی که توسط مجمع جهانی اقتصاد (WEF) ساخته شده است.

هنگامی که واریز می کنید و حداقل 50 دلار AUD را از 08/09/2021 09:00 AEST - 22/09/2021 23:59 AEST ، یک تیم Axie Infinity را بدست آورید.

قیمت cryptocurrency مشمول ریسک بالای بازار و نوسانات قیمت است. شما فقط باید در محصولاتی که با آنها آشنا هستید سرمایه گذاری کنید و خطرات مرتبط را در آنجا درک می کنید. محتوای بیان شده در این صفحه در نظر گرفته نشده است و به عنوان تأیید توسط Binance در مورد قابلیت اطمینان یا صحت چنین محتوا تعبیر نمی شود. شما باید تجربه سرمایه گذاری ، وضعیت مالی ، اهداف سرمایه گذاری و تحمل ریسک خود را با دقت در نظر بگیرید و قبل از انجام هرگونه سرمایه گذاری با یک مشاور مالی مستقل مشورت کنید. این ماده نباید به عنوان مشاوره مالی تفسیر شود. عملکرد گذشته یک شاخص قابل اعتماد از عملکرد آینده نیست. ارزش سرمایه گذاری شما می تواند پایین بیاید و همچنین به شما مبلغی را که سرمایه گذاری کرده اید بازگردانید. شما فقط مسئول تصمیمات سرمایه گذاری خود هستید. Binance مسئولیتی در قبال ضررهایی که ممکن است متحمل شوید نیست. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به شرایط استفاده ما و هشدار خطر مراجعه کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که داده های مربوط به رمزنگاری فوق الذکر ارائه شده در اینجا (مانند قیمت زنده فعلی آن) مبتنی بر منابع شخص ثالث است. آنها بر اساس "همانطور که هست" و فقط برای اهداف اطلاعاتی ، بدون نمایندگی یا ضمانت از هر نوع به شما ارائه می شوند. پیوندهای ارائه شده به سایت های شخص ثالث نیز تحت کنترل Binance نیستند. Binance مسئولیت قابلیت اطمینان و صحت چنین سایت های شخص ثالث و محتوای آنها را بر عهده ندارد.

Investbybit Pty Ltd (ABN 98 621 652 579) (تجارت به عنوان "Binance Australia") مبادله ارز دیجیتال را که در Austrac ثبت شده است ، اداره می کند. Binance Australia فقط تبدیل نقطه بین فیات و ارز دیجیتال و خدمات کسب درآمد Binance را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً شرایط خدمات و حفظ حریم خصوصی Binance استرالیا را مرور کنید.

هشدار: قیمت دارایی دیجیتال می تواند بی ثبات باشد. ارزش سرمایه گذاری شما می تواند پایین یا بالا برود و ممکن است مبلغ سرمایه گذاری شده را پس نگیرد. شما فقط مسئولیت تصمیمات سرمایه گذاری خود را بر عهده دارید و Binance مسئولیتی در قبال ضررهایی که ممکن است متحمل شوید نیست. هر APR نشان داده شده تخمین پاداش هایی است که شما در Cryptocurrency از طریق بازه زمانی انتخاب شده کسب خواهید کرد. بازده/بازده واقعی یا پیش بینی شده را در هر ارز فیات نشان نمی دهد. APR روزانه تنظیم می شود و جوایز تخمین زده شده ممکن است با جوایز واقعی تولید شده متفاوت باشد. مشاوره مالی نیست. برای اطلاعات بیشتر ، به شرایط محصول برای محصولات Binance Ea محصولات و هشدار خطر ما مراجعه کنید.

Oztures Trading Pty Ltd (ABN 77 142 898 324) (تجارت به عنوان "مشتقات Binance استرالیا") ، مجوز خدمات مالی استرالیا 425165 ، مشتقات بدون نسخه (OTC). لطفاً قبل از تصمیم گیری در مورد دستیابی یا تصمیم گیری در مورد ادامه یا نگه داشتن محصولات ما ، شرایط عمده فروشی مشتری ، سیاست حفظ حریم خصوصی و بیانیه اطلاعات مشتری عمده فروشی را مرور کنید. منابع مربوط به محصولات آتی منابع مربوط به مشتقات OTC است. علیرغم عباراتی مانند "کتاب سفارش" و "مبادله" ، مشتقات Binance Australia فقط محصولات مشتق OTC را ارائه می دهند که در آن صادرکننده و طرف مقابل برای تمام معاملات شما است. Binance Australia نماینده مجاز شرکت های مشتقات Binance استرالیا است و ممکن است خدمات مالی را به نمایندگی از مشتقات Binance استرالیا ارائه دهد. لطفاً توجه داشته باشید که Binance Australia مجوز خدمات مالی استرالیا را در اختیار ندارد. Binance Australia در Austrac ثبت شده است. خدمات تجاری Crypto Spot Crypto Binance یک سرویس مالی را که به نمایندگی از مشتقات Binance استرالیا ارائه می شود ، تشکیل نمی دهند. محصولات مشتق شده توسط مشتقات Binance استرالیا صادر می شود. آنها محصولات پیچیده و پرخطر هستند و فقط مطابق قانون شرکت های 2001 در شرکت های عمده فروشی در دسترس هستند.

هشدار: تجارت در محصولات مشتق شامل پتانسیل سود و همچنین خطر از دست دادن قابل ملاحظه بیشتر از سپرده اولیه یا مانده حساب شما است. همچنین ، شما در اختیار دارایی های زیربنایی نیستید یا هیچ حقوقی ندارید - که شامل ارز دیجیتال و هرگونه پاداش یا بازده حاصل از آنها است.

اگر هرگونه اطلاعات موجود در این وب سایت (از جمله هر برنامه تلفن همراه) یا پلت فرم مشاوره عمومی را تشکیل دهد ، ارائه دهنده آن مشاوره عمومی مشتقات Binance استرالیا است و اهداف ، وضعیت مالی یا نیازهای شما را در نظر نمی گیرد. بنابراین ، قبل از استفاده از محصولات ما ، باید مناسب بودن آنها را با توجه به اهداف خود ، وضعیت مالی و نیازهای خود در نظر بگیرید ، یا مشاوره حرفه ای مالی ، حقوقی و/یا مالیات را بدست آورید.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 16 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:40