ادعاهای نقض داده

ساخت وبلاگ

Qries

در اوج عصر رسانه های اجتماعی و فناوری ، نقض داده ها به موضوعی که به طور فزاینده ای در این اخبار مورد بحث قرار گرفته است ، تبدیل شده اند. در سال 2017 ، داده ها رسما با ارزش ترین کالای جهان در نظر گرفته شد و حتی از روغن نیز فراتر رفت ، اما نقض داده ها دقیقاً به چه معنی است؟

نقض داده ها یک حادثه امنیتی است که در آن داده های حساس ، محافظت شده یا محرمانه کپی ، انتقال ، مشاهده ، سرقت ، فروخته شده یا استفاده شده توسط فردی غیرمجاز برای انجام این کار کپی می شود. نقض داده ها می تواند شامل شود. سوابق پزشکی شما به شخص اشتباهی ارسال می شود که باعث استرس و خجالت و یا داده ای می شود که یک شرکت برای شما به صورت آنلاین دسترسی دارد که توسط مجرمان برای استفاده از کلاهبرداری استفاده می شود و باعث استرس ، نگرانی و ضرر مالی می شود.

در داده های شما ارزش وجود دارد و پس از نقض ، ممکن است شما توسط صدها نامه ناخواسته و اسپم هدف قرار بگیرید که باعث استرس و ناراحتی شما می شود.

چگونه می توانم دریابم که آیا دچار نقض داده شده ام؟

طبق قانون ، هر شرکتی که در آن نقض داده ای را متحمل شده باشد در جایی که داده های شما به خطر افتاده است ، لازم است برای شما بنویسد و به شما اطلاع دهد که آنها داده های شما را نقض کرده اند. اگر این شرکت عمومی باشد ، ICO نقض در وب سایت خود را نیز گزارش می کند.

تأثیر نقض داده چیست؟

از زمان برخورد با ادعاهای نقض داده ، ما دست اول اثرات داده های گمشده یا سرقت شده را مشاهده کرده ایم. غالباً ، تأثیر کامل نقض داده ها تا چند ماه پس از ضرر آشکار نیست ، با ضررهای مالی معمولاً سه تا شش ماه بعد اتفاق می افتد.

انواع ادعاهای نقض داده

مطمئن نیستید که آیا دچار نقض داده شده اید؟طیف وسیعی از سناریوهای از دست دادن داده وجود دارد که می توانید جبران خسارت کنید ، از جمله:

  • ضرر ناخواسته یا عمدی ، هک یا نشت داده های شما
  • فروش یا نشت به شخص ثالث بدون اجازه شما
  • سوءاستفاده از داده های خود مطابق با آنچه با شما موافقت کرده اید هنگام به اشتراک گذاشتن داده های خود
  • نشت داده ها به دلیل نشت داده های شرکت تجاری
  • هویت سرقت شده برای ایجاد اسناد جدید به عنوان مثالکارت های اعتباری

آیا در یکی از این مناطق دچار نقض شده اید؟

نقض داده های بانکی و مالی

نقض اطلاعات مقامات محلی

آزمون NHS و نقض داده های ردیابی

نقض داده های شرکت خصوصی

نقض اطلاعات مدرسه

نقض داده های دولت

نقض اطلاعات پزشکی

نقض داده های پلیس

نقض داده های خرده فروشی و خرید

نقض داده های محل کار

چطور میتوانیم کمک کنیم؟

غالباً ، اکثر ضررهای داده با خطای انسانی رخ می دهد. با تبدیل شدن داده های آنلاین برای سازمانها ، نگرانی در مورد جرایم سایبری و سوء استفاده از داده های شخصی رو به افزایش است.

خوشبختانه ، قانون برای محافظت از شما وجود دارد.

قانون ارتباطات مخرب قانون

ارسال ارتباطات با هدف ایجاد پریشانی ، این جرم را به یک جرم تبدیل می کند.

آیین نامه حفاظت از داده های عمومی

استفاده از داده های شخصی را برای همه شهروندان فردی اتحادیه اروپا و EEA تنظیم می کند.

کپی رایت ، طراحی و حق ثبت اختراعات

کار خلاقانه را به عنوان دارای حق چاپ و در نتیجه غیرقانونی برای استفاده بدون مجوز ایجاد می کند.

قانون سوء استفاده از رایانه

ارتکاب کلاهبرداری ، هک ، باج خواهی یا نصب بدافزار از طریق سیستم رایانه ای را به یک جرم تبدیل می کند.

قانون حفاظت از داده ها

نحوه استفاده از داده های شخصی توسط سازمان ها ، مشاغل یا دولت را کنترل می کند.

سوالات متداول (سؤالات متداول)

چه کسی می تواند ادعای نقض داده را مطرح کند؟

هم افراد و هم شرکت ها می توانند ادعای نقض داده را برای جبران خسارت انجام دهند. برای ادعای جبران خسارت باید بتوانید ثابت کنید که در نتیجه نقض حفاظت از داده ها متحمل شده اید. شما می توانید برای خسارت و پریشانی ادعا کنید.

دوره محدودیت برای ادعای حفاظت از داده ها در حال حاضر شش سال است. این بدان معناست که تمام نقض داده ها به شش سال باز می گردند ، اکنون به طور بالقوه تحت یک ادعا قرار دارند. با محدودیت زمانی دقیق ، اکنون مهم است که عمل کنید.

هزینه ادعای نقض داده چقدر است؟

وکلای CEL بدون هیچ گونه برنده و بدون هیچ هزینه ای فعالیت می کنند. این بدان معنی است که هزینه های حقوقی شما از جبران خسارت دریافتی کسر می شود. اگر ادعای شما موفق نیست ، پنی پرداخت نمی کنید. تیم دوستانه و متخصص ما می تواند در بهترین مسیر ممکن برای شما راهنمایی کند.

تأثیر نقض داده چیست؟

از زمان برخورد با ادعاهای نقض داده ، ما دست اول اثرات داده های گمشده یا سرقت شده را مشاهده کرده ایم. غالباً ، تأثیر کامل نقض داده ها تا چند ماه پس از ضرر آشکار نیست ، با ضررهای مالی معمولاً سه تا شش ماه بعد اتفاق می افتد.

برای صحبت با تیم ما امروز با شماره 0808 273 0900 تماس بگیرید!

وکالت سلولی. طبقه 6 و 12 ، خیابان 20 چاپل ، لیورپول ، L3 9AG تلفن 0330 822 3764

ایمیل [email protected]. co. uk

کپی رایت © 2022 CEL SORICITORS |کلیه حقوق محفوظ است

Cel Solicicors نام تجاری Cheshire Estate and Legal Limited ، شرکت شماره: 10370954 ، ثبت شده در انگلیس و ولز است. دفتر ثبت شده: طبقه 12 ، خیابان 20 چاپل ، لیورپول L3 9AG. مجاز و تنظیم شده توسط سازمان مقررات وکلا ، SRA شماره: 633955. مدیران: جسیکا هامسون LLB ؛Paul Hampson LLB ؛جان Lowry LLB ، Mark Montaldo LLB ، Thomas Blanchfield و Laura Hampson BA. شماره تلفن: 0151 909 8212.

برای ارائه بهترین تجربیات ، ما از فناوری هایی مانند کوکی ها برای ذخیره و یا دسترسی به اطلاعات دستگاه استفاده می کنیم. رضایت از این فناوری ها به ما امکان می دهد داده هایی مانند رفتار مرور یا شناسه های منحصر به فرد در این سایت را پردازش کنیم. عدم رضایت و یا پس گرفتن رضایت ، ممکن است بر برخی از ویژگی ها و عملکردهای خاص تأثیر منفی بگذارد.

ذخیره سازی یا دسترسی فنی برای هدف قانونی برای استفاده از یک سرویس خاص که صریحاً توسط مشترک یا کاربر درخواست می شود ، یا تنها با هدف انجام انتقال ارتباطات از طریق یک شبکه ارتباطات الکترونیکی ، کاملاً ضروری است.

ذخیره یا دسترسی فنی برای هدف قانونی از ذخیره ترجیحات که توسط مشترک یا کاربر درخواست نمی شود ، ضروری است.

ذخیره فنی یا دسترسی که منحصراً برای اهداف آماری استفاده می شود. ذخیره فنی یا دسترسی که منحصراً برای اهداف آماری ناشناس استفاده می شود. بدون احضار ، رعایت داوطلبانه از طرف ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما یا سوابق اضافی از شخص ثالث ، اطلاعات ذخیره شده یا بازیابی شده برای این منظور به تنهایی معمولاً برای شناسایی شما قابل استفاده نیست.

ذخیره فنی یا دسترسی برای ایجاد پروفایل کاربر برای ارسال تبلیغات ، یا ردیابی کاربر در وب سایت یا چندین وب سایت برای اهداف مشابه بازاریابی لازم است.

پلتفرم های فارکس...
ما را در سایت پلتفرم های فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهرداد فلاحتگر بازدید : 15 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:28